Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kuba - Cayo Coco - informace

Hledáte zájezd na krásný ostrov Cayo Coco v Kuba? Naše zájezdy na Cayo Coco vám přinášejí nezapomenutelný zážitek, kde budete moci objevovat průzračné vody Karibského moře, nádherné pláže a úchvatné korálové útesy této tropické destinace. Naše nabídka zájezdů na Cayo Coco vám poskytne příležitost prozkoumat podmořský svět, provádět vodní sporty a relaxovat v luxusních resortech. S našimi... Celý popis

Hledáte zájezd na krásný ostrov Cayo Coco v Kuba? Naše zájezdy na Cayo Coco vám přinášejí nezapomenutelný zážitek, kde budete moci objevovat průzračné vody Karibského moře, nádherné pláže a úchvatné korálové útesy této tropické destinace. Naše nabídka zájezdů na Cayo Coco vám poskytne příležitost prozkoumat podmořský svět, provádět vodní sporty a relaxovat v luxusních resortech. S našimi zájezdy na Cayo Coco zažijete dovolenou, kterou budete vzpomínat po celý život. Zájezdy na Cayo Coco jsou ideální pro ty, kteří hledají krásné pláže a slunečné počasí v jednom z nejkrásnějších karibských rájů.

Cayo Coco je jedním z karibských pokladů, které Kuba nabízí cestovatelům. Tento ostrov se nachází v severní části Kubánského souostroví a je známý svými bílými písečnými plážemi a krásnými korálovými útesy. Cayo Coco je oblíbeným destinací pro milovníky slunce, moře a vodních sportů.

Jednou z nejvýraznějších atrakcí Cayo Coco jsou jeho rozsáhlé písečné pláže, které lákají návštěvníky k odpočinku a relaxaci. Tyto pláže jsou obklopeny tyrkysovými vodami Karibského moře a jsou ideálním místem pro plavání, šnorchlování a potápění. V okolí ostrova jsou také mnohé korálové útesy, které přitahují milovníky podvodního světa.

Cayo Coco je také domovem mnoha exotických druhů ptáků, což z něj činí ideální místo pro pozorování ptáků. Návštěvníci mohou navštívit přírodní rezervace, jako je El Baga, kde mohou spatřit různé druhy ptáků, včetně růžových plameňáků.

Pro ty, kteří chtějí poznat kubánskou kulturu, nabízí Cayo Coco možnost návštěvy místní vesnice Morón a poznání místního života. Můžete ochutnat kubánskou kuchyni a nasát atmosféru tohoto krásného ostrova.

Cayo Coco je skvělým místem pro dovolenou, kde se můžete odpočinout na pláži, prozkoumat podvodní krásy a zažít kubánskou pohostinnost, což ho činí jednou z nezapomenutelných destinací na Kubě.

Mapa Cayo Coco - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám