Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Lua Hotel Boutique hotel

Lua Hotel Boutique se nachází v městečku El Pinar, v jižní části ostrova El Hierro. Nabízí moderní ubytování v klimatizovaných pokojích, rodinnou atmosféru, bezplatné WiFi připojení a masáže. Poloha: V jižní části ostrova, v městečku El Pinar, 30 km od letiště. Je vhodný pro milovníky pěší turistiky

Popis hotelu ?

www.luahotel.com

Lua Hotel Boutique se nachází v městečku El Pinar, v jižní části ostrova El Hierro. Nabízí moderní ubytování v klimatizovaných pokojích, rodinnou atmosféru, bezplatné WiFi připojení a masáže.

Poloha:
V jižní části ostrova, v městečku El Pinar, 30 km od letiště. Je vhodný pro milovníky pěší turistiky. Zájezd na ostrov El Hierro je realizován s přelety / přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife - El Hierro nebo Gran Canaria - El Hierro. Na ostrově El Hierro není osobně k dispozici delegát CK CZ.V některých případech je nutné (v závislosti na letovém řádu) zajistit přenocování na Tenerife nebo na Gran Canaria. Několik restaurací, barů a menších obchůdků se nachází přímo v městečku Pinar.

Vybavení a služby:
Malý, zcela zrenovovaný hotel nabízí několik útulně zařízených pokojů. Svým hostům nabízí recepci, sluneční chill out terasu se salonkem a s panoramatickým výhledem na moře a hory, úschovnu zavazadel.

Internet:
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu

Sport a zábava:
Hotel má ideální polohu pro pěší turistiku a horskou cyklistika. Nabízí půjčovnu aut. Možnost vulkanického potápění a paraglidingu. Cca 350 m od hotelu se nachází posilovna (zdarma).

Wellness:
Masáže

Pláž:
Na ostrově El Hierro existuje pouze několik písečných pláží. Koupání v moři je možné v přírodních bazénech vytvořených lávou a dodatečně upravených pro potřeby plavců (např. Charco Azul na severu ostrova).

Ubytování:
Dvoulůžkový pokoj COZY - klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizí se satelitními programy, minibar, japonský čajový servis, Wi-Fi připojení k internetu, topení, telefon, koupelnu s WC. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Za příplatek je možné objednat pokoj s balkonem.

Stravování:
Snídaně

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • LUA HOTEL BOUTIQUE

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám