Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Izrael - Eilat - informace

  Hledáte zájezd do Eilatu? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů do tohoto krásného izraelského letoviska na břehu Rudého moře. Užijte si slunečné pláže, šnorchlování, vodní sporty a mnoho dalších aktivit v Eilatu s našimi zájezdy. Eilat je jedinečným místem, které můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi do Eilatu a zažijte nezapomenutelnou dovolenou, kterou budete ještě dlouho... Celý popis

 

Hledáte zájezd do Eilatu? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů do tohoto krásného izraelského letoviska na břehu Rudého moře. Užijte si slunečné pláže, šnorchlování, vodní sporty a mnoho dalších aktivit v Eilatu s našimi zájezdy. Eilat je jedinečným místem, které můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi do Eilatu a zažijte nezapomenutelnou dovolenou, kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Eilat je nádherné letovisko nacházející se na jihu Izraele, na břehu Rudého moře. Toto město je známé svými slunečnými plážemi, teplým klimatem a bohatým podmořským světem, což ho činí oblíbenou destinací pro turisty z celého světa.

Hlavní atrakcí v Eilatu jsou jeho nádherné pláže na pobřeží Rudého moře. Pláže, jako je North Beach a Coral Beach, jsou ideálním místem pro slunění, plavání a šnorchlování. Voda v Rudém moři je teplá a průzračná, což umožňuje pozorovat rozmanitý podmořský život, včetně úchvatných korálových útesů.

Eilat je také známé svými vodními sporty a aktivitami. Můžete si vyzkoušet potápění nebo šnorchlování a objevovat fascinující podvodní svět Rudého moře. Pokud jste do adrenalinových zážitků, můžete se vydat na windsurfing, jet ski a paragliding.

Město Eilat nabízí také mnoho dalších atrakcí a aktivit mimo pláže. Můžete navštívit botanickou zahradu v Eilatu nebo zajít na výlet do nedaleké přírodní rezervace Timna Park, kde uvidíte unikátní geologické útvary a starověké archeologické nálezy.

Eilat je také známý svou bohatou noční scénou, s mnoha bary, restauracemi a nočními kluby, kde si můžete vychutnat večerní zábavu a jamajskou kuchyni.

Celkově lze říci, že Eilat je ideálním místem pro dovolenou na pláži a aktivní zážitky v Izraeli. Je to destinace, která nabízí nádhernou přírodu a skvělé možnosti pro dobrodružství pod hladinou Rudého moře.

Mapa Eilat - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám