Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Palazzo Doglio Cagliari hotel

Palazzo Doglio Cagliari je jedinečný městský hotel, zařazený mezi "The Leading Hotels of the World", elegance a pohodlí v srdci Cagliari. Palazzo Doglio Cagliari má pro své hosty rezervovaný úsek na pláži Lido di Poetto. Hotel nabízí různé služby na míru, několik restaurací a barů, nákupní pasáž a

Popis hotelu ?

www.palazzodoglio.com

Palazzo Doglio Cagliari je jedinečný městský hotel, zařazený mezi "The Leading Hotels of the World", elegance a pohodlí v srdci Cagliari. Palazzo Doglio Cagliari má pro své hosty rezervovaný úsek na pláži Lido di Poetto. Hotel nabízí různé služby na míru, několik restaurací a barů, nákupní pasáž a moderní wellness & spa centrum, které je ideálním prostředí k relaxaci a věnování času sami sobě.
 
Poloha:
Hotel Palazzo Doglio Cagliari a jeho strategická poloha zaručuje přístup do rušného historického centra města Cagliari a na velkolepou pláž Poetto během několika minut. Centrální poloha je ideální, 400 metrů od malební přístavní ulice Via Roma s místními podniky a historickými památkami, vše v docházkové vzdálenosti. Restaurace v blízkosti:
"Saudade" - první japonsko-brazilská restaurace v Cagliari je místem setkání dvou zdánlivě vzdálených kulinářských kultur. Inovativní a jedinečné fusion menu, kde se extrémní jemnost chutí Japonska snoubí s barvami a vášní Brazílie v příjemné směsi kontrastů, což vede k autentické explozi chutí.
"Maiori" - moderní pizzerie. Použití nejlepších surovin z Kampánie a Sardinie a neustálé hledání nových chutí v kombinaci s tradičními technikami výroby pizzy: to jsou ingredience Maiori. Dokonalé spojení chutí a vůní, které vidí neapolskou pizzu šéfkuchaře Emanuela Riemmy jako hlavního hrdinu v kombinaci s chutnými a zábavnými koktejly.
 
Vybavení:
Hotel Palazzo Doglio Cagliari, který se přizpůsobí vašim obchodním závazkům nebo vašim dovolenkovým přáním a nabídne vám všechny služby, které potřebujete. Palazzo Doglio nabízí 72 pokojů od intimních až po velká apartmá, všechny mají vypracované dekory, ve kterých se kombinují klasické detaily - jako je vzácný carrarský mramor - s prvky současného designu.
Hotel nabízí různé služby na míru, několik restaurací a barů, nákupní pasáž a moderní wellness & spa centrum. Součástí hotelu Palazzo Doglio Cagliari je konferenční centrum, které má tři zasedací místnosti a "Teatro Doglio", které je schopné pojmout až 1000 lidí a lze jej použít pro divadelní hry nebo promítání filmů.
Hlavní restaurací je "Osteria del Forte", exkluzivní místo, která nabízí klientům klasická italská v moderním pojetí. V jejím čele šéfkuchař Alessandro Cocco často vítá hostující kuchaře a speciální tzv. ,,večeře s hvězdami", při kterých je možné ochutnat pokrmy nejznámějších michelinských kuchařů po celém světě.
Moderní "American Bar" je ideálním místem k odpočinku, s pečlivým výběrem koktejlů, které uspokojí všechny typy chutí.
 
Internet:
Wi-Fi připojení je na pokojích k dispozici.
 
Sport a zábava:
Klientům je k dispozici moderní fitness nabízející skupinové nebo individuální lekce s trenérem, v rámci "Doglio Club" - vstup za poplatek.
 
Wellness - SPA:
Wellness & spa centrum "Doglio Club" je ideálním prostředím k relaxaci a věnování času sami sobě. Klientům je k dispozici fitness, vyhřívaný bazén s hydromasážními tryskami, sauna, turecká lázeň, relaxační místnost, masáže a nejrůznější druhy zkrášlujících procedur - v provozu je každý den od 9-20 hod., vstup za poplatek, pouze pro dospělé osoby.
 
Pláž:
Hotel Palazzo Doglio Cagliari má pro své hosty rezervovaný úsek na pláži Lido di Poetto. K dispozici jsou lehátka, převlékárny, bar a restaurace.
 
Ubytování:
Všechny pokoje nabízí manželská lůžka typu King size, psací stůl a malé křeslo a koupelnu se sprchou nebo vanou a fénem, klimatizaci, trezor, TV s plochou obrazovkou, minibar a Wi-Fi připojení.
CLASSIC (25-30 m2) - dvoulůžkové pokoje orientované směrem do ulice. Max. obsazenost 2 osoby.
DELUXE (30-35 m2) - prostorné dvoulůžkové pokoje s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou. Max. obsazenost 3 osoby.
PRESTIGE (30-35 m2) - prostorné dvoulůžkové pokoje s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou, se stylovým francouzským oknem a výhledem na nádvoří Palazzo Doglio. Max. obsazenost 3 osoby.
SUITE (45-55 m2) - luxusní pokoje s manželským lůžkem a denní obývací částí, francouzským oknem nebo balkonkem s výhledem na nádvoří Palazzo Doglio, v koupelně sprcha i vana. Možnost přistýlky nebo dětské postýlky. Max. obsazenost 3 osoby.
 
Pro handicapované:
Na vyžádání hotel nabízí také pokoje přizpůsobené pro handicapované klienty.
 
Stravování:
Snídaně.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • PALAZZO DOGLIO

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám