Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Jižní Korea - informace

Hledáte zájezd do fascinující Jižní Koreje, země kontrastů a ohromující kultury? Nabízíme nezapomenutelné zájezdy do Jižní Koreje, které vám umožní objevovat skryté poklady této úchvatné destinace. V naší široké nabídce zájezdů do Jižní Koreje si každý najde to své - od futuristických městských scén po klidné buddhistické chrámy a úchvatné...

Informace o zemi Jižní Korea

Hledáte zájezd do fascinující Jižní Koreje, země kontrastů a ohromující kultury? Nabízíme nezapomenutelné zájezdy do Jižní Koreje, které vám umožní objevovat skryté poklady této úchvatné destinace. V naší široké nabídce zájezdů do Jižní Koreje si každý najde to své - od futuristických městských scén po klidné buddhistické chrámy a úchvatné paláce starodávných dynastií. Naše zájezdy do Jižní Koreje jsou plné vzrušujících zážitků, jako jsou tradiční korejské koupelny, barevné trhy s místními specialitami a úchvatná představení tradičního umění jako je pansori či buchaechum. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou s našimi zájezdy do Jižní Koreje a objevte vše, co tato úžasná země má nabídnout!

Jižní Korea, známá jako republika Koreje, je moderní a inovativní země na východním pobřeží Asie. Je to země s bohatou historií, kulturním dědictvím, technologickými úspěchy a úchvatnou krajinou.

Hlavní město Soul je pulzujícím centrem kultury a obchodu. Jeho oblíbenou atrakcí je královský palác Gyeongbokgung, kde můžete prozkoumat tradiční korejskou architekturu a sledovat změny stráží v tradičních krojích. Město je také domovem moderních mrakodrapů, jako je Seoul Tower, která nabízí panoramatické výhledy na město.

Jižní Korea je známá svými klidnými chrámy, jako je chrám Bulguksa a Seokguram Grotto, které jsou zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Tyto památky odrážejí hlubokou buddhistickou tradici země. Buddhové sochy a pagody jsou běžné v celé zemi a nabízí klidná místa pro meditaci a reflexi.

Pro milovníky přírody nabízí Jižní Korea krásné národní parky jako je Seoraksan, kde můžete podnikat horské túry a obdivovat malebné vodopády a skalní útvary. Taejongdae v Busanu je také oblíbeným místem pro turisty, nabízejícím úchvatné výhledy na moře a klidné procházky podél pobřeží.

Jižní Korea má bohatou gastronomickou scénu. Korejská kuchyně je známá svými různorodými a pikantními pokrmy, jako je kimchi (fermentované zelí), bibimbap (směs rýže, zeleniny, masa a vajec) a bulgogi (grilované marinované maso). Kromě toho jsou populární i korejské barbecue restaurace, kde si můžete sami grilovat maso na stole.

Jižní Korea je také známá svými moderními technologickými úspěchy. Země je domovem několika globálně uznávaných společností jako Samsung, LG a Hyundai, což odráží inovační ducha země.

Celkově lze říci, že Jižní Korea je zemí kontrastů, která spojuje bohatou tradici s moderním životem. Pro cestovatele nabízí nejen fascinující historii a kulturu, ale také jedinečný pohled na dynamický a inovativní svět.

Jižní Korea - informace o destinacích

Mapa Jižní Korea - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám