Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kanárské ostrovy - Fuerteventura - informace

Hledáte zájezd na Fuerteventuru, ostrov slunce a pláží, který láká milovníky krásné přírody a relaxace? Naše zájezdy na Fuerteventuru vás zavedou do tohoto ráje uprostřed Atlantiku. Prožijte nezapomenutelné chvíle na bílých písčitých plážích, kde se můžete slunit, koupat nebo si užívat oblíbené vodní sporty. Fuerteventura je také rájem pro surfaře, kteří si zde mohou vychutnat skvělé vlny... Celý popis

Hledáte zájezd na Fuerteventuru, ostrov slunce a pláží, který láká milovníky krásné přírody a relaxace? Naše zájezdy na Fuerteventuru vás zavedou do tohoto ráje uprostřed Atlantiku. Prožijte nezapomenutelné chvíle na bílých písčitých plážích, kde se můžete slunit, koupat nebo si užívat oblíbené vodní sporty. Fuerteventura je také rájem pro surfaře, kteří si zde mohou vychutnat skvělé vlny Atlantského oceánu.

Fuerteventura je jedním z největších Kanárských ostrovů, které leží v Atlantském oceánu přibližně 100 km západně od pobřeží Maroka. Ostrov je znám svými bílými písečnými plážemi, krásným pobřežím, větrnými podmínkami, které přitahují surfaře, a unikátní pouštní krajinou, která z něj činí oblíbenou destinaci pro turisty.

Fuerteventura je známá svými nádhernými plážemi, z nichž některé patří mezi nejlepší na světě. Pláže jako Playa de Sotavento, Playa del Matorral a Corralejo Beach jsou ideální pro sluneční koupání, šnorchlování a surfování díky svým teplým vodám a silným větrům. Ostrov je také oblíbeným místem pro větrné a kitesurfing, což přitahuje nadšence z celého světa.

Kromě pláží nabízí Fuerteventura návštěvníkům možnost prozkoumat krásnou pouštní krajinu. Parque Natural de Corralejo je chráněná oblast, která zahrnuje duny a zvláště fascinující dunový systém na severu ostrova. Tato oblast je ideální pro pěší túry a nabízí úžasné výhledy na pobřeží a moře.

Fuerteventura je také domovem pro mnoho zvířecích a rostlinných druhů, včetně endemických druhů, které jsou jedinečné pro Kanárské ostrovy. Návštěvníci mohou pozorovat různé druhy ptáků, plazů a rostlin v přírodních rezervacích a chráněných oblastech ostrova.

Města a vesnice na Fuerteventuře, jako je Corralejo, Caleta de Fuste a Morro Jable, nabízí turistům mnoho možností pro ubytování, restaurace s místními i mezinárodními pokrmy, obchody a noční život.

Celkově lze říci, že Fuerteventura je rájem pro milovníky slunce, pláží a vodních sportů. Ostrov nabízí relaxační dovolenou v krásném prostředí s možností prozkoumávání přírodních krás a aktivního odpočinku pro dobrodružné duchy.

Mapa Fuerteventura - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám