Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Madagaskar - informace

Hledáte zájezd do fascinujícího Macaa? Naše zájezdy do Macaa vás provedou touto zvláštní čínskou speciální administrativní oblastí, která je známá svými hracími kasiny, koloniální historií a jedinečnou kulturou. Macao je místem, kde se střetávají vlivy Východu a Západu, což vytváří unikátní atmosféru.   Madagaskar, oficiálně Republika Madagaskar...

Informace o zemi Madagaskar

Hledáte zájezd do fascinujícího Macaa? Naše zájezdy do Macaa vás provedou touto zvláštní čínskou speciální administrativní oblastí, která je známá svými hracími kasiny, koloniální historií a jedinečnou kulturou. Macao je místem, kde se střetávají vlivy Východu a Západu, což vytváří unikátní atmosféru.

Madagaskar, oficiálně Republika Madagaskar, je ostrovní země nacházející se v Indickém oceánu, nedaleko východního pobřeží Afriky. Tento ohromující ostrov je známý svou jedinečnou přírodou, bohatou biodiverzitou a fascinující kulturou.

Madagaskar je třetím největším ostrovem na světě a je domovem mnoha unikátním druhům rostlin a živočichů, které nenajdete nikde jinde na světě. Většina z nich je endemická a nenajdete je nikde jinde. Madagaskar je proto rájem pro biology a přírodovědce.

Hlavním městem Madagaskaru je Antananarivo, které leží ve střední části ostrova. Město je známé svými historickými památkami, trhy a krásnými výhledy na okolní krajinu. Mezi další významná místa na ostrově patří Národní parky, jako je Andasibe-Mantadia National Park a Isalo National Park, kde můžete vidět ohromující přírodní krásy, včetně deštných pralesů, skalnatých údolí a vodopádů.

Kulturní scéna Madagaskaru je bohatá a různorodá, s mnoha etnickými skupinami a tradicemi. Místní lidé, kteří jsou známí jako Malgaši, mají svou vlastní řeč, hudbu, tance a umění. Tradiční hudba na ostrově zahrnuje hraní na valiha (tradiční hudební nástroj) a tanec hira gasy.

Historicky byl Madagaskar osídlen lidmi z jiných částí světa, včetně Indonésie, Afriky a Evropy. To vytvořilo bohatou směs kultur a tradic. Koloniální minulost ostrova je ovlivňuje dodnes, zejména v architektuře a jazyce.

Pro turisty, kteří hledají dobrodružství v přírodě, poznávání jedinečné biodiverzity a ponoření se do různorodé kultury, je Madagaskar jedinečnou destinací. Země nabízí nespočet možností pro objevování a poznávání, a to včetně pozorování vzácných druhů živočichů, výletů do deštných pralesů a interakcí s místními lidmi, kteří rádi sdílejí svou kulturu a tradice s návštěvníky. Madagaskar je ostrov plný tajemství a krás, který vás určitě okouzlí.

Mapa Madagaskar - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám