Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Mexiko - aztécké srdce Mexika hotel

Mnoho tváří Mexico City o historická města Guanajuato, Taxco, San Miguel o ruiny města Teotihuacán o krásná a dynamická metropole Puebla o největší jeskyně v Mexiku v Cacahuamilpa o pro zájemce možnost prodloužení pobytu na Mayské riviéře nebo v Cancúnu Program zájezdu: Den 1  Sraz u stanoviště 3

Popis hotelu ?

Mnoho tváří Mexico City o historická města Guanajuato, Taxco, San Miguel o ruiny města Teotihuacán o krásná a dynamická metropole Puebla o největší jeskyně v Mexiku v Cacahuamilpa o pro zájemce možnost prodloužení pobytu na Mayské riviéře nebo v Cancúnu

Program zájezdu:
Den 1 

Sraz u stanoviště 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let). Po příletu pasové odbavení a setkání s průvodcem. Následně transfer do hotelu v Cancúnu, večeře, přenocování. V případě příletu v pozdních večerních hodinách nebude v tento den večeře. 
Den 2
Po snídani transfer na letiště a přelet do Mexico City. Prohlídka historického centra Mexico City (seznam UNESCO) - hlavního města Mexika a aztéckého státu před jeho dobytím. V rámci programu: náměstí Zócalo, zříceniny Velkého chrámu Aztéků, katedrála. Poté přejezd hlavním městským bulvárem Paseo de la Reforma do parku Chapultepec a návštěva Antropologického muzea (bohatá sbírka předmětů předkolumbovských kultur nalezených na území archeologických výzkumů po celém Mexiku). Večeře a přenocování v hotelu v Mexico City (nebo okolí).
Den 3
Po snídani přejezd do Teotihuacánu (seznam UNESCO) - důležitého náboženského a politického centra Aztéků. Návštěva pyramidy Slunce a Měsíce patřících mezi největší pyramidy na světě. Na závěr návštěva tradiční dílny obrábění obsidiánu. Pro zájemce let balonem nad Teotihuacánem při východu slunce - nezapomenutelný zážitek! (cca 200 USD/os.). Přejezd do San Miguel de Allende - města umělců a festivalů. Od roku 1926 je město uznáno mexickou vládou za národní památku. Procházka koloniálním starým městem. Ubytování, večeře a přenocování. (Trasa cca 350 km)
Den 4
Po snídani vystěhování z hotelu a přejezd do města Guanajuato (jehož název v místním dialektu znamená - Město Zub) - dnes je klenotem koloniální éry. Procházka městem, které je od roku 1988 zapsáno na seznamu UNESCO. V programu mimo jiné: divadlo Benita Juareze, Alej polibků, Mercado de Dulces - trh sladkosti. Guanajuato je také známé díky tunelovému systému z 18. století - přejezd místními autobusy. Pro zájemce návštěva Muzea mumií. Přejezd do nádherného hlavního města státu Michoacán - Morelia. Přenocování.
Den 5
Po snídani vystěhování a procházka, během níž uvidíme mimo jiné: katedrálu, Palacio de Gobierno, Casa Natal de Morelos. Následně přejezd do Taxca - ,,stříbrného města". Až do dnešního dne se zde nacházejí aktivní stříbrné doly. Město je také známé díky krásným, tradičním šperkařským výrobkům. Procházka městem Taxco (možnost nakupování v jedné z mnoha galerií stříbra). Navíc je v programu také prohlídka koloniálního centra města a krásného kostela Santa Prisca. Fakultativně přejezd místními auty (garbusy) přes město až k vyhlídkovému místu (cca 20 USD/os.). Přenocování.
Den 6
Po snídani volný čas na samostatnou prohlídku města Taxco - objevování řemeslných továren, obchodů se stříbrem. Pro zájemce výlet do Národního parku Grutas de Cacahuamilpa - návštěva jednoho z největších komplexů krasových jeskyní na světě (cca 90 USD/os). Odpoledne přejezd do koloniálního města Puebla, zvaného ,,městem andělů" (seznam UNESCO). Návštěva historického centra, kde uvidíme mimo jiné: náměstí Plaza de la Independencia, staré město s koloniálními domy, čtvrť umělců, dům Alfenique a druhou největší katedrálu v Mexiku. Přenocování ve městě Puebla.
Den 7
Po snídani vystěhování a přejezd do Mexico City. Projedeme uměleckou čtvrtí v Coyoacán, ve které dnes žije mexická bohéma. Následně přejezd do čtvrti Xochimilco, která je známá díky největšímu květinovému trhu v hlavním městě a vodním kanálům. Pro zájemce (za poplatek cca 30 USD/os.) plavba ozdobenými loďkami po kanálech za zvuků hudby mariachi. Transfer na letiště v Mexico City - pozdě odpoledne nebo večer odlet do Cancúnu.
Upozornění!
V závislosti na hodinách přeletů a dostupnosti míst v letadlech se může přelet konat 8. den brzy ráno - tehdy budou mít klienti nocleh navíc v Mexico City a 8. den po příletu z Mexico City do Cancúnu budou čekat na zpáteční let do Polska na letišti v Cancúnu (nutnost změny terminálu). Skupina může být během vnitřního přeletu rozdělena na lety v různých časech.
Den 8
Po snídani zveme na 3hodinovou plavbu motorovými čluny mangrovovými lesy ke korálovému útesu nedaleko Cancúnu (cca 100 USD/os.) (odjezd je organizován v závislosti na hodině odletu z Mexika). Během výletu možnost šnorchlování na druhém největším korálovém útesu na světě a v podmořském muzeu! Vybavení ke šnorchlování v ceně. Po snídani vystěhování, transfer na letiště a odlet do Polska. Pro klienty zůstávající na pobyt transfer do vybraného hotelu na pobřeží Mexika.
Den 9
Přílet do Polska.
 
Ubytování:
Hotely *** (místní kategorie) - skromné, ale pohodlné.
Pokoje: obvykle klimatizované, s koupelnou, TV a telefonem.
Strava: americké snídaně (servírované porce, nejčastěji: ovoce, míchaná vejce, smažená slanina nebo klobása, chléb, croissant, malá porce džemu a másla, 1 sklenice džusu, 1 šálek kávy nebo čaje) a večeře (servírované porce: polévka, hlavní jídlo - většinou drůbež, někdy ryby, salát nebo vařená zelenina, brambory nebo rýže nebo tortilla, dezert). 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.
Víza:
Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.
 
Důležité!
V Mexiku existují celní omezení týkající se množstevních limitů pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Dospělá osoba může přivézt ne více než 10 krabiček cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a max. 3 litry jakéhokoliv alkoholického nápoje.
 
UPOZORNĚNÍ!
Před příletem do Mexika musí klienti vyplnit povinné online celní prohlášení.
Prohlášení může být vyplněno ne dříve než 3 dny před plánovaným letem do Mexika.
V případě osob cestujících společně (rodiny) vyplňuje prohlášení jedna osoba jménem celé skupiny (rodiny).
Online prohlášení nahrazuje papírové prohlášení.
Níže je uveden odkaz, kde by mělo být prohlášení vyplněno:
https://siat.sat.gob.mx/PTSC/DPE/faces/resources/pages/declaracion/declaracion.jsf
Pokyny pro vyplnění prohlášení jsou k dispozici u správce rezervace.
Upozornění k přeletu:
 
Přelet:
Přímý let komfortním letounem společnosti PPL LOT typ Dreamliner s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 
Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide. 
 
Sezónnost:
Hlavní turistická sezóna v Mexiku obvykle trvá od 1.11. do 31.3.
Upozorňujeme, že pláže v Cancúnu a na Mayské riviéře mohou být čas od času ovlivněny zvýšeným přílivem mořských řas. Jejich výskyt v této oblasti je přirozeným jevem a jeho intenzita se může lišit v závislosti na počasí nebo mořských proudech. Z bezpečnostních důvodů proto mohou být vodní sporty dočasně nedostupné.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Mexiko - aztécké srdce Mexika

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám