Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Biathlon Sport & Spa Szklarska Poręba hotel

Hotel Biathlon Sport & Spa se nachází v Polsku kousek od turistických a cyklistických tras v Krkonoších a Jizerských horách. Hotel Biathlon Sport & Spa je ideálním místem pro relaxaci nebo aktivní dovolenou. Hotel Biathlon Sport & Spa má bohatou nabídku doplňkových služeb, jako jsou masáže,

Popis hotelu ?

Hotel Biathlon Sport & Spa se nachází v Polsku kousek od turistických a cyklistických tras v Krkonoších a Jizerských horách. Hotel Biathlon Sport & Spa je ideálním místem pro relaxaci nebo aktivní dovolenou. Hotel Biathlon Sport & Spa má bohatou nabídku doplňkových služeb, jako jsou masáže, whirlpool a sauny. 
 
Poloha:
Unikátní hotel Hotel Biathlon Sport & Spa v nadmořské výšce 886 m n.m. se nachází v Jakuszycích, okrese Szklarska Poręba, v blízkosti mnoha atraktivních turistických a cyklistických tras v polských a českých Krkonoších a v Jizerských horách.
 
Vybavení:
Restaurace, podkrovní místnost, dětská herna, profesionální posilovna, půjčovny běžek, běžkařské tratě, trasy pro pěší a cyklistické túry a Nordic Walking, víceúčelové hřiště s umělou trávou, parkování. Relaxační zóna Spa & Wellness: whirlpool, sauny (finská, parní), masáže, kosmetika.
 
Internet:
Wi-Fi připojení na pokojích hotelu Hotel Biathlon Sport & Spa k dispozici.
 
Sport a zábava:
V létě centrum cykloturistiky, v zimě nejlepší místo pro běžecké lyžování.
 
Wellness - SPA:
Whirlpool, sauny (finská, parní), masáže, kosmetika.
 
Pro děti: 
Dětská herna, dětská postýlka za poplatek.
 
Ubytování:
2 - lůžkové pokoje STANDARD (12 m2), Spr.+WC, TV, Wi-Fi.
2 - lůžkové pokoje COMFORT s možností přistýlky (cca 15 m2), Spr.+ WC, TV, Wi-Fi, trezor, fén, některé pokoje mají balkon.
 
Stravování:
Polopenze - snídaně formou bufetu, v případě nízké obsazenosti výběr z menu, večeře výběr z menu.
 
Tipy na výlet:
MINERALOGICKÉ MUZEUM
Mineralogické muzeum ve Szklarské Porębě má jednu z nejoriginálnějších geologických sbírek v Polsku. Jsou zde shromážděny cenné mineralogické a paleontologické vzorky. Můžete vidět téměř 3000 exponátů: minerály a zkameněliny z celého světa a také jeden exponát z vesmíru - meteorit Gibbon. Před budovou muzea se nachází jediný ,,UHLÍKOVÝ LES" v Evropě. Toto jsou zkamenělé kmeny stromu Dadoxylon, který rostl asi před 300 miliony let. Samostatnou částí muzea jsou fosilie a kostry dinosaurů. Existuje největší soukromá sbírka těchto koster v Polsku před miliony let.
LANOVÝ PARK
Lanové parky jsou skvělou formou trávení volného času pocházející z Francie. Účastníci lanového programu se učí vyrovnanosti, odpovědnosti, balančním technikám a překonávají drogovou bariéru výšky nebo strachu.
DINOPARK
Zveme vás do Dinoparku, kde jsou rekonstrukce několika desítek dinosaurů v životní velikosti, kteří byli umístěni mezi skalami a kopci v rozlehlém lese. Každý z těchto pravěkých plazů vypadá jako živý - někteří klidně trhají listí z nejvyšších větví v lese, někteří se chystají skočit za kořistí. Jiní vypadají, že se na ně lidé se slabým srdcem raději nedívají. Například divoký masožravý Albertosaurus - "Alberta Lizard" nalezený v provincii v Kanadě. Je Centrosaurus - býložravý rohatý dinosaurus s lebkou dosahující přes 1 m na délku. Jeho límec měl dva kůží zakryté redukční otvory. A mnoho dalších jedinců, jejichž jména znají jen ti nejoddanější nadšenci do přírodní historie Země.
HAVRANÍ SKÁLY
Velkolepá skalní skupina na pravém břehu řeky Kamienna v nadmořské výšce 718 m n. m. Tvoří ji dvě obrovské žulové věže vysoké až 30 m, které jsou vynikajícím vyhlídkovým bodem. Na Krucze Skały se nachází centrum extrémních sportů - horská škola "Quasar". Pod dohledem instruktora můžete cvičit lezení po skalách, vzít si zip-line, skákat na tzv. kyvadlo nebo lanový most přes propast.
VODOPÁD SZKLARKA
Malebně se nachází v enklávě Karkonoského národního parku, včetně krásného soutěskového úseku potoka Szklarka, tzv. Soutěska Szklarka. Ve střední části rokle se na skalnatém prahu ve výšce 520 m n. m. nachází vodopád Szklarka, spadající v kaskádovitě se zužující dno a spirálovitý točící se proud vody o výšce 13,3 m. Na levém břehu prahu jsou nádherné marmity. První zmínky o vodopádu Szklarki pocházejí ze středověku a v průběhu staletí byl zvěčněn v popisech, rytinách a malbách, protože toto místo bylo považováno za zvláště romantické a krásné. Přístřešek "Kochanówka" u vodopádu.
VIKLAT
Chybotek - jedna z hlavních turistických atrakcí Szklarské Poreby od 19. století. Několik metrů vysoká skalní skupina složená z několika žulových bloků. Nejvyšší kámen o průměru cca 4 m, podepřený na 2 místech, lze snadno rozkývat. Díky svému tvaru byla známá také jako ,,cukrovka". K Chybotce se vážou valonské legendy a pověsti o Duchu hor. Tato skála byla obklopena aurou tajemna a podle starých pověstí uzavírala vchod do podzemní pokladnice.
JIZERSKÁ DRÁHA
Železniční spojení Jelenia Góra - Szklarska Poręba - Kořenov je malebná stezka, která byla v roce 2010 znovu zprovozněna po více než 65 letech nepoužívání. Tato mimořádná železniční trať, postavená na počátku minulého století, je jednou z nejzajímavějších v Polsku. Tajemné zákruty, horská skaliska, fauna a flóra Jizerských hor téměř na dosah dělají z výletu samotnou Jizerskou dráhou atrakci. Spojení je na obou stranách hranice velmi oblíbené, zejména o víkendech se řada turistů, ale i obyvatel pohraničních měst vydává na výlet železnicí.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • BIATHLON SPORT & SPA - Szklarska Poręba

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám