Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Agriturismo Canales Dorgali hotel a apartmány

Agriturismo Canales se nachází 13 km od městečka Dorgali, kde jsou nákupní možnosti a restaurace. Agriturismo Canales je situováno 17 km od nejbližší pláže a 92 km od letiště v Olbii. Agriturismo Canales hotel byl nejprve farma, nyní rodinný statek, s výhledem na jezero Cedrino na území Dorgali, kde

Popis hotelu ?

canales.it

Agriturismo Canales se nachází 13 km od městečka Dorgali, kde jsou nákupní možnosti a restaurace. Agriturismo Canales je situováno 17 km od nejbližší pláže a 92 km od letiště v Olbii. Agriturismo Canales hotel byl nejprve farma, nyní rodinný statek, s výhledem na jezero Cedrino na území Dorgali, kde si můžete užívat dovolenou v přírodě. Hotel má pro své klienty Wi-Fi připojení zdarma.
 
Poloha:
Agriturismo Canales je vzdálen od letiště v Olbii je cca 92 km (1 hod. a 10 min.) Nejbližší nákupní možnost a restaurace se nachází v Dorgali (13 km). Cca 17 km se nachází Cala Gonone. Uprostřed přírody na území Dorgali s výhledem na okolní hory a jezero Cedrino.
 
Vybavení:
Agriturismo Canales má 10 pokojů spolu se 2 apartmány. Klientům je k dispozici restaurace a obchůdek s místními produkty, na základě sezónní dostupnosti. V roce 2019 proběhla rekonstrukce přístupů a společenských prostor, ve spolupráci s místními architekty vznikly nádhérné geometrické mozaiky s využitím 3 různých typů místních kamenů: vápence, čediče a žuly. Wi-Fi zdarma ve společných prostorách i na pokojích. Domácí zvířata jsou povolena, za příplatek a na vyžádání.
 
Internet:
Wi-Fi zdarma ve společných prostorách i na pokojích.
 
Pro děti:
Dětská postýlka zdarma, na vyžádání.
 
Pláž:
Nejbližší pláže se nacházejí cca 17 km od hotelu - např. Cala Gonone, Cala Osalla, Cala Cartoe.
 
Ubytování:
10 pokojů spolu se 2 apartmány jsou malé klenoty zasazené do velkolepé scenérie jezera Cedrino obklopeného horami. Pokoje ponořené do zeleně údolí Cedrino jsou vybaveny doplňky a látkami vytvořenými zručnýma rukama lokálních řemeslníků. Všechny pokoje mají velikost cca 25 m2 a jsou vybavené klimetizací/topením, minilednicí a vlastní koupelnou se sprchou, toaletními potřebami a fénem.
STANDARD pokoje - dvoulůžkové; třílůžkové s výhledem na jezero nebo do údolí; čtyřlůžkové pokoje s verandou nebo s venkovním patiem (3. a 4 lůžko je formou palandy). Max. obsazenost 4 osoby.
APARTMÁ - s obývací částí s kuchyňským koutem a oddělenou ložnicí. Max. obsazenost 5 osob.
 
Stravování:
Ubytování s bohatou snídaní formou bufetu využívá produkty Agriturismo Canales: čerstvě upečené koláče, typické tradiční sladkosti, domácí jogurty nebo ovocné džemy sesbírané z našeho sadu, domácí chléb, čerstvá vejce a uzeniny místní výroby.
Hotelovým hostům je večer k dispozici také restaurace s panoramatickým výhledem na jezero, v provozu denně kromě pondělí. Večeře jsou na vyžádání, nutno objednat vždy den předem.
Suroviny používané k přípravě pokrmů jsou lokální a pocházejí z místní půdy a práce na farmě. Neexistuje zde tedy pevné menu a typický jídelníček sleduje střídání ročních období.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • AGRITURISMO CANALES

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám