Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Mexiko od Pacifiku po Atlantik hotel

Mexico City - největší město Ameriky! • La Paz - nejkrásnější pláže Kalifornie • vodní safari - pozorování velryb a lachtanů • odpočinek v hotelu All Inclusive • Tequila - ochutnávka v továrně • místo, kde se lidé stávají bohy - Teotihuacán • Querétaro - město

Popis hotelu ?

Mexico City - největší město Ameriky! • La Paz - nejkrásnější pláže Kalifornie • vodní safari - pozorování velryb a lachtanů • odpočinek v hotelu All Inclusive • Tequila - ochutnávka v továrně • místo, kde se lidé stávají bohy - Teotihuacán • Querétaro - město založené indiány Otomi 
 
Program zájezdu:
Den 1 
Sraz u stanoviště 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let). Po příletu pasové odbavení a setkání s průvodcem. Následně transfer do hotelu v Cancúnu nebo na Mayské riviéře, večeře, přenocování. 
Den 2
Po snídani transfer na letiště a přelet do Mexico City. Prohlídka historického centra Mexico City (seznam UNESCO) - hlavního města Mexika a aztéckého státu před jeho dobytím. V rámci programu: náměstí Zócalo, zříceniny Velkého chrámu Aztéků, katedrála. Poté přejezd hlavním městským bulvárem Paseo de la Reforma do parku Chapultepec a návštěva Antropologického muzea (bohatá sbírka předmětů předkolumbovských kultur nalezených na území archeologických výzkumů po celém Mexiku). Následně návštěva svatyně Panny Marie Guadalupské - patronky obou Amerik a Mexika. Pro zájemce (za poplatek cca 50 USD/os.) mexický folklórní večer na náměstí Piazza Garibaldi - ukázky mariachi, umění práce s lasem a lidového tance. Navíc klasické mexické nápoje na základě skutečné tequilly. Večeře a přenocování v hotelu v Mexico City (nebo okolí).
Den 3
Po snídani přelet do La Paz v Dolní Kalifornii. Tento poloostrov se vyznačuje suchým klimatem a rozlehlými plochými oblastmi. Příjezd do hotelu. Pro zájemce - výlet na nejkrásnější pláž Kalifornie, Playa Balandra - cca 25 USD/os. Ostatní mají volný čas. Večeře a přenocování v La Paz.
Den 4
Po snídani celodenní vodní safari do Lopez Mateos nebo Puerto Chale na pozorování velryb šedých, které připlouvají v období páření ke kalifornskému pobřeží. Budeme mít možnost pozorovat jedny z největších savců na Zemi. Cestou uvidíme typickou mexickou poušť s obřími kaktusy, které jsou tak často spojovány s Mexikem. Večeře a přenocování v La Paz.
Den 5
Po snídani celodenní výlet na ostrov Espirito Santo. Pozorování a plavání s lachtany. Během plavby budeme pozorovat nespočet druhů ptactva, rejnoky a hrající si delfíny. Návštěva rajských ostrovů Pacifiku s možností šnorchlování. Večeře a přenocování v La Paz. 
Den 6
Po snídani odjezd z La Paz. Přejezd do Todos Santos - kolébky mnoha talentovaných spisovatelů, sochařů a básníků. Bylo oblíbené mezi americkými malíři a spisovateli jako „místo vysněného odpočinku“. Nejvýznamnější atrakce - Hotel California, který inspiroval The Eagles k napsání stejnojmenné písně. Následně návštěva městečka San Jose del Cabo ležícího na okraji kalifornského poloostrova, na jehož březích se odehrála námořní bitva mezi Mexikem a USA. Přenocování v hotelu v San Jose del Cabo (All Inclusive).
Den 7
Volný den k odpočinku v hotelu All Incusive. Pro zájemce fakultativní výlety: Ranní plavba po Pacifiku. Pozorování keporkaků - nejaktivnějších a úchvatně vyskakujících z vody. Poté plavba ke slavnému Skalnímu oblouku (Rock Arch) na hranici Tichého oceánu a Kalifornského zálivu. Odpočinek na plážích ležících vedle sebe - klidné pláži Playa del Amor a bouřlivé pláži Rozvedených (cca 4 hodiny - 90 USD/os.), výlet na čtyřkolkách po poušti mezi nesčetnými kaktusy (cca 2 hodiny - 100 USD/os.), šnorchlování ve fantastickém Národním parku Cabo Pulmo (cca 6 hodin - 100 USD/os.), staňte se na chvíli kovbojem a projeďte se na koni v poušti (cca 4 hodiny - 100 USD/os.).
Den 8
Po snídani (možnost snídaňového boxu) přelet do města Guadalajara, hlavního města státu Jalisco, ve kterém lze hledat počátek tradice mariachi a tequily. Procházka po hlavních městských tepnách a obdivování např. Instituto Cultural Cabañas a vládního paláce. Přejezd do kouzelného městečka Tlaquepaque vyznačujícího se fantastickými barevnými budovami. Večeře a přenocování ve městě Guadalajara.
Den 9
Po snídani odjezd do města Tequila, které má jako jedno z mála míst na světě licenci na výrobu originální tequily. Nejenže uvidíme proces výroby tohoto světoznámého nápoje, ale budeme mít možnost ochutnat některé jeho varianty. Pro zájemce návštěva charros - mexických kovbojů - ukázka jízdy na koni a umění s lasem (cca 80 USD/os.). Večeře a přenocování ve městě Guadalajara.
Den 10
Po snídani vystěhování z hotelu a přejezd do města Guanajuato (jehož název v místním dialektu znamená - Město Zub) - dnes je klenotem koloniální éry. Procházka městem, které je od roku 1988 zapsáno na seznamu UNESCO. V programu mimo jiné: divadlo Benita Juareze, Alej polibků, Mercado de Dulces - trh sladkosti. Guanajuato je také známé díky tunelovému systému z 18. století - přejezd místními autobusy. Pro zájemce návštěva Muzea mumií - jednoho z nejpodivnějších muzeí světa. Přejezd do San Miguel de Allende - města umělců a festivalů. Od roku 1926 je město uznáno mexickou vládou za národní památku. Procházka koloniálním starým městem. Večeře a přenocování v San Miguel de Allende.
Den 11
Odjezd do Querétara, města založeného indiány Otomi, poté pohlceného aztéckou říší a nakonec dobytého španělskými kolonizátory. Město sehrálo významnou roli v dějinách Mexika: zde byla podepsána smlouva ukončující mexickou válku (1848). Město je zapsáno na seznamu UNESCO. Procházka historickým centrem města, kde uvidíme mimo jiné: Plaza Principal (Jardin Obregon), kostel San Francisco (typická barevná kopule), Teatro de la Republica, akvadukt. Přejezd do Mexico City. Pro zájemce účast na mexickém folklorním večeru na náměstí Piazza Garibaldi (cca 50 USD). Večeře a přenocování v Mexico City.
Den 12
Po snídani přejezd do Teotihuacánu (seznam UNESCO) - důležitého náboženského a politického centra Aztéků. Návštěva pyramidy Slunce a Měsíce patřících mezi největší pyramidy na světě. Na závěr návštěva tradiční dílny obrábění obsidiánu. Pro zájemce let balonem nad Teotihuacánem při východu slunce - nezapomenutelný zážitek! (cca 200 USD/os.). Návrat do města a volný čas na samostatné prozkoumávání. Pro zájemce (cca 60 USD/os.) návštěva umělecké čtvrti v Coyoacánu, místního trhu a ochutnávka tostadas. Následně přejezd do čtvrti Xochimilco, která je známá díky největšímu květinovému trhu v hlavním městě a vodním kanálům. Plavba ozdobenými loďkami po kanálech za zvuků hudby mariachi. Přenocování v hotelu v Mexico City.
Den 13
Po snídani ranní přelet do Cancúnu do hotelu All Inclusive a odpočinek u Mexického zálivu. Doporučujeme 3hodinovou plavbu motorovými čluny mangrovovými lesy ke korálovému útesu nedaleko Cancúnu (cca 100 USD/os.). Během výletu možnost šnorchlování na korálovém útesu a v podmořském muzeu! Vybavení ke šnorchlování v ceně.
Den 14
Volný den v hotelu v Cancúnu nebo na Mayské riviéře (Riviera Maya). 
Den 15
Po snídani vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Přelet do Varšavy charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let).  
Den 16
Přílet do Polska.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Mexiko od Pacifiku po Atlantik

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám