Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Malta - Bugibba / Qawra - informace

Hledáte zájezd do Bugibby nebo Qawry? Bugibba a Qawra jsou dvě přilehlé letoviska na severním pobřeží ostrova Malta v Středomoří. Tyto dvě destinace jsou známé svými krásnými plážemi, promenádami, nákupními možnostmi a bohatým nočním životem. Jsou oblíbenými destinacemi pro dovolenou na Maltě. Bugibba a Qawra jsou dvě sousedící turistické lokalit na severním pobřeží Malty. Tyto dvě oblasti... Celý popis

Hledáte zájezd do Bugibby nebo Qawry? Bugibba a Qawra jsou dvě přilehlé letoviska na severním pobřeží ostrova Malta v Středomoří. Tyto dvě destinace jsou známé svými krásnými plážemi, promenádami, nákupními možnostmi a bohatým nočním životem. Jsou oblíbenými destinacemi pro dovolenou na Maltě.

Bugibba a Qawra jsou dvě sousedící turistické lokalit na severním pobřeží Malty. Tyto dvě oblasti nabízejí různé možnosti pro dovolenou a jsou populární mezi turisty hledajícími slunečné pláže, zábavu a pohodovou atmosféru.

Bugibba je malebné přístavní město s pěkným přístavem a promenádou, která je lemována kavárnami a restauracemi. Jednou z hlavních atrakcí v Bugibba je Bugibba Square, kde se nachází mnoho barů a restaurací, které nabízejí noční zábavu a hudbu. Tato oblast je známá pro svůj živý noční život.

Pláže v Bugibba nejsou tradiční pískové pláže, ale spíše skalnaté úseky s přístupem do moře. Někteří turisté si zde užívají šnorchlování a potápění díky čisté vodě a mořskému životu.

Qawra je další oblíbenou lokalitou na severním pobřeží Malty a leží nedaleko Bugibba. Tato oblast nabízí krásné promenády podél pobřeží s výhledy na moře a mnoho restaurací a kaváren. Qawra je také domovem několika historických památek, včetně Qawra Tower, která byla postavena během dob Osmanské říše a sloužila k obraně před piráty.

Stejně jako v Bugibba, i v Qawra najdete skalnaté úseky pláží s přístupem do moře, kde můžete plavat a šnorchlovat.

Celkově je Bugibba a Qawra ideálními destinacemi pro turisty, kteří hledají živý noční život, pohodlí a možnost prozkoumávat severní pobřeží Malty. Tyto oblasti nabízejí různorodé možnosti strávení dovolené a umožňují vám zažít krásy Malty na vlastní kůži.

Mapa Bugibba / Qawra - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám