Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Folga Baltica Świnoujście studia a apartmány

Folga Baltica Świnoujście leží nedaleko centra města Svinoústí. Pro hosty je připraveno bezdrátové Wi-Fi připojení zdarma na pokojích, za poplatek půjčovna kol, nejbližší cyklostezka vzdálena totiž pouhých 50 m. Pokoje moderně vybavené včetně balkonu/terasy.   Poloha: Folga Baltica Świnoujście

Popis hotelu ?

www.folgabaltica.pl

Folga Baltica Świnoujście leží nedaleko centra města Svinoústí. Pro hosty je připraveno bezdrátové Wi-Fi připojení zdarma na pokojích, za poplatek půjčovna kol, nejbližší cyklostezka vzdálena totiž pouhých 50 m. Pokoje moderně vybavené včetně balkonu/terasy.
 
Poloha:
Folga Baltica Świnoujście vzdáleny od Svinoústí/Świnoujście - centrum 2 km, pláž / písečná - 3,3 km, cyklostezka - 50 m, přístav - Svinoústí 850 m.
 
Vybavení:
Recepce, wifi-připojení k internetu zdarma. Vyhrazené parkoviště za poplatek.
 
Internet:
Wi-Fi připojení zdarma.

Sportovní nabídka:
Folga Baltica Świnoujście nabízí půjčovnu jízdních kol za poplatek. 
 
Pláž:
Pláž - písečná vzdálena cca 3,3 km.
 
Ubytování:
Bilo 3+1 balkon 36 m² - 1 ložnice s manželskou postelí (v patře), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem, zpravidla oddělené WC, balkon / terasa; maximální obsazenost 3 dospělí a 1 dítě do nedovršených 18 let.

Quadrilo 6+2 Superior balkon 98 m² - 3 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem s rozkládacím gaučem pro 2 děti do nedovršených 18 let, sociální zařízení se sprchovým koutem, zpravidla oddělené WC, balkon / terasa; maximální obsazenost 6 dospělých a 2 děti do nedovršených 18 let.

Trilo 4+2 Deluxe balkon 52 m² - 2 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem s rozkládacím gaučem pro 2 děti do nedovršených 18 let, sociální zařízení se sprchovým koutem, zpravidla oddělené WC, balkon / terasa; maximální obsazenost 4 dospělí a 2 děti do nedovršených 18 let.

Trilo 6 Prestige balkon 62 m² - 2 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem, zpravidla oddělené WC, balkon / terasa.
Vybavení apartmánů: TV sat., wi-fi připojení k internetu, klimatizace, rychlovarná konvice, myčka nádobí, zpravidla mikrovlnka.
 
Stravování:
Stravování ve vlastní režii.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Apartmány Folga Baltica

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám