Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Mexiko - Cancún - informace

Hledáte zájezd do Cancúnu? Naše zájezdy do Cancúnu vás zavedou do tohoto slavného mexického letoviska na Karibském pobřeží, které je známé svými bílými plážemi, teplým mořem a bohatým nočním životem. Cancún je jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou na pobřeží Karibského moře a nabízí širokou škálu zážitků pro návštěvníky. Cancún je populární turistickou destinací nacházející se na... Celý popis

Hledáte zájezd do Cancúnu? Naše zájezdy do Cancúnu vás zavedou do tohoto slavného mexického letoviska na Karibském pobřeží, které je známé svými bílými plážemi, teplým mořem a bohatým nočním životem. Cancún je jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou na pobřeží Karibského moře a nabízí širokou škálu zážitků pro návštěvníky.

Cancún je populární turistickou destinací nacházející se na východním pobřeží Mexického poloostrova Yucatán v Mexiku. Toto město je slavné pro své nádherné pláže, průzračnou vodu Karibského moře, bohatou noční scénu a širokou škálu turistických aktivit. Cancún je jedním z nejznámějších letovisek v Mexiku a láká návštěvníky z celého světa.

Pláže v Cancúnu jsou jednou z hlavních atrakcí. Bílý písek a azurová voda Karibského moře tvoří ideální prostředí pro slunění, plavání a vodní sporty. Pláže, jako je Playa Delfines a Playa Norte, jsou oblíbené mezi turisty a nabízejí nádherné scenérie.

Cancún je také známý pro své potápěčské a šnorchlovací možnosti. Mnoho korálových útesů v okolí nabízí bohatý podmořský život a je ideální pro pozorování ryb a jiných mořských tvorů.

Noční život v Cancúnu je živý a rozmanitý. Město má mnoho nočních klubů, barů a restaurací, kde můžete si užít hudbu, tance a zábavu. Obzvláště oblast známá jako Zona Hotelera je plná zábavy a večírků.

Mimo plážových aktivit můžete v Cancúnu také objevovat kulturní bohatství Yucatánu. Můžete navštívit starověké mayské ruiny, jako jsou Tulum a Chichén Itzá, které jsou nedaleko. Je zde také mnoho muzeí a historických památek, které vám umožní prozkoumat regionální historii a kulturu.

Cancún nabízí také různé aktivity, jako jsou golf, rybaření, jízda na vodním skútru a průzkum přírodních parků a ekologických rezervací.

Místní kuchyně v Cancúnu je chutná a různorodá, s důrazem na mořské plody a tradiční mexická jídla, včetně tacos, ceviche a guacamole.

Celkově je Cancún jedním z nejpopulárnějších letovisek v Mexiku a nabízí rozmanité zážitky pro cestovatele. Je to ideální destinace pro ty, kteří hledají sluneční dovolenou, zábavu a možnost poznat krásy Karibiku.

Mapa Cancún - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám