Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kypr - Ayia Napa - informace

Hledáte zájezd do Ayia Napa? Toto oblíbené letovisko se nachází na východním pobřeží Kypru a je známé svými krásnými plážemi, nočním životem a vodními sporty. Zájezdy do Ayia Napa vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na sluneční koupání, zábavu a relaxaci. Ayia Napa nabízí několik nádherných pláží, jako je Pláž Nissi, která je ideální pro odpočinek, vodní sporty a šnorchlování. Ayia... Celý popis

Hledáte zájezd do Ayia Napa? Toto oblíbené letovisko se nachází na východním pobřeží Kypru a je známé svými krásnými plážemi, nočním životem a vodními sporty. Zájezdy do Ayia Napa vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na sluneční koupání, zábavu a relaxaci. Ayia Napa nabízí několik nádherných pláží, jako je Pláž Nissi, která je ideální pro odpočinek, vodní sporty a šnorchlování.

Ayia Napa je populární středisko na východním pobřeží Kypru, které je známé svými krásnými plážemi, živým nočním životem a širokým spektrem zábavních aktivit. Toto letovisko je oblíbeným cílem zejména pro mladé lidi a turisty hledající zábavu a sluneční dovolenou.

Pláže v Ayia Napa patří k nejkrásnějším na Kypru. Fig Tree Bay je jednou z nejslavnějších a nabízí jemný písek, azurové moře a nádherné možnosti pro koupání, opalování a vodní sporty. Můžete si také pronajmout vodní skútry, jachty a plachtit na moři.

Mimo pláží Ayia Napa má také živý noční život. Město je známé svými bary, kluby a nočními podniky, které nabízejí hudbu, tance a zábavu až do pozdních ranních hodin. To činí Ayia Napa oblíbeným místem pro mladé lidi a party turisty.

Město nabízí také různé zábavní parky a atrakce, jako je WaterWorld Waterpark, který je ideální pro rodiny a všechny věkové skupiny. Můžete se také vydat na dobrodružné výlety na člunech, nebo si pronajmout skútry a prozkoumat okolí.

Pro ty, kteří hledají klidnější aktivity, existuje možnost prozkoumat okolní přírodu a archeologická naleziště, jako je zátoka Konnos a starověké kláštery. Můžete také ochutnat kyperskou kuchyni v místních restauracích a ochutnat tradiční pokrmy, jako je souvlaki (grilované maso na špízu), moussaka (hovězí maso s bramborami a baklažánem) a kyperský salát.

Celkově vzato, Ayia Napa je moderním letoviskem nabízejícím kombinaci krásných pláží, zábavy a dobrodružství. Tato destinace je vhodná pro ty, kteří hledají aktivní dovolenou a zábavu na slunci a moři na nádherném Kypru.

Mapa Ayia Napa - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám