Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Maroko - Agadir - informace

Hledáte zájezd do Agadiru, což je krásné přímořské město v Maroku? Naše zájezdy do Agadiru vám přinášejí nezapomenutelný zážitek, kde budete moci objevovat krásné pláže Atlantského oceánu, pestrý trh, a bohatou kulturu této oblasti. Naše nabídka zájezdů do Agadiru vám poskytne příležitost prozkoumat historické památky, ochutnat tradiční marockou kuchyni a užít si relaxace v komfortních... Celý popis

Hledáte zájezd do Agadiru, což je krásné přímořské město v Maroku? Naše zájezdy do Agadiru vám přinášejí nezapomenutelný zážitek, kde budete moci objevovat krásné pláže Atlantského oceánu, pestrý trh, a bohatou kulturu této oblasti. Naše nabídka zájezdů do Agadiru vám poskytne příležitost prozkoumat historické památky, ochutnat tradiční marockou kuchyni a užít si relaxace v komfortních ubytováních. S našimi zájezdy do Agadiru zažijete dovolenou, kterou budete vzpomínat po celý život.

Agadir je moderní město a oblíbené letovisko nacházející se na jihozápadním pobřeží Maroka, na břehu Atlantského oceánu. Město je známé svými krásnými plážemi, teplým podnebím a bohatými možnostmi pro dovolenou a zábavu.

Pláže v Agadiru jsou jedním z hlavních lákadel tohoto města. Pláž Agadir je široká, s jemným pískem a teplým mořem, což ji činí ideálním místem pro koupání, opalování a vodní sporty. Mnoho pláží nabízí také výborné podmínky pro surfování a plachtění na větru.

Město Agadir je známé svým moderním a dobře udržovaným vzhledem. Po zemětřesení v roce 1960 bylo město znovu postaveno a nyní nabízí mnoho luxusních hotelů, restaurací, kaváren a obchodů. Agadir je také oblíbeným místem pro golfové nadšence, protože zde najdete několik golfových hřišť.

Město nabízí také mnoho kulturních atrakcí, jako je kasbah (pevnost) Agadir Oufella, odkud můžete vidět krásný výhled na město, a muzeum memoárů Agadir, kde se dozvíte více o historii města.

Kulinaricky můžete ochutnat tradiční marockou kuchyni v místních restauracích a stáncích s občerstvením. Můžete ochutnat pokrmy jako tajine, kuskus, a mnoho dalších specialit.

Celkově lze říci, že Agadir je skvělým místem pro dovolenou u moře, zábavu a poznávání marocké kultury. Toto moderní město nabízí relaxaci na pláži, kulturní zážitky a mnoho možností pro dovolenou.

Mapa Agadir - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám