Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kuba - Cayo Santa Maria - informace

Hledáte zájezd na nádherný ostrov Cayo Santa Maria na Kubě? Naše zájezdy na Cayo Santa Maria vám přinášejí nezapomenutelný zážitek, kde budete moci objevovat průzračné vody Karibského moře, bílé písečné pláže a úchvatné korálové útesy této tropické destinace. Naše nabídka zájezdů na Cayo Santa Maria vám poskytne příležitost prozkoumat podmořský svět, provádět vodní sporty a relaxovat v... Celý popis

Hledáte zájezd na nádherný ostrov Cayo Santa Maria na Kubě? Naše zájezdy na Cayo Santa Maria vám přinášejí nezapomenutelný zážitek, kde budete moci objevovat průzračné vody Karibského moře, bílé písečné pláže a úchvatné korálové útesy této tropické destinace. Naše nabídka zájezdů na Cayo Santa Maria vám poskytne příležitost prozkoumat podmořský svět, provádět vodní sporty a relaxovat v luxusních resortech. S našimi zájezdy na Cayo Santa Maria zažijete dovolenou, kterou budete vzpomínat po celý život. Zájezdy na Cayo Santa Maria jsou ideální pro ty, kteří hledají klidný pobyt na neuvěřitelně krásných plážích a karibský relax.

Cayo Santa Maria je dalším kubánským ostrovem v Karibiku, který láká cestovatele svými krásnými plážemi, teplým mořem a nádhernou přírodou. Tento ostrov se nachází na severním pobřeží Kuby a je součástí skupiny ostrovů známých jako Jardines del Rey.

Pláže na Cayo Santa Maria patří k nejkrásnějším na Kubě. Bílý písek a tyrkysově modré vody Karibského moře tvoří ideální scenérii pro odpočinek na pláži, opalování a vodní aktivity. Návštěvníci si zde mohou užít šnorchlování, potápění a další vodní sporty. Pláže jako Pláž Perla Blanca a Pláž Las Dunas jsou oblíbenými místy pro milovníky slunce a moře.

Ostrov je také známý svou přírodní krásou a biodiverzitou. Místní přírodní rezervace je domovem mnoha druhů ptáků a dalšího zvířecího života, což nabízí skvělou příležitost pro pozorování ptáků a průzkum přírody.

Cayo Santa Maria je ideální destinací pro odpočinek a relaxaci. Vzhledem k exkluzivním all-inclusive resortům na ostrově, můžete si užít prvotřídního ubytování, vynikající kuchyni a špičkové rekreační aktivity. Ostrov je také oblíbeným místem pro svatební cesty, líbánky a romantické dovolené.

Cayo Santa Maria je rájem pro milovníky pláží, přírody a luxusu, což z něj činí jednu z nejžádanějších destinací na Kubě pro cestovatele hledajících klid a krásu karibského ráje.

Videa

Mapa Cayo Santa Maria - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám