Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kostarika - informace

Hledáte zájezd do Kostariky, krásné země ve Střední Americe, která se pyšní nádhernými plážemi, dechberoucími deštnými pralesy a bohatým biodiverzitním ekosystémem? Kostarika, známá jako „Země bohatá na barvy“, je rájem pro dobrodružství a přírodní krásy. Kostarika, nacházející se na středním pásu Střední Ameriky, je malá země s...

Informace o zemi Kostarika

Hledáte zájezd do Kostariky, krásné země ve Střední Americe, která se pyšní nádhernými plážemi, dechberoucími deštnými pralesy a bohatým biodiverzitním ekosystémem? Kostarika, známá jako „Země bohatá na barvy“, je rájem pro dobrodružství a přírodní krásy.

Kostarika, nacházející se na středním pásu Střední Ameriky, je malá země s obrovským množstvím přírodních krás, bohatým biodiverzitním ekosystémem a přívětivými obyvateli. Tato země, která je známá svými deštnými pralesy, sopkami, plážemi a bohatou faunou, je oblíbeným cílem pro dobrodružné cestovatele a milovníky přírody.

Kostarika je rájem pro ekoturismus. Národní parky a rezervace, jako je Corcovado na poloostrově Osa, nabízejí možnost pozorovat neuvěřitelnou biodiverzitu, včetně opic, papoušků, leguánů a tropických ptáků. Monteverde Cloud Forest Reserve, pokrytý chladnými mlžnými lesy, je ideálním místem pro pozorování orchidejí, kolibříků a řady unikátních živočichů a rostlin.

Kostarika je známá také svými plážemi na obou pobřežích - na Karibském moři i Tichém oceánu. Pláže v městech jako Tamarindo a Manuel Antonio jsou ideální pro surfování a relaxaci na slunci. Oba pobřeží nabízejí také potápění a šnorchlování v korálových útesech.

Země je bohatá na aktivity pro dobrodruhy. Turisté mohou vyzkoušet horolezectví na sopkách jako Arenal, nebo si zahrát na jednom z mnoha golfových hřišť s krásnými výhledy na oceán. Rafting na divokých řekách, jako je Río Pacuare, je dalším oblíbeným dobrodružstvím, které Kostarika nabízí.

Kromě přírodních krás je Kostarika známá také svou udržitelností a péčí o životní prostředí. Většina energie v zemi pochází z obnovitelných zdrojů, a Kostarika je světovým lídrem v ochraně životního prostředí.

Kostarika je místem, kde se setkává dobrodružství s ekologií. Pro cestovatele nabízí nejen neuvěřitelně krásné přírodní scenérie, ale také možnost ponořit se do jedinečné kultury a zkušeností.

Mapa Kostarika - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám