Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Mauritius - informace

Hledáte zájezd na nádherný Mauritius? Naše zájezdy na Mauritius vás zavedou na tento rajský ostrov v Indickém oceánu, který je známý svými bílými plážemi, azurovými vodami, luxusními letovisky a exotickou přírodou. Mauritius je synonymem pro relaxaci, romantiku a dovolenou v ráji.   Mauricius, oficiálně známý jako Republika Mauricius, je krásný...

Informace o zemi Mauritius

Hledáte zájezd na nádherný Mauritius? Naše zájezdy na Mauritius vás zavedou na tento rajský ostrov v Indickém oceánu, který je známý svými bílými plážemi, azurovými vodami, luxusními letovisky a exotickou přírodou. Mauritius je synonymem pro relaxaci, romantiku a dovolenou v ráji.

Mauricius, oficiálně známý jako Republika Mauricius, je krásný ostrovní stát nacházející se v Indickém oceánu, asi 2 000 kilometrů od východního pobřeží Afriky. Tato tropická destinace je známá svými nádhernými plážemi, korálovými útesy, horskou krajinou a kulturním bohatstvím.

Hlavním městem Mauricia je Port Louis, které je ekonomickým, politickým a kulturním centrem ostrova. Město nabízí živou atmosféru, tradiční trhy, historické budovy a muzea, která představují historii a kulturu ostrova.

Mauricius je známý svými bílými písečnými plážemi a azurovým mořem. Pláže jako Trou aux Biches, Belle Mare a Le Morne jsou oblíbenými destinacemi pro odpočinek, sluneční koupání a vodní aktivity, jako je šnorchlování a potápění. V okolí ostrova se nacházejí korálové útesy, které jsou ideální pro pozorování podmořského života.

Mauricius má také nádhernou horskou krajinu, včetně pohoří Black River Gorges National Park, kde můžete podnikat pěší túry a pozorovat místní floru a faunu. Vrchol Le Morne Brabant je dalším významným místem pro turisty a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

Kulturní scéna Mauricia je bohatá a různorodá. Ostrov je domovem mnoha různých etnických skupin, včetně Mauricijských Kreolů, Indů, Číňanů a Francouzů, což odráží se v kultuře a kuchyni ostrova. Mauricijská kuchyně nabízí různé pokrmy, včetně kari, rýže a rybích specialit.

Historie Mauricia zahrnuje období kolonizace nizozemskými, francouzskými a britskými kolonisty. To se odráží v architektonických památkách, jako jsou historické koloniální budovy a plantáže.

Pro turisty, kteří hledají kombinaci plážového odpočinku, dobrodružství v přírodě a kulturního objevování, je Mauricius ideální destinací. Země nabízí mnoho možností pro poznávání a objevování, a to včetně procházek po národních parcích, návštěvy trhů a souků a pozorování podmořského života. Mauricius je zemí, která vás okouzlí svou krásou a pohostinností svých obyvatel.

Mapa Mauritius - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám