Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kuba - Varadero - informace

Hledáte zájezd do Varadera? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů do této exotické destinace. Užijte si krásné pláže a kulturu Varadera našimi zájezdy. Varadero je jedinečnou destinací, kterou můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi do Varadera a zažijte nezapomenutelnou dovolenou, kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Varadero je jednou z nejslavnějších a nejžádanějších plážových... Celý popis

Hledáte zájezd do Varadera? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů do této exotické destinace. Užijte si krásné pláže a kulturu Varadera našimi zájezdy. Varadero je jedinečnou destinací, kterou můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi do Varadera a zažijte nezapomenutelnou dovolenou, kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Varadero je jednou z nejslavnějších a nejžádanějších plážových destinací na Kubě, a zároveň je to jedno z největších letovisek na Karibském moři. Toto krásné letovisko se nachází na severním pobřeží Kuby a je známé svými rozlehlými bílými písčitými plážemi a teplým, průzračným mořem.

Pláže v Varaderu jsou ideální pro slunění, plavání a vodní sporty. Díky svým dlouhým písčitým pobřežím a pozvolně se svažujícím dnem moře je Varadero perfektním místem pro rodiny i páry, kteří hledají relaxaci na slunci. Můžete si půjčit šnorchlovací vybavení nebo vyrazit na vodní lyže, jízdu na paddleboardu nebo potápění.

Varadero je také domovem mnoha all-inclusive resortů a hotelů, které nabízejí širokou škálu rekreačních aktivit, bazénů, restaurací a noční zábavy. Návštěvníci se mohou těšit z vynikajícího kubánského jídla a nápojů, včetně tradičních pokrmů, jako je ropa vieja a mojito.

Mimo pláže můžete také prozkoumat místní památky a atrakce. Můžete navštívit Varadero Golf Club, který nabízí skvělé podmínky pro golfisty. Poblíž se nachází i zámeček Xanadu, který je zajímavým historickým místem.

Pokud máte zájem o dobrodružství, můžete se vydat na výlety do okolí Varadera. Můžete navštívit město Matanzas, slavnou kotlinu Viñales nebo blízký národní park Zapata, který je domovem mnoha druhů ptáků a krokodýlů.

Celkově lze říci, že Varadero je krásným a relaxačním místem pro dovolenou na pláži, které nabízí výborné možnosti pro odpočinek a zábavu. Toto letovisko je ideálním místem pro ty, kteří touží po luxusu, nádherných plážích a teplém karibském moři.

Mapa Varadero - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám