Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Itálie - Sicílie - informace

Hledáte zájezd na Sicílii, největší italský ostrov, který je známý pro své krásné pláže, bohatou historii a vynikající kulinářské poklady? Naše nabídka zájezdů na Sicílii vám přináší možnost prozkoumat tento pohádkový ostrov, který je plný památek, krásných přírodních scenérií a autentické sicilské kultury. Sicílie nabízí nádherné pláže s tyrkysovým mořem, které jsou ideálním místem pro... Celý popis

Hledáte zájezd na Sicílii, největší italský ostrov, který je známý pro své krásné pláže, bohatou historii a vynikající kulinářské poklady? Naše nabídka zájezdů na Sicílii vám přináší možnost prozkoumat tento pohádkový ostrov, který je plný památek, krásných přírodních scenérií a autentické sicilské kultury. Sicílie nabízí nádherné pláže s tyrkysovým mořem, které jsou ideálním místem pro koupání, slunění a vodní aktivity. Můžete navštívit historická města, jako je Palermo, Catania a Taormina, která nabízejí bohatou historii, umění a architekturu.

Sicílie je největším ostrovem v Středozemním moři a autonomním regionem Itálie. Tento krásný ostrov je známý svými různorodými krajinami, bohatou historií, kulturou, kulinářskými lahůdkami a slunečným středomořským klimatem.

Přírodní krása Sicílie zahrnuje nádherné pláže s bílým pískem, úchvatné hory, včetně sopky Etna, nejvyšší aktivní sopky v Evropě, a malebné vesnice na pobřeží. Pláže na Sicílii jsou ideální pro slunění, koupání a vodní sporty, zatímco sopka Etna je oblíbenou destinací pro turisty, kteří chtějí pozorovat sopečnou činnost a provádět trekking v kráteru.

Historická města na Sicílii jsou plná památek a uměleckých děl, včetně Palerma, hlavního města, s katedrálou a královským palácem, Catanie, Syrakusami a Taorminou, která je známá pro své antické řecké divadlo a nádherný výhled na moře.

Kulinarická scéna na Sicílii je bohatá a nabízí tradiční italskou kuchyni s místními specialitami, jako jsou arancini (smazané rýžové koule), caponata (smažená zelenina), cannoli (sladké těstoviny s náplní) a mnoho dalších. Region je také známý svými víny, včetně vína Marsala.

Sicílie má také bohatou kulturní a historickou dědictví, které zahrnuje řecké, římské, arabské a normanské vlivy. To se odráží v architektuře, umění a kultuře ostrova.

Celkově lze říci, že Sicílie je nádherným ostrovem, který nabízí kombinaci nádherných přírodních scenérií, historie, kultury a kulinářských dobrodružství. Je ideálním místem pro dovolenou pro milovníky slunce, dobrodružství a autentických italských zážitků.

Mapa Sicílie - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám