Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kanada - informace

Hledáte zájezd do Kanady, země, která je známá svou ohromující přírodou a bohatou historií? Naše zájezdy do Kanady vás zavedou do srdce divokých lesů, impozantních hor a tajemných jezer. Zde můžete zažít dobrodružství na každém kroku. Kanada, druhá největší země na světě, je nádherným a rozmanitým územím, které nabízí nekonečné příležitosti pro...

Informace o zemi Kanada

Hledáte zájezd do Kanady, země, která je známá svou ohromující přírodou a bohatou historií? Naše zájezdy do Kanady vás zavedou do srdce divokých lesů, impozantních hor a tajemných jezer. Zde můžete zažít dobrodružství na každém kroku.

Kanada, druhá největší země na světě, je nádherným a rozmanitým územím, které nabízí nekonečné příležitosti pro dobrodružství, objevování a poznávání. Od impozantních hor po úchvatná jezera a bohatou kulturní scénu - Kanada je destinací, která oslovuje každého cestovatele.

Kanadská příroda je dechberoucí. Skalnaté hory v Albertě a Britské Kolumbii, jako je Banff a Jasper National Park, lákají milovníky horolezectví a pěší turistiky. Na východě najdete rozsáhlé pralesy v oblasti Velkých jezer, jako je národní park Algonquin, domov mnoha druhů zvířat, včetně medvědů a losů. A samozřejmě, nejznámější jsou Katarakty Niagarské, které jsou jedním z nejznámějších přírodních divů světa.

Kanada je známá také svými krásnými jezery. Jezero Louise v Albertě s krystalicky čistou vodou a horskými panoramaty je jedno z nejkrásnějších jezer na světě. Jezero Moraine v blízkosti Banffu je dalším malebným místem s tyrkysovou vodou a horskými špičkami na obzoru.

Kanada je rovněž bohatá na historii a kulturu. Quebec je jediná francouzsky mluvící provincie v zemi a nabízí evropský šarm s úzkými uličkami a historickými budovami. Toronto, největší město Kanady, je kosmopolitním centrem s vynikajícími muzei, uměleckými galeriemi a bohatým kulturním dědictvím. Vancouver je moderním městem obklopeným horami a oceánem, nabízejícím perfektní kombinaci urbanismu a přírodní krásy.

Kanada je také známá svou pohostinností a multikulturalitou. Místní kuchyně zahrnuje různorodé pokrmy z celého světa, od čerstvého mořského ovoce na východním pobřeží po chutné poutine v Quebecu. Kanada je rovněž proslulá svým slavným javorovým sirupem, který je neodmyslitelnou součástí kanadské kuchyně.

Celkově lze říci, že Kanada je zemí s nekonečnými možnostmi pro dobrodružství, odpočinek a objevování. Bez ohledu na to, zda jste dobrodruh, milovník přírody nebo milovník kultury, Kanada nabízí nezapomenutelné zážitky pro každého návštěvníka.

Kanada - informace o destinacích

Mapa Kanada - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám