Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Papua Nová Guinea - informace

Hledáte zájezd do fascinující Papuy Nové Guiney? Naše zájezdy do Papuy Nové Guiney vás zavedou do této exotické destinace v jihozápadním Pacifiku, která je známá svými rozmanitými kmeny, nádhernou přírodou a tradičními obřady. Během zájezdu do Papuy Nové Guiney si můžete prohlédnout jedinečnou kulturu této země. Papua Nová Guinea je domovem více...

Informace o zemi Papua Nová Guinea

Hledáte zájezd do fascinující Papuy Nové Guiney? Naše zájezdy do Papuy Nové Guiney vás zavedou do této exotické destinace v jihozápadním Pacifiku, která je známá svými rozmanitými kmeny, nádhernou přírodou a tradičními obřady. Během zájezdu do Papuy Nové Guiney si můžete prohlédnout jedinečnou kulturu této země. Papua Nová Guinea je domovem více než 800 různých kmenů, každý s vlastními tradicemi, jazykem a zvyky.

 

Papua Nová Guinea, často zkracována na PNG, je fascinující ostrovní země nacházející se v jihozápadním Pacifiku. Tato země je známá svou nádhernou přírodou, rozmanitými kmenovými kulturami a jedinečnými tradicemi.

Hlavním městem Papua Nové Guineje je Port Moresby, které je ekonomickým a politickým centrem země. Město se nachází na pobřeží a nabízí moderní architekturu, muzea a historické památky, včetně Port Moresby Nature Park, kde můžete pozorovat místní flóru a faunu.

Papua Nová Guinea je známá svou bohatou biodiverzitou a nádhernými přírodními scenériemi. Zahrnuje tropické deštné pralesy, korálové útesy, hory a úchvatné pláže. Jeden z nejvýraznějších prvků krajiny je více než 800 různých kmenů a kultur, které obývají zemi.

Kulturní scéna Papua Nové Guineje je mimořádně rozmanitá, s každým kmenem majícím své vlastní tradice, tance, rituály a jazyky. Toto je země, kde můžete zažít autentické kmenové vesnické oslavy a festivaly, kde jsou kmenové obřady prováděny ve své tradiční podobě.

Historie Papua Nové Guineje zahrnuje osídlení původními obyvateli tisíce let zpět, následné kolonizace německými a australskými sílami a účast v první světové válce. V roce 1975 získala Papua Nová Guinea nezávislost na Austrálii.

Papua Nová Guineje kuchyně zahrnuje tradiční pokrmy založené na místních potravinách, jako jsou batáty, kasava, ryby a tropické ovoce. Tradiční pokrmy zahrnují mumu (jídlo připravené pod zemí) a kokoda (rybí salát s kokosem).

Pro turisty, kteří hledají dobrodružství v přírodě a poznávání unikátních kmenových kultur, je Papua Nová Guinea skvělou destinací. Země nabízí možnosti pro trekking v deštných pralesích, potápění na úchvatných korálových útesech a poznávání tradičních obyčejů a rituálů. Papua Nová Guinea je zemí, kde můžete objevovat různorodost kmenových kultur a nádhernou přírodu, což z ní činí jedinečnou a nezapomenutelnou destinaci.

Papua Nová Guinea - informace o destinacích

Mapa Papua Nová Guinea - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám