Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Malta - Marfa - informace

Hledáte zájezd do Marfy? Marfa je malebná obec nacházející se na ostrově Gozo, který je součástí Malténského souostroví ve Středomoří. Tato destinace je známá svou krásnou přírodou, historií a klidem, což ji činí ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Naše zájezdy do Marfy vám umožní prozkoumat tento malý a malebný koutek Goza, ať už máte zájem o návštěvu historických památek, procházky po... Celý popis

Hledáte zájezd do Marfy? Marfa je malebná obec nacházející se na ostrově Gozo, který je součástí Malténského souostroví ve Středomoří. Tato destinace je známá svou krásnou přírodou, historií a klidem, což ji činí ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Naše zájezdy do Marfy vám umožní prozkoumat tento malý a malebný koutek Goza, ať už máte zájem o návštěvu historických památek, procházky po venkově nebo relaxaci na pláži.

Marfa na Maltě je malá rybářská vesnice nacházející se na severozápadním pobřeží ostrova Malta ve Středozemním moři. Toto maltské městečko je známé svým tradičním charakterem, krásným pobřežím a historickými památkami.

Jednou z hlavních atrakcí v Marfa je její nábřeží a malebný přístav. Zde můžete pozorovat tradiční maltské rybářské čluny a lodě, které připlouvají s čerstvým mořským plodem. Marfa je známá také pro svou rybářskou tradici, a můžete ochutnat místní speciality v místních restauracích.

Pláže v Marfa jsou skalnaté, ale nabízejí možnost pro slunění a koupání. Návštěvníci zde mohou šnorchlovat nebo provádět vodní aktivity.

Marfa je také domovem několika historických památek, včetně kostela svatého Pavla a Starého zámku. Můžete si prohlédnout tradiční maltskou architekturu a procházet se po úzkých uličkách města.

Okolí Marfa nabízí krásnou přírodu a možnosti pro pěší túry a prozkoumávání. Můžete si prohlédnout nedaleké přírodní rezervace a scenérie.

Celkově je Marfa na Maltě klidným a malebným místem, které nabízí autentický pohled na tradiční maltský život a možnost relaxace u moře. Můžete zde ochutnat místní kuchyni, prozkoumat historii a užít si klidnou dovolenou na krásném ostrově Malta.

Mapa Marfa - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám