Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Nezapomenutelné Porto hotel

Porto je malé město s mnoha možnostmi Sever Portugalska je plný krásných překvapení. Ale právě na březích řeky Douro skrývá Portugalsko jeden ze svých největších klenotů: Město Porto. Město je malé rozlohou, ale velké tradicí a moderností, jak to dokáže jen málokteré jiné. Je sice menší než Lisabon,

Popis hotelu ?

Porto je malé město s mnoha možnostmi Sever Portugalska je plný krásných překvapení. Ale právě na březích řeky Douro skrývá Portugalsko jeden ze svých největších klenotů: Město Porto. Město je malé rozlohou, ale velké tradicí a moderností, jak to dokáže jen málokteré jiné. Je sice menší než Lisabon, ale co se týče nabídky pro volný čas a gastronomii, nijak nezaostává. Nemluvě o tom, že v oblasti Porta se pěstují jedny z nejlepších portugalských vín, například známé víno Douro DOC, alkoholizované portské víno a exkluzivní zelená vína.
 
Jardins do Palácio de Cristal je volně přístupná botanická zahrada o rozloze 24 akrů v centru Porta. Zahrady byly navrženy koncem 19. století a zahrnují lipovou alej, procházkové cesty podél řeky a prostor pro pořádání koncertů a výstav. V okolí jsou také rozesety sochy, fontány a olivovníky. Je to jedno z nejlepších míst ve městě, kde si můžete odpočinout, pozorovat lidi a kochat se výhledem na řeku. Chcete-li si odpočinout od města, vydejte se na výlet lodí po řece Douro. Řeka se táhne přibližně 897 kilometrů (557 mil) do Španělska, ačkoli výlety se zaměřují téměř výhradně na úsek kolem Porta, kde je k vidění šest slavných městských mostů. Během hodinové plavby proplujete pod šesti mohutnými mosty, které se klene přes řeku, a zároveň se dozvíte něco o historii města. 
  Portské, sladké dezertní víno, pochází z tohoto regionu a hornaté údolí Douro je plné malých rodinných vinařství. Všechna tato vinařství jsou vysoko v kopcích a při popíjení vína se vám naskytne úchvatný výhled. Pokud nemáte vlastní vozidlo, celodenní výlety za vínem obvykle trvají kolem 8-10 hodin a zahrnují několik zastávek, oběd a obvykle také plavbu po řece. Obdivujte městské umění azulejo z keramických dlaždic, které zavedli Maurové (muslimové ze severní Afriky, kteří si podmanili část Evropy), pochází ze 13. století. Umělecká díla obvykle vyprávějí příběh, často o historii nebo každodenním životě obyvatel Porta. Igreja de Santo Ildefonso, Capela das Almas a přístavní katedrála patří k nejlepším místům, kde si můžete toto tradiční umění prohlédnout zblízka. Navštivte knihovnu Livraria Lello, které v roce 1906 otevřeli bratři José a Antonio Lellovi, je údajně inspirací pro knihovnu v Bradavicích z Harryho Pottera. Je to jedno z nejstarších knihkupectví v Portugalsku, které má schodiště s červeným kobercem, vitrážová okna a novogotický design. Zastavte se tu, vyfoťte se a prohlédněte si jejich rozsáhlou sbírku. Je to jednoznačně jedno z nejkrásnějších knihkupectví na světě.
 
 
Součástí tohoto zájezdu je ubytování ve tříhvězdičkovém hotelu v centru města, odkud máte řadu památek na dosah ruky.
 
Vybavení:
Hotel disponuje recepcí s lobby, restaurací a barem, úschovnou zavazadel a v neposlední řadě také zkušeným a přátelským personálem.
 
Internet:
Připojení k síti Wi-Fi je k dispozici ve vybraných prostorách hotelu.
 
Ubytování:
Pokoje jsou klimatizované pokoje vybavené TV/SAT, telefonem a minibarem. Standardem je také šatní skříň a bezpečnostní schránka. Ve vlastní koupelně se sprchou nebo vanou najdete toaletní potřeby a fén. 
 
Stravování:
Samozřejmostí je každodenní snídaně formou bohatého bufetu.
 
Rádi Vám ale vytvoříme zájezd do Istanbulu šitý na míru Vašim představám, požadavkům a snům. Ať už chcete do luxusního hotelu, vařit ve vlastní kuchyňce v apartmá, či u vás není ubytování prioritou, ale chcete perfektně připravený nabitý program, který Vás provede celým městem, tak nás neváhejte kontaktovat

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Porto

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám