Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Itálie - informace

Hledáte zájezd do Itálie, země bohaté na kulturu, historii, umění a neuvěřitelnou kuchyni? Itálie nabízí zájezdy do destinace, která vám umožní prozkoumat starobylá města, krásné pláže, vynikající vína a rozmanitou krajinu. Itálie, země nacházející se v jižní Evropě, je jednou z nejvíce ikonických a oblíbených destinací pro cestovatele po celém...

Informace o zemi Itálie

Hledáte zájezd do Itálie, země bohaté na kulturu, historii, umění a neuvěřitelnou kuchyni? Itálie nabízí zájezdy do destinace, která vám umožní prozkoumat starobylá města, krásné pláže, vynikající vína a rozmanitou krajinu.

Itálie, země nacházející se v jižní Evropě, je jednou z nejvíce ikonických a oblíbených destinací pro cestovatele po celém světě. Tato země, která má bohatou historii, kulturu a kulinářskou tradici, nabízí návštěvníkům širokou škálu zážitků.

Hlavním městem Itálie je Řím, který je známý svými historickými památkami, jako je Koloseum, Fórum Romanum a Vatikán s bazilikou svatého Petra. Řím je také domovem uměleckých pokladů, jako jsou obrazy v Galerii Borghese a sochy v Galerii Villa Farnesina.

Itálie má bohatou historii a architekturu, která zahrnuje středověké města, jako je Florencie s Uffizi galerií a katedrálou Santa Maria del Fiore. Benátky jsou známé pro své kanály a krásné mosty, a Milán je centrem módy a designu.

Kulturní scéna v Itálii je bohatá a zahrnuje operu, divadlo, hudbu a umění. Můžete navštívit slavnou La Scala v Miláně, kde se provádějí světově známé operní představení. Mistrovská díla italských umělců, jako je Leonardo da Vinci, Michelangelo a Raffael, jsou vystavena v galeriích po celé zemi.

Italská kuchyně je jednou z nejuznávanějších na světě. Zahrnuje tradiční pokrmy, jako je pizza, pasta, risotto, tiramisu a vína, jako je Chianti a Barolo. Restaurace a kavárny jsou místem, kde si můžete vychutnat autentické italské lahůdky.

Itálie má také úchvatnou přírodu, která zahrnuje Alpy na severu, nádherné pobřeží Amalfi na jihu a ostrov Sicílie s krásnými plážemi a sopečnou krajinou.

Celkově lze říci, že Itálie je destinací, která spojuje historii, kulturu, umění, kulinářské lahůdky a přírodu. Je to místo, které láká cestovatele hledající dobrodružství, romantiku a autentické italské zážitky.

 

Mapa Itálie - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám