Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Park Hotel Harkány hotel

Park Hotel Harkány je v blízkosti lázní. Klienti Park Hotelu mohou využít vstup do hotelového wellness zdarma.Park Hotel Harkány je obklopen zelenou zahradou. Hotelový komplex se skládá ze 4 různě vybavených budov, 2 wellness centry a hlídaným parkovištěm, které je pro klienty zdarma.   Poloha: Park

Lázně

Popis hotelu ?

parkhotelharkany.hu

Park Hotel Harkány je v blízkosti lázní. Klienti Park Hotelu mohou využít vstup do hotelového wellness zdarma.Park Hotel Harkány je obklopen zelenou zahradou. Hotelový komplex se skládá ze 4 různě vybavených budov, 2 wellness centry a hlídaným parkovištěm, které je pro klienty zdarma.
 
Poloha:
Park Hotel Harkány obklopen zelenou zahradou se rozprostírá ve čtyřech samostatných budovách propojených vyhřívanou prosklenou chodbou, kterou se dá snadno dostat do restaurace i wellness. Hotel je od zastávky vzdálený asi 400 m. Retro Park Hotel Harkány s více jak 100 letou tradicí je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek, nachází se v srdci jednoho z nejvýznamnějších lázeňských center Maďarska, přímo naproti hlavnímu vchodu do lázní. Lázně Harkány jsou jedny z nejznámějších lázní v Maďarsku. Rozkládají se v sousedství města Pécs na jihu Maďarska. Lázně Harkány jsou městem léčebné vody. Jeho zvláště slunečné jižní mikroklima doplňuje blahodárné účinky sirné léčivé vody, která přináší hmatatelné výsledky v prevenci a léčbě onemocnění pohybového aparátu a kloubů. Zdejší léčivá voda vyvěrající z hlubiny horká s teplotou 62 ˚C je unikátní svým složením a účinky - osvědčila se jako účinná při zmírňování příznaků lupénky, návštěvník si ji může užívat ve formě vanových koupelí a v bazénu.
 
Vybavení:
Park Hotel Harkány má recepci, restauraci, kavárnu, bar a sdílený lounge, wellsness, bezplatné soukromé parkoviště v oplocené zahradě kolem hotelu. Wifi ve společných prostorách hotelu.
Hotelový komplex se skládá ze 4 různě vybavených budov, 2 wellness centry a hlídaným parkovištěm.
Budova A - centrální budova s recepcí, restaurace, bar, lobby bar, konferenční místnost, Maroko-wellness (orientální styl, koupel s termální vodou, sauna),
Budova B - na nádvoří hotelu, obklopena francouzskou zahradou,
Budova C - propojené s budovou A a wellness centrem budovy D zastřešeným koridorem, solárium,
Budova D - wellness s bezbariérovým vybavením (perličkový bazén (průměr 4 m, 35 °C), bazén (26°C), finská, světelná a infra sauna, zážitková sprcha), herna pro děti, stolní tenis, šachy, dětské hřiště, petanque.
 
Internet:
Wifi ve společných prostorách Park hotelu Harkány.
 
Sport a zábava:
Vodní volejbal, aqua fitness, plážový volejbal, plážový fotbal, kuželky, ping-pong (půjčovna vybavení za zálohu), herna pro děti, stolní tenis, šachy, dětské hřiště, petanque.
 
Wellness - SPA:
Masáže - relaxační, sportovní, olejové, medové, čokoládové, masáže termální vodou, zkrášlující (anti-celulitidové), aromatické. Tématické saunování. Maroko-wellness (orientální styl, koupel s termální vodou, sauna),solárium. Wellness s bezbariérovým vybavením (perličkový bazén (průměr 4 m, 35 °C), bazén (26°C), finská, světelná a infra sauna, zážitková sprcha.
 
Pro děti:
Dětské hřiště, herna pro děti
 
Ubytování:
Rodinné pokoje - 2 samostatné pokoje a 2 samostatné koupelny (Spr.+WC, TV, telefon, Wi-Fi).
Pokoje typu Standard a Standard Plus - 3.p. bez výtahu 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky v budově "C", Spr.+WC, TV, telefon, Wi-Fi.
Pokoje typu Superior - s komfortem vyšší kategorie - pro rodiny nebo skupiny přátel - 2 samostatné ložnice a 2 samostatné koupelny (Spr.+WC, TV, telefon, Wi-Fi).
 
Stravování:
Formou bufetových stolů.
 
Tipy na výlet a aktivity:
Město Siklós - Hrad Siklós (5 km) - Hrad je jednou z nejzachovalejších středověkých památek v Maďarsku. Na úpatí hradu je nově postaven a celoročně otevřen moderní, atraktivní areál wellness.
 
Obec Villány (20 km) - centrum stejnojmenné vinařské oblasti. Jedinečné řady sklípků umožňují nahlédnout do tradic zděděných z minulosti. Nabízená vína představují nezapomenutelný gastronomický zážitek. Z rozhledny na kostelní hoře (templomhegy) se nabízí kouzelné panorama a kromě toho i zajímavá procházka po naučné stezce.
 
Město Pécs (24 km) - česky Pětikostelí, je hospodářské a kulturní centrum Jižního Zadunají, páté největší město Maďarska. Můžete si prohlédnout jedinečné římské stavby, kopulovité mešity i minarety a významné kostely.
 
** Muzeum a galerie malíře Csontváryho (Csontváry Múzeum)
** Galerie maďarského moderního umění ( Modern Magyar Képtár)
** Muzeum Zsolnayovy keramičky a porcelánky (Zsolnay Kerámia Múzeum)
 
Zoo & Aquarium Pécs (26 km) - jedna z nejmenších zoologických zahrad Maďarska, cca 2,5 km od města Pécs
 
Lázně Harkány (20 m): venkovní lázeňský bazén (35-37°C) ,vnitřní lázeňský bazén (36-38°C) ,polokrytý lázeňský bazén (33-36°C) ,vnitřní střešní vířivka (33-36°C) ,vnitřní střešní jacuzzi (34-36°C) ,vnitřní střešní relaxační bazén (33-36°C) ,vnitřní střešní jacuzzi (34-36°C) ,7 tobogánů.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Harkány - Park Hotel Harkány
  • Park Hotel Harkány
  • PARK HOTEL HARKÁNY - Harkány
  • Park Hotel Harkány 3, Harkány

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám