Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Portoriko - informace

Hledáte zájezd na krásné Portoriko? Naše zájezdy na Portoriko vás zavedou do tohoto karibského ráje, který nabízí nádherné pláže, deštné pralesy a bohatou kulturu. Během zájezdu na Portoriko si můžete užít nádherné pláže na pobřeží Karibského moře. Můžete relaxovat na bílém písku, koupat se v azurově modrém moři a šnorchlovat v křišťálově...

Informace o zemi Portoriko

Hledáte zájezd na krásné Portoriko? Naše zájezdy na Portoriko vás zavedou do tohoto karibského ráje, který nabízí nádherné pláže, deštné pralesy a bohatou kulturu. Během zájezdu na Portoriko si můžete užít nádherné pláže na pobřeží Karibského moře. Můžete relaxovat na bílém písku, koupat se v azurově modrém moři a šnorchlovat v křišťálově čistých vodách.

 

Portoriko, oficiálně známé jako Spojený svazový stát Portoriko, je karibský ostrovní teritorium, které je spojené s USA. Tato nádherná destinace nabízí pestrou směsici kultury, historie a úchvatných přírodních krás.

Hlavním městem Portorika je San Juan, které je také největším městem a kulturním centrem teritoria. Staré město San Juan, známé jako Viejo San Juan, je historickou částí města a zahrnuje koloniální architekturu, úzké uličky a historické pevnosti, jako je Castillo San Felipe del Morro.

Portoriko je obklopeno nádhernými plážemi s bledě modrými vodami Karibského moře. Pláže jako Flamenco Beach a Luquillo Beach jsou oblíbené mezi turisty a nabízejí dokonalé prostředí pro odpočinek a vodní sporty.

Kulturní scéna Portorika je bohatá a různorodá, s vlivy španělské, africké a taínské kultury. Země má bohatou hudební tradici, včetně živého salsa tance a hudby. Tradiční tance, jako je bomba a plena, jsou také důležitou součástí místní kultury.

Historie Portorika sahá až do dobytí Španěly v 15. století. Teritorium bylo později kolonií USA a získalo statut svobodného asociování. Portoriko má jedinečný politický status, který ho odlišuje od států Spojených států.

Portorikánská kuchyně je chutná a rozmanitá, zahrnuje pokrmy jako mofongo (směs stlačených banánů a masa), arroz con gandules (rýže s hráškem) a plátanos maduros (smažené sladké banány). Možnost ochutnat tradiční pokrmy na místních trzích a restauracích je nezapomenutelným zážitkem.

Pro turisty, kteří hledají krásné pláže, kulturu a historii, je Portoriko ideální destinací. Země nabízí možnosti pro odpočinek na pláži, návštěvu historických památek, průzkum tropické přírody a poznávání bohaté kultury. Portoriko je teritoriem s výjimečným spojením karibského kouzla a amerického vlivu, což dává návštěvníkům jedinečný zážitek.

Mapa Portoriko - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám