Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Palau - informace

Hledáte zájezd na nádherné Palau? Naše zájezdy na Palau vás zavedou do této exotické destinace v západním Tichém oceánu, která je známá svými korálovými útesy, křišťálově čistými vodami a úžasným podmořským světem. Během zájezdu na Palau si můžete užít jedinečné mořské dobrodružství. Můžete šnorchlovat nebo potápět se v některých z nejlepších...

Informace o zemi Palau

Hledáte zájezd na nádherné Palau? Naše zájezdy na Palau vás zavedou do této exotické destinace v západním Tichém oceánu, která je známá svými korálovými útesy, křišťálově čistými vodami a úžasným podmořským světem. Během zájezdu na Palau si můžete užít jedinečné mořské dobrodružství. Můžete šnorchlovat nebo potápět se v některých z nejlepších potápěčských lokalit na světě a obdivovat úžasnou podmořskou faunu a floru, včetně korálových zahrad a pestrobarevných ryb.

 

Palau, oficiálně Republika Palau, je ostrovní zemí nacházející se v západním Pacifiku. Tato země je známá svými nádhernými tropickými ostrovy, bledě modrými vodami a podmořským životem. Palau má také unikátní kulturu a historii.

Hlavním městem Palau je Ngerulmud, ale největším městem je Koror, které je ekonomickým a kulturním centrem země. Koror nabízí návštěvníkům mnoho možností pro nákupy, stravování a poznávání místní kultury.

Palau je známé svými nádhernými korálovými útesy a podmořskými scenériemi. Ostrovy jsou oblíbenou destinací pro potápěče a šnorchlování. Můžete objevovat nádherné korálové zahrady, modré díry a bohatý podmořský život, včetně žraloků a mořských želv.

Kulturní scéna Palau je bohatá a různorodá, zahrnuje vlivy původních obyvatel, kteří jsou známí jako Palauané, a japonskou kulturu. Palauané mají tradiční zvyky a tance, včetně "soulech," což je tradiční taneční výkon. Země má také své vlastní jazyky, ale angličtina je oficiálním jazykem.

Historie Palau sahá tisíce let zpět a zahrnuje osídlení původními obyvateli, kolonizaci španělskými, německými a japonskými sílami, a následnou vládu Spojených států po druhé světové válce. V roce 1994 se stala nezávislou republikou.

Kuchyně Palau zahrnuje ryby, mořské plody, tropické ovoce a zeleninu. Tradiční jídla zahrnují poke (rybí salát), kokosový chléb a batel nut (kořeněný taro).

Pro turisty, kteří hledají dobrodružství pod hladinou, pozorování nádherného podmořského života a relaxaci na pláži, je Palau ideální destinací. Země nabízí možnosti pro potápění, šnorchlování, vodní sporty a prozkoumávání tropických ostrovů. Palau je zemí, kde můžete zažít ráj na Zemi a ponořit se do kultury a přírody této nádherné oblasti Pacifiku.

Palau - informace o destinacích

Mapa Palau - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám