Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Krása vanilkových ostrovů hotel

Luxusní dovolená na ostrovech, které mají přezdívku ostrovy lásky, ráj rájů. Jejich pláže se každoročně dostávají do TOP 10 celého světa. Při zájezdu Vanilkové ostrovy SEN jako první spojil všechny tři oblasti do jedné unikátní cesty. Na tropických voňavých ostrovech se stříbrnými plážemi se pěstuje

6 zájezdů od 105 219 Kč

Popis hotelu ?

Luxusní dovolená na ostrovech, které mají přezdívku ostrovy lásky, ráj rájů. Jejich pláže se každoročně dostávají do TOP 10 celého světa. Při zájezdu Vanilkové ostrovy SEN jako první spojil všechny tři oblasti do jedné unikátní cesty. Na tropických voňavých ostrovech se stříbrnými plážemi se pěstuje nejkvalitnější vanilka. Věděli jste, že kilo vanilky dnes stojí víc, než kilo stříbra? Všechny tyto ostrovy nabízí luxusní dovolenou a vy je uvidíte na jedné cestě. Nejkrásnější pláže světa na Seychelech, drsná a úchvatná příroda na Réunion a na závěr hyperluxusní hotel na nejkrásnějších plážích Mauricia. Dokonalý, propracovaný program
  • Jedinečné spojení nejkrásnějších pláží světa
  • Nejvzdálenější část EU a jízda na želvě
  • Největší ořech světa, nejfotografovanější pláž světa
  • Příroda pod ochranou UNESCO, petangue a gigantická Šivova socha
Program zájezdu:
1. den:
Letíme na ostrovy s nejkrásnějšími plážemi světa
EVROPA – LETADLO
Odlítáme na Ostrovy lásky, jak se Seychelské ostrovy nazývají. Letíme velmi daleko, což z destinace dělá luxusní produkt, a tak je tady turistů málo. Za celý rok Seychely navštíví tolik lidí, jako Notre Dame v Paříži za jediný týden. Na rozdíl od „nudných“ Malediv, Seychely mají nádherné pláže, ale i sportovní možnosti – kola, turistiku nebo golf. Noční let špičkovou leteckou společností.
2. den:
Hřiště pro krásné a bohaté
BEAU VALLON, SEYCHELY
Přistáváme v tropickém ráji 4 stupně jižněji od rovníku. Jsme na jižní polokouli, na největším ostrově Seychel na Mahé. Seychely mají nádhernou přírodu a strmé vrchy. Nadechneme se a opojí nás teplý slaný mořský vzduch Indického oceánu a vůně jako v botanické zahradě. Cítíte vanilku? Seychely byly vždy hřištěm pro krásné a bohaté, absolutní top mezi plážovými dovolenými. Právě zde se nachází nejdražší all inclusive hotel světa, zde má své sídlo nejbohatší panovník Abu Dhabi. Sídlo si ukážeme přímo z ostrova Eden, na kterém se zastavíme na kávičku s výhledem na jachetní přístav.
Prohlídku ostrova Mahé začneme u kostelíka v druhém největším městě ostrova v Beau Vallon. HDP na obyvatele je zde největší ze všech afrických zemí. Zároveň jde o nejmenší zemi Afriky s plochou jen 459 kilometrů čtverečních. Ihned vidíme, že se jezdí na levé straně, mají tu britský parlamentní i školní systém, ale domorodý jazyk kreolština má francouzské kořeny a velká většina názvů vesnic a pláží je francouzská. 90 % obyvatelstva jsou katolíci a Seychely jsou velmi bezpečné. Projedeme ostrov křížem krážem přes hory a před námi se otevře výhled na malé ostrovy v zálivu. Sejdeme do hlavního města. Victoria je pojmenovaná po britské královně Viktorii a prohlídku začneme u její sochy. Nejkrásnější koloniální budova města je dnes muzeum. Naproti se nachází budova pošty, odkud můžete poslat exotickou pohlednici, a níže přírodopisné muzeum se sochou krokodýla, který tu ovšem nežije. Projdeme se okolo bílých britských hodin, dominanty centra města, a zamíříme k evangelickému Kostelu svatého Pavla a následně ke katedrále. Vyměníme si pár exotických seychelských rupií, za které si můžete koupit suvenýry či tmavý rum Takamaka Bay. Vrcholem prohlídky je Sir Selwyn-Clarke Market, nádherné, do červena zbarvené domorodé tržiště, srdce hlavního města. Tady budeme nejlépe pozorovat kreolskou směs domorodců. Dámy v kloboucích, obchodníci, kteří prodávají čerstvé tropické ovoce a rybáři nabízející stovky čerstvých ryb. A my v restauraci v patře můžeme ihned „catch of the day“ ochutnat. Kreolská kuchyně je směsí francouzské a indické s absolutně čerstvými ingrediencemi. Doporučujeme skvělé carpaccio z čerstvého tuňáka, nebo kari z chobotnice.
Už i transfer do hotelu je velkým zážitkem. Všude kolem hustá džungle, prakticky žádná civilizace, která by přírodu kazila. Nádherné zelené hory, tyrkysové moře a pláže s tím nejbělejším pískem na světě. Odlehlost a přírodní krása. Ubytování na pláži Beau Vallon. Prošli jsme všechny čtyři největší ostrovy Seychel a vybrali jsme pro vás právě tuto pláž. Jde o nejdelší pláž ostrova Mahé (2 km) a dá se tu pěkně koupat celý den i při odlivu. I všechny naše hotely jsme vybrali tak, aby byly přímo na pláži. Ráno se můžete projít, či si bosí zaběhat od hotelu Fishermans Cow až po restauraci Mahek. Jelikož je orientována na západ, večery jsou zde přenádherné.
3. den:
Gurmánské hody a potápění
BEAU VALLON, MAHÉ, SEYCHELY
Dnes bude dostatek času na potápění nebo šnorchlování s prověřenými partnery. Výstroj vám půjčí. Večerní romantické procházky nebo posezení na pláži. Popíjíte čerstvé kokosové mléko zředěné rumem Takamaka Bay, obloha je krvavě červená a je stále neuvěřitelné teplo. Už chápete přezdívku ostrovy lásky?
4. den:
Na nejkrásnější pláže světa, UNESCO
ANSE LAZIO (PRASLIN) - ANSE SOURCE D`ARGENT (LA DIQUE)
Oddychujete, potápíte se nebo vyrazíte za poznáním. Připravili jsme pro vás propracovaný výlet na ty největší ostrovy s nejproslavenějšími plážemi. Na tomto výletě uvidíte obě nejznámější a nejkrásnější pláže Seychel! Každá se nachází na jiném a značně vzdáleném ostrově. V tento den uvidíme hřbitov, kde jsou pochovaní první osadníci (přišli z Réunionu) a zastavíme se u obrovských želv, zvířatech, které se za dvě stě milionů let moc nezměnili. Želvy ze Seychel se dožívají ještě vyššího věku, než ty za Galapág a tím jsou nejstaršími obyvateli naší planety.
Vyrážíme! Ranní transfer z hotelu do přístavu a nalodění na kvalitní loď. Dobrodružná cesta přes Indický oceán je nádherným zážitkem. Zakotvíme v Zátoce lásky na druhém největším ostrově Praslin. V absolutně čistém moři plavou stovky ryb a je velká šance, že uvidíme i karety (želvy). Podle počasí se rozhodneme, v jakém pořadí zrealizujeme program. Čekají nás tu naše auta a vyrážíme – projedeme Praslin křížem krážem. Jedeme z přístavu až na úplný konec. Klikatými cestičkami stoupáme a padáme, prodíráme se džunglí s výhledy na zálivy. Na úplném konci ostrova přijíždíme na Anse Lazio. Tato pláž je každoročně oceňována jako jedna z pěti nejlepších na naší planetě. Hodnotí se délka pláže, dobrý přístup do vody, kvalita bílého nejjemnějšího písku, tyrkysová voda a celkový dojem. Seychely se nazývají ostrovy lásky i kvůli zvláštnímu ořechu připomínající ženské lůno. Tento ořech pochází právě odtud, z Praslinu a my míříme do vnitrozemí do Vallée de Mai (Májového údolí), které je pod patronací UNESCO. Našim cílem je vidět samčí palmu s plody připomínající penis a ženské palmy s plody coco-de-mer, o kterých si námořníci dlouho mysleli, že se rodí pod mořem. Obrovské ořechy lásky nacházeli plavat na mořské hladině, ale žádný ostrov neviděli – Seychely jsou takové malinké. V jednom ořechu, který váží až 40 kg, jsou 3 plody – každý se prodává tak za 40-60 EUR. Určitě kupte ten s certifikátem. Coco-de-mer je největší plod na naší planetě.
Naše auto nás přiveze zpět do přístavu a naše loď na další ostrov La Dique. Je to ten nejkrásnější? Ostrov pískových cestiček, kol a kreolských dřevěných autobusů. Přepravíme se křížem přes ostrov a naším cílem je vanilka. Projdeme se po vanilkové plantáži a přivoníme ke vzácné komoditě, která je v Indickém oceánu jednoznačně nejlepší kvality. Kilo této pravé vanilky dnes stojí víc než kilo stříbra. Věděli jste, že jde o orchidey, která se ručně opiluje?
Povíme si o výrobě kopry, další významné komodity Seychel. Následně vstoupíme na Anse Source d`Argent, která se pyšní podtitulem nejfotografovanější pláž světa. Pláž byla kdysi považovaná za ráj všech rájů. Když ji uvidíte obklopenou obrovskými prastarými žulovými skálami a tyrkysovou vodou, chráněnou kokosovými palmami, řeknete si, že tato teorie o ráji může být pravdou. Průvodce vám poradí, jak si najít místečko, kousek ráje, jen pro sebe. Návrat na loď a transfer do hotelu.
5. den:
Na kraj Evropy
SEYCHELY – RÉUNION
Poslední koupání na Seychelách, poslední východ slunce a odlet dále na jih. Letíme přes 1800 km na Réunion. Seychely tvoří 115 ostrovů, Réunion je jediný ostrov, ale pětkrát větší, než je celková plocha Seychel. Při přistávání vám bude silně připomínat Havaj. Zelené hory, vodopády a všude přítomný oceán. Přistáváme na letišti Roland Garros (letec, hrdina první světové války, který se tu narodil) – přistáváme v Evropě. Na Réunion vstoupíte na občanský průkaz a platíte eurem. Jde o překrásný ostrov, kterého krása doslova vyráží dech. 40 % ostrova je národním parkem zapsaným mezi památky UNESCO. Zahrajete si pétanque už první den? Večeře s francouzským vínem a francouzským šarmem.
6. den:
Dobrodružství a Ohnivá hora
PITON DE LA FOURNAISE, RÉUNION
Projedeme celý ostrov ze severu. Vyrazíme z hlavního města Saint-Denis. Cestou máme výhledy na unikátní viadukt postavený z peněz EU (za 1,6 miliardy eur) což dělá tuto cestu nejdražší na světě (na kilometr). Na druhé straně jsou výhledy na Piton des Neiges (Sněžný vrch), který je se svými 3069 m nejvyšším vrcholem Indického oceánu. Podobně jako na Havaji vyjedeme autobusem do výšky až 2340 m a najednou se vše změní. Piton de la Fournaise je jedna z nejaktivnějších sopek na světě a dnes je zapsána do Světového dědictví UNESCO. Skály roztržené, jako by byly z papíru, lávové proudy, činné krátery. Brána do pekla stojí za každou minutu. Tomu, kdo nefandí turistice, ale i všem milovníkům přírody a letectví doporučujeme lety vrtulníkem. Vanilku jsme viděli na Seychelách, Réunion tvrdí, že oni ji mají nejlepší na světě. Nebo dáte přednost vanilkovou rumu?
7. den:
Z Havaje Indického oceánu do luxusního ráje
RÉUNION – MAURÍCIUS
Už jen necelá hodinka letu a přistáváme na dalším ostrově Maskarén, na ostrově Mauricius. Ze stylu, jakým pro vás SEN Mauricius připravil, budete nadšeni. Ostrovu, kde vládl obrovský pták Dodo, dnes vládne demokracie a prosperita.
Transfer z letiště na severozápad ostrova. Mnohé pláže ostrova nejsou jako na Seychelách, mnohé mají po dešti hnědou vodu (vtéká do nich bahno z hor). Ale pláže, které jsme pro vás vybrali, jsou ty nejkrásnější (viz fotogalerie tohoto zájezdu). Naše hotely leží v blízkosti dvou osmnácti jamkových golfových hřišť, na tom nejlepším místě. Běloučký korálový písek a modré moře, jaké je vidět málokde, jsou snem pro dovolenou, který se dnes stal pravdou. Transfer do našeho hotelu v oblasti Belle Mare. Check in a hurá na pláž!
Hotel už v základní ceně patří jedné z nejluxusnějších hotelových sítí světa, o mnoho lepší než například Hilton. Představte si bílý písek, palmy skloněné k tyrkysové vodě, obrovské dvaceti metrové bambusy. V ceně je šnorchlování s půjčením kompletní výstroje (brýle, šnorchl, ploutve a doprava lodičkou na korálový útes), katamarány, posilovna, ale i vodní lyžování. Rezort je vskutku nádherný, položený v tropické zahraně, na té nejkratší pláži celého ostrova. Ideální finále naší cesty.
8. den:
Pláže Rumová fabrika, čajové plantáže, indická svatyně plná opic
BELLE MARE, MAURÍCIUS
Celodenní výlet. Zůstanete se potápět a oddychovat? Nebo se rozdělíte a každý si užije to, na co má chuť? Uvidíte. Každopádně, ti aktivní vyrazí křížem přes jednu z nejsvobodnějších zemí světa. Demokracie na Mauriciu patří mezi nepokročilejší na světě a tento maličký ostrov je výkladní skříní Afriky. Mauricius byl na mapě světa zaznamenám poprvé v roce 1502 a do té doby zde nežil žádný člověk. Zelený, voňavý ostrov, kde se mísí vůně mořské vody, čaje a cukrové třtiny. Na místě Bois Chéri je jediná čajová plantáž na ostrově, datující se do roku 1892. O čaji se dozvíte všechno a zároveň je lahodný čaj velmi příjemným suvenýrem, která vám bude dlouho připomínat dovolenou na Mauriciu. Doporučujeme čaj s vanilkovou příchutí. Jistě jste si už všimli, že ostrov je úrodný a co tady hodíte na zem, to vyroste. Lány cukrové třtiny – éru plantážníků si popíšeme v koloniální vilce nádherně položené nad plantážemi. Mauricius je hinduistický ostrov. Křesťanství s hinduizmem tady už dlouhé roky koexistují v totální harmonii. Odbočíme do srdce ostrova a ve výšce 550 metrů objevíme jezero Ganga Talao. Obrovský hinduistický chrám postavený na jezeře prý komunikuje přímo s vodou posvátné Gangy v Indii. Největší chrám paří Šivovi, ale najdete tady i Hanumana, boha všech opic i se svými poddanými. Durga sedící na lvovi, Ganéša se sloní hlavou nebo Saraswati hrající na loutnu. Obrovská Šivova socha vysoká 33 metrů je nejvyšší na ostrově a patří mezi nejvyšší sochy na světě. Skvělé fotografie z nalé Indie a návrat do hotelu. Pokud nám ještě zbyde čas, můžeme se zatavit v rumové továrně Chamarel položené pod nejvyšším vrcholem ostrova (Piton de la Petite Rivière Noire; 828 m). Historická budova, popis výroby rumu a potom náročná ochutnávka desítek druhů. Začneme od základních rumů, potom přejdeme k ochuceným, samozřejmě i vanilkovým. Dotáhnete to až k ročníkovým rumům z jednoho sudu (single barrel) či XO? Návrat do našeho luxusního resortu. Mimochodem, poslali jste už domů pohlednici s modrou známkou?
9. den:
Potápění, golf, noví kamarádi
BELLE MARE, MAURÍCIUS
Odpočinek v ráji na nejkrásnější pláži a v top hotelu. Co si už víc můžeme přát. Vyzkoušíte golf nebo vodní lyžování? Dáte si masáž ve skvělém spa? Vyzkoušeli jste už všech šest barů? Nebo to bude jen odpočinek u jednoho ze čtyř bazénů nebo na dvou kilometrové privátní pláži? Korálová bariéra s množstvím rybiček (třetí nejdelší na světě po Austrálii a Belize) je kousek, a i další šnorchlování v ceně. Pokud neradi šnorchlujete, v ceně je i loď s proskleným dnem. Velkou výhodou SEN zájezdů je, že se tu potkávají obdobně smýšlející lidi ze stejné sociální a intelektuální vrstvy, stejně zasažení vášní pro cestování. I ti, co běžně nechtějí nikoho vidět, si tady najdou fajn partu, a tak je vždy co dělat a o čem si povídat…
10. den:
Poslední drink s třtinovým cukrem
MAURÍCIUS – EVROPA
Poslední drink s pravým třtinovým cukrem a následně transfer na letiště. Odlétáme z nejhustěji zalidněné země Afriky kvalitní leteckou společností. Až do poslední chvíle se dozvídáte něco nového.
11. den:
Tři dovolené v jedné
EVROPA
Přílet domů, aklimatizace a vysypávání písku za tašek. Viděli jste to, na co jiní potřebují tři dovolené. Zažili jste však o mnoho víc, to, co se dá zažít jen s profesionály, kteří se cestování a zážitky věnují tak intenzivně a s takovým nasazením. SEN k vašim službám. Věříme, že tu lásku cítíte.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Vyberte
Termín Délka Doprava Strava a pokoje
24.09. - 04.10.2024 11 dní / 10 nocí letecky Praha snídaně
210 438 Kč za 2 dospělé
105 219 Kč za osobu
SLEVA až 19 %
−49 362 Kč
ZOBRAZIT

Poznávací

Cena zahrnuje: mezinárodní letenku v economy class, letištní poplatky, přelet.. Celý popisek
Cena zahrnuje:
mezinárodní letenku v economy class, letištní poplatky, přelet Seychely - Mauricius, přelet Réunion - Mauricius, 8 x ubytování ve 3*- 5* hotelích v pokoji pro 2 osoby, 8x snídani, všechny letištní transfery na Seychelech a Mauriciu, výlet na Piton de la Fournace, okruh jižním Mauriciem, šnorchlování (s výstrojí), vodní lyžování, plavbu katamaránem, CK průvodce na Seychelách a první den na Mauríciu, pojištění proti insolventnosti..

Cena nezahrnuje:
ostatní stravu, fakultativní výlety (výlet na La Digue a Praslin, Reunion), prémiové hotely, environmentální poplatek za ubytování na Seychelách, poplatek za vstupní formulář na Seychely.
01.10. - 11.10.2024 11 dní / 10 nocí letecky Praha snídaně
210 438 Kč za 2 dospělé
105 219 Kč za osobu
SLEVA až 19 %
−49 362 Kč
ZOBRAZIT

Poznávací

Cena zahrnuje: mezinárodní letenku v economy class, letištní poplatky, přelet.. Celý popisek
Cena zahrnuje:
mezinárodní letenku v economy class, letištní poplatky, přelet Seychely - Mauricius, přelet Réunion - Mauricius, 8 x ubytování ve 3*- 5* hotelích v pokoji pro 2 osoby, 8x snídani, všechny letištní transfery na Seychelech a Mauriciu, výlet na Piton de la Fournace, okruh jižním Mauriciem, šnorchlování (s výstrojí), vodní lyžování, plavbu katamaránem, CK průvodce na Seychelách a první den na Mauríciu, pojištění proti insolventnosti..

Cena nezahrnuje:
ostatní stravu, fakultativní výlety (výlet na La Digue a Praslin, Reunion), prémiové hotely, environmentální poplatek za ubytování na Seychelách, poplatek za vstupní formulář na Seychely.
12.11. - 22.11.2024 11 dní / 10 nocí letecky Praha snídaně
210 438 Kč za 2 dospělé
105 219 Kč za osobu
SLEVA až 19 %
−49 362 Kč
ZOBRAZIT

Poznávací

Cena zahrnuje: mezinárodní letenku v economy class, letištní poplatky, přelet.. Celý popisek
Cena zahrnuje:
mezinárodní letenku v economy class, letištní poplatky, přelet Seychely - Mauricius, přelet Réunion - Mauricius, 8 x ubytování ve 3*- 5* hotelích v pokoji pro 2 osoby, 8x snídani, všechny letištní transfery na Seychelech a Mauriciu, výlet na Piton de la Fournace, okruh jižním Mauriciem, šnorchlování (s výstrojí), vodní lyžování, plavbu katamaránem, CK průvodce na Seychelách a první den na Mauríciu, pojištění proti insolventnosti..

Cena nezahrnuje:
ostatní stravu, fakultativní výlety (výlet na La Digue a Praslin, Reunion), prémiové hotely, environmentální poplatek za ubytování na Seychelách, poplatek za vstupní formulář na Seychely.
19.11. - 29.11.2024 11 dní / 10 nocí letecky Praha snídaně
210 438 Kč za 2 dospělé
105 219 Kč za osobu
SLEVA až 19 %
−49 362 Kč
ZOBRAZIT

Poznávací

Cena zahrnuje: mezinárodní letenku v economy class, letištní poplatky, přelet.. Celý popisek
Cena zahrnuje:
mezinárodní letenku v economy class, letištní poplatky, přelet Seychely - Mauricius, přelet Réunion - Mauricius, 8 x ubytování ve 3*- 5* hotelích v pokoji pro 2 osoby, 8x snídani, všechny letištní transfery na Seychelech a Mauriciu, výlet na Piton de la Fournace, okruh jižním Mauriciem, šnorchlování (s výstrojí), vodní lyžování, plavbu katamaránem, CK průvodce na Seychelách a první den na Mauríciu, pojištění proti insolventnosti..

Cena nezahrnuje:
ostatní stravu, fakultativní výlety (výlet na La Digue a Praslin, Reunion), prémiové hotely, environmentální poplatek za ubytování na Seychelách, poplatek za vstupní formulář na Seychely.
07.01. - 17.01.2025 11 dní / 10 nocí letecky Praha snídaně
210 438 Kč za 2 dospělé
105 219 Kč za osobu
SLEVA až 19 %
−49 362 Kč
ZOBRAZIT

Poznávací

Cena zahrnuje: mezinárodní letenku v economy class, letištní poplatky, přelet.. Celý popisek
Cena zahrnuje:
mezinárodní letenku v economy class, letištní poplatky, přelet Seychely - Mauricius, přelet Réunion - Mauricius, 8 x ubytování ve 3*- 5* hotelích v pokoji pro 2 osoby, 8x snídani, všechny letištní transfery na Seychelech a Mauriciu, výlet na Piton de la Fournace, okruh jižním Mauriciem, šnorchlování (s výstrojí), vodní lyžování, plavbu katamaránem, CK průvodce na Seychelách a první den na Mauríciu, pojištění proti insolventnosti..

Cena nezahrnuje:
ostatní stravu, fakultativní výlety (výlet na La Digue a Praslin, Reunion), prémiové hotely, environmentální poplatek za ubytování na Seychelách, poplatek za vstupní formulář na Seychely.
14.01. - 24.01.2025 11 dní / 10 nocí letecky Praha snídaně
210 438 Kč za 2 dospělé
105 219 Kč za osobu
SLEVA až 19 %
−49 362 Kč
ZOBRAZIT

Poznávací

Cena zahrnuje: mezinárodní letenku v economy class, letištní poplatky, přelet.. Celý popisek
Cena zahrnuje:
mezinárodní letenku v economy class, letištní poplatky, přelet Seychely - Mauricius, přelet Réunion - Mauricius, 8 x ubytování ve 3*- 5* hotelích v pokoji pro 2 osoby, 8x snídani, všechny letištní transfery na Seychelech a Mauriciu, výlet na Piton de la Fournace, okruh jižním Mauriciem, šnorchlování (s výstrojí), vodní lyžování, plavbu katamaránem, CK průvodce na Seychelách a první den na Mauríciu, pojištění proti insolventnosti..

Cena nezahrnuje:
ostatní stravu, fakultativní výlety (výlet na La Digue a Praslin, Reunion), prémiové hotely, environmentální poplatek za ubytování na Seychelách, poplatek za vstupní formulář na Seychely.

Další používané názvy

  • Vanilkové ostrovy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám