Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kanárské ostrovy - Gran Canaria - informace

Hledáte zájezd na Gran Canariu, ostrov rozmanité krásy a nekonečných dobrodružství? Naše zájezdy na Gran Canariu vám přinášejí možnost objevit tento jedinečný kousek Kanárských ostrovů. Procházejte se úchvatnými dunami v přírodním parku Maspalomas, kde se setkává pouštní písek s modrou vodou oceánu. Poznejte kouzlo historického města Las Palmas s jeho malebnými uličkami a koloniální... Celý popis

Hledáte zájezd na Gran Canariu, ostrov rozmanité krásy a nekonečných dobrodružství? Naše zájezdy na Gran Canariu vám přinášejí možnost objevit tento jedinečný kousek Kanárských ostrovů. Procházejte se úchvatnými dunami v přírodním parku Maspalomas, kde se setkává pouštní písek s modrou vodou oceánu. Poznejte kouzlo historického města Las Palmas s jeho malebnými uličkami a koloniální architekturou.

Gran Canaria je jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších Kanárských ostrovů, který leží v Atlantském oceánu přibližně 210 km od pobřeží Maroka. Ostrov je znám svými rozmanitými krajinami, od krásných pláží po horské hřbety a úchvatné útesy. Gran Canaria je oblíbená destinace pro turisty hledající slunečné pláže, dobrodružství v přírodě a bohatou kulturní scénu.

Jedním z nejvýraznějších rysů Gran Canarie jsou její pláže. Ostrov nabízí rozmanité pláže, od jemného písku až po černý vulkanický písek. Pláže jako Playa del Inglés, Maspalomas a Amadores jsou oblíbené pro sluneční koupání a vodní sporty, jako je surfování, šnorchlování a potápění. Mnoho pláží na jihu ostrova je známých svými písečnými dunami, což je unikátní přírodní úkaz.

Gran Canaria je také domovem pro několik národních parků a přírodních rezervací. Roque Nublo, vysoká skalní formace ve středu ostrova, je oblíbeným místem pro pěší túry a nabízí impozantní výhledy na okolní krajinu. Palmitos Park, botanická zahrada a zoo, je skvělým místem pro rodiny s dětmi, kde mohou vidět různá zvířata a rostliny.

Horské vesnice, jako je Teror a Tejeda, nabízejí pohled do místní kultury a tradiční architektury. Můžete ochutnat místní speciality, jako je "papas arrugadas" (malé slané brambory) a tradiční druhy sýrů, které jsou známé po celé Kanárské skupině ostrovů.

Města jako Las Palmas de Gran Canaria, hlavní město ostrova, nabízejí bohatý kulturní život s muzei, galeriemi, historickými památkami a skvělými restauracemi. Město také hostí známý karneval, který je jedním z největších a nejbarevnějších na světě.

Celkově lze říci, že Gran Canaria je skvělým místem pro dovolenou, které nabízí kombinaci slunečných pláží, přírodních zázraků, dobrodružství a kulturních zážitků pro všechny typy cestovatelů.

Mapa Gran Canaria - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám