Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Keňa - informace

Hledáte zájezd do Keni, země divoké přírody a bohaté biodiverzity? Keni, ležící na východním pobřeží Afriky, je známá svými národními parky, divokými zvířaty a kouzelnou krajinou. Naše zájezdy do Keni vám nabízejí jedinečnou příležitost objevit krásy africké savany. Keňa, fascinující země východní Afriky, je známá svou bohatou divokou zvěří,...

Informace o zemi Keňa

Hledáte zájezd do Keni, země divoké přírody a bohaté biodiverzity? Keni, ležící na východním pobřeží Afriky, je známá svými národními parky, divokými zvířaty a kouzelnou krajinou. Naše zájezdy do Keni vám nabízejí jedinečnou příležitost objevit krásy africké savany.

Keňa, fascinující země východní Afriky, je známá svou bohatou divokou zvěří, nádhernými krajinami, tradičními kulturami a pohostinnými obyvateli. Je domovem několika nejznámějších safari destinací na světě a nabízí neopakovatelné zážitky pro milovníky přírody.

Národní parky jako Masai Mara jsou slavné pro svou rozmanitost zvířat, včetně slonů, lvů, leopardů, nosorožců a hrochů. Masai Mara je také dějištěm velké migrace zvířat, což je jedinečný přírodní jev, který mnoho návštěvníků přijíždí vidět. Další známý park je Amboseli, který nabízí úchvatné výhledy na Kilimandžáro, nejvyšší horu v Africe, s pozadím slonů a dalších savců.

Keňa má také bohaté kulturní dědictví. Původní kmeny, jako Masai a Samburu, jsou známé svými tradičními způsoby života, včetně pastevectví a barevných krojů. Masajové jsou známí svými tradičními tanci a uměleckými řemesly, které jsou fascinující pro návštěvníky.

Nairobi, hlavní město Keňy, je moderní metropolí, která je přesto blízko divoké přírody. Město nabízí vynikající muzea, tržnice s řemeslnými výrobky a možnosti ochutnat místní kuchyni. Giraffe Centre a David Sheldrick Wildlife Trust jsou populárními atrakcemi v Nairobi, kde můžete blízko zažít africkou zvěř a podpořit záchranu ohrožených druhů.

Keňa je také obklopena nádhernými plážemi. Pobřeží v Mombase a na ostrově Lamu nabízí bílý písek, azurové moře a možnosti potápění a šnorchlování v korálových útesech. Diani Beach je jednou z nejznámějších pláží, kde můžete relaxovat a užívat si slunce.

Celkově lze říci, že Keňa je zemí, kde se setkává divoká příroda s bohatou kulturou. Pro cestovatele nabízí nezapomenutelné zážitky, od safari v srdci savany po relaxaci na krásných plážích Indického oceánu.

Mapa Keňa - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám