Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Star City hotel

Star City leží přímo v centru města Budapešť. Díky své poloze, je vhodným místem pro všechny, kteří chtějí objevovat krásy této metropole. Star City hotel svým hostům nabídne úschovnu zavazadel a půjčovnu kol. Pro děti hotel připravil hrací koutek a přebalovací pult. Wi-Fi připojení je na pokojích

Popis hotelu ?

www.mellowmoodhotels.com

Star City leží přímo v centru města Budapešť. Díky své poloze, je vhodným místem pro všechny, kteří chtějí objevovat krásy této metropole. Star City hotel svým hostům nabídne úschovnu zavazadel a půjčovnu kol. Pro děti hotel připravil hrací koutek a přebalovací pult. Wi-Fi připojení je na pokojích zdarma.
 
Poloha:
Star City hotel se nachází v centru města Budapešť. Nedaleko se nachází také východní nádraží a městský park. V okolí se nachází velké množství památek, například budova Parlamentu, Bazilika Sv. Štěpána, vrch Gellért se sochou Svobody nebo Rybářská bašta. Pro milovníky zeleně se zde nachází Markétin ostrov, Park soch, Orlí vrch nebo park Népliget. Rozsáhlá nabídka wellness a léčebných procedur v přilehlém lázeňském hotelu Thermal Margaret Island. Dále můžete navštívit známé městské žluté lázně Szechényi (Széchenyi fürdő), které jsou nevětší léčebné lázně v Evropě.
 
Vybavení:
Recepce 24 hod., hotel. trezor, klimatizace, lobby bar, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), úschovna zavazadel, půjčovna a úschovna jízdních kol, kyvadlová doprava na letiště, půjčovna aut, Star bar, prádelna. Nedaleké hlídané parkoviště (parkoviště McDaniel College) za cca 12 EUR/auto/den.
 
Internet:
Star City má Wi-Fi připojení zdarma.
 
Pro děti:
Star City hotel pro děti připravil - postýlka, stolička, přebalovací pult, ohřívač lahví, hrací koutek a kočárek.
 
Ubytování:
Jednolůžkový pokoj, menší, koupelna (sprcha, WC, fén), LCD televize, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj, menší, manželská postel nebo 2 oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén), LCD televize, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

Třílůžkový pokoj, prostorný, manželská postel a oddělené lůžko nebo 3 samostatná lůžka, možnost dětské postýlky, koupelna (sprcha, WC, fén), LCD televize, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

Rodinný čtyřlůžkový pokoj, 2 oddělené ložnice, manželské postele nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén), LCD televize, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

Stravování:
Snídaně formou bufetu.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Budapešť - Hotel Star City

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám