Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Portugalsko - Madeira - informace

Hledáte zájezd na krásný portugalský ostrov Madeira, kde se můžete ponořit do nádherné přírody, úchvatných hor a zářivých zahrad? Naše zájezdy na Madeiru vám přinášejí jedinečnou příležitost objevit krásu tohoto ostrova a prožít nezapomenutelnou dovolenou. U nás najdete širokou nabídku zájezdů na Madeiru, které splní vaše největší dovolenkové sny. Vyberte si z naší nabídky zájezdů na Madeiru a... Celý popis

Hledáte zájezd na krásný portugalský ostrov Madeira, kde se můžete ponořit do nádherné přírody, úchvatných hor a zářivých zahrad? Naše zájezdy na Madeiru vám přinášejí jedinečnou příležitost objevit krásu tohoto ostrova a prožít nezapomenutelnou dovolenou. U nás najdete širokou nabídku zájezdů na Madeiru, které splní vaše největší dovolenkové sny. Vyberte si z naší nabídky zájezdů na Madeiru a zažijte dobrodružství svého života.

Madeira, známý také jako "Perla Atlantiku", je krásný portugalský ostrov nacházející se v Atlantském oceánu. Tento ostrov je známý svými nádhernými přírodními scenériemi, exotickou vegetací, subtropickým klimatem a bohatou historií. Je oblíbeným turistickým cílem a nabízí mnoho aktivit a atrakcí.

Přírodní krásy Madeiry jsou bezpochyby jedním z jejích hlavních lákadel. Ostrov je známý svými malebnými horami a údolími. Vrcholky hor pokryté mlžnými lesy a pozoruhodnou flórou, což dává Madeiře nádech tajemství a exotiky. Národní parky, jako je Parque Natural da Madeira, nabízí možnosti pro pěší turistiku a procházky v přírodě. Hlavní dominantou ostrova je hora Pico Ruivo, nabízející úchvatné výhledy na celý ostrov.

Funchal, hlavní město Madeiry, je místo, kde můžete objevit bohatou historii a kulturu ostrova. Můžete navštívit historické čtvrti, jako je Zona Velha, která je plná úzkých uliček, trhů a restaurací. Dalšími zajímavými místy jsou Jardim Botânico da Madeira, botanická zahrada plná exotických rostlin, a Catedral de Funchal, nádherný katedrální komplex.

Madeira je také známá svými levandulovými farmami, kde můžete vidět, jak se pěstuje a zpracovává levandule. Můžete si zakoupit různé produkty s levandulovou vůní, které jsou oblíbenými suvenýry.

Ostrov Madeira nabízí také vynikající kuchyni, včetně čerstvých ryb a mořských plodů, tropického ovoce a místního vína Madeira.

Madeira je ideálním místem pro dovolenou pro milovníky přírody, dobrodruhy a ty, kteří hledají relaxaci v exotickém prostředí. Tento ostrov nabízí nádherné přírodní scenérie, bohatou historii a přívětivé obyvatele. Je to skvělá destinace pro objevování krás Atlantského oceánu.

Mapa Madeira - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám