Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Nová Kaledonie - informace

Hledáte zájezd na exotickou Novou Kaledonii? Naše zájezdy na Novou Kaledonii vás zavedou do tohoto ráje v jihozápadním Pacifiku, který je známý svými bílými plážemi, korálovými útesy a nádhernými lagunami. Během zájezdu na Novou Kaledonii si můžete užít jedinečný ostrovní zážitek. Můžete relaxovat na bílých plážích, šnorchlovat nebo potápět se v...

Informace o zemi Nová Kaledonie

Hledáte zájezd na exotickou Novou Kaledonii? Naše zájezdy na Novou Kaledonii vás zavedou do tohoto ráje v jihozápadním Pacifiku, který je známý svými bílými plážemi, korálovými útesy a nádhernými lagunami. Během zájezdu na Novou Kaledonii si můžete užít jedinečný ostrovní zážitek. Můžete relaxovat na bílých plážích, šnorchlovat nebo potápět se v jednom z největších korálových útesů na světě.

Nová Kaledonie, oficiálně známá jako Teritoriální společenství Nová Kaledonie, je krásný ostrovní teritorium nacházející se v jihozápadním Pacifiku. Tato země má nádherné pláže, úchvatnou přírodu, bohatou kulturu a jedinečnou faunu a flóru. Nová Kaledonie je také známá svým statusu jako zámořský teritorium Francie.

Hlavním městem Nové Kaledonie je Nouméa, které je ekonomickým, politickým a kulturním centrem teritoria. Město nabízí muzea, galerie, historické památky a restaurace, kde můžete ochutnat tradiční kaledonskou kuchyni.

Pláže Nové Kaledonie patří k nejkrásnějším na světě. Bílý písek a průzračná voda jsou ideální pro potápění, šnorchlování a odpočinek na slunci. Jeden z nejznámějších plážových destinací je Île des Pins, který je obklopen korálovými útesy a turkyskou vodou.

Nová Kaledonie je také známá svými korálovými útesy a fantastickým podmořským životem. Můžete se vydat na potápěčské výpravy a objevovat úžasné podvodní světy.

Kulturní scéna Nové Kaledonie je bohatá a různorodá, zahrnuje vlivy původních obyvatel, kteří jsou známí jako Kanakové, francouzskou kulturu a další přistěhovalce. Tradiční hudba a tance jsou důležitou součástí místní kultury, a tradiční vesnické oslavy a festivaly jsou skvělým způsobem, jak poznat místní zvyky.

Historie Nové Kaledonie zahrnuje období kolonizace Francií a politické změny. Teritorium má složitou historii a kulturní směsice, což se odráží v jeho architektuře, muzeích a tradicích.

Kaledonská kuchyně zahrnuje čerstvé mořské plody, jako je krevety, homary a ryby. Tradiční pokrmy zahrnují Bougna (kuřecí, hovězí nebo rybí pokrm s kokosem a banány) a tonton (uzený hovězí nebo vepřové s kachnou a jamem).

Pro turisty, kteří hledají dobrodružství v přírodě, pozorování podvodního světa a odpočinek na pláži, je Nová Kaledonie ideální destinací. Země nabízí možnosti pro dobrodružství, průzkum korálových útesů, potápění a procházky v krásné přírodě. Nová Kaledonie je zemí, kde můžete zažít tropický ráj a objevovat jedinečné kultury původních obyvatel a francouzský vliv.

Nová Kaledonie - informace o destinacích

Mapa Nová Kaledonie - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám