Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Malajsie - informace

Hledáte zájezd do exotické Malajsie? Naše zájezdy do Malajsie vás zavedou do této rozmanité asijské země, která je známá svými nádhernými plážemi, pralesy, moderními městy a bohatou kulturou. Malajsie nabízí neuvěřitelný mix přírodních krás, historických památek a gastronomických lahůdek.   Malajsie je krásnou zemí nacházející se v jihovýchodní...

Informace o zemi Malajsie

Hledáte zájezd do exotické Malajsie? Naše zájezdy do Malajsie vás zavedou do této rozmanité asijské země, která je známá svými nádhernými plážemi, pralesy, moderními městy a bohatou kulturou. Malajsie nabízí neuvěřitelný mix přírodních krás, historických památek a gastronomických lahůdek.

Malajsie je krásnou zemí nacházející se v jihovýchodní Asii, která nabízí pestré zážitky pro turisty. Je známá svými rozmanitými kulturami, nádhernou přírodou, moderními městy a bohatou historií.

Hlavním městem Malajsie je Kuala Lumpur, které je dynamickým ekonomickým a kulturním centrem země. Toto město je domovem vysokých mrakodrapů, moderních nákupních center a architektonických skvostů, jako je Petronas Twin Towers, které byly kdysi nejvyššími budovami na světě. Kuala Lumpur také nabízí bohatou gastronomickou scénu, kde můžete ochutnat tradiční malajskou, čínskou, indickou a další kuchyni.

Malajsie je známá svými krásnými přírodními scenériemi. Tuto zemi zdobí deštné pralesy, horské masivy, krásné pláže a tropické ostrovy. Národní park Taman Negara je jedním z nejstarších deštných pralesů na světě a nabízí možnost procházek, trekkingu a pozorování divokého života. Dalšími populárními destinacemi jsou ostrovy Langkawi a Penang, kde si můžete užít sluneční koupání a vodní sporty.

Kulturní scéna Malajsie je bohatá a různorodá, díky rozmanitosti etnických skupin, které zde žijí. Místní lidé jsou hrdí na svou kulturu a tradiční festivaly a oslavy jsou běžné po celý rok. Malajsie je také známá svými chrámy, mešitami a historickými památkami, které odrážejí různé vlivy, které na zemi působily.

Malajsie má také bohatou historii spojenou s tradičními řemesly, jako je batikování, výroba stříbra a keramiky. Návštěvníci mohou navštívit tradiční trhy a obchody, kde mohou zakoupit místní suvenýry a řemeslné výrobky.

Pro turisty, kteří hledají kombinaci kultury, přírody a moderního komfortu, je Malajsie skvělou destinací. Země nabízí mnoho možností pro poznávání a objevování, a to včetně procházek po historických městech, návštěvy chrámů a klášterů a relaxace na nádherných plážích. Malajsie je zemí, která vás okouzlí svou pestrou paletou zážitků a pohostinností svých obyvatel.

Mapa Malajsie - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám