Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Itálie - Ischia - informace

Hledáte zájezd na Ischii, nádherný ostrov v Tyrrhénském moři u pobřeží Itálie? Naše nabídka zájezdů na Ischii vám přináší příležitost prozkoumat tento krásný ostrov, který je známý pro své termální prameny, krásné pláže a bohatou historii. Ischia je ideálním místem pro ty, kteří touží po relaxační dovolené v přírodě a wellness procedurách. Ostrov nabízí několik termálních lázní, kde si můžete... Celý popis

Hledáte zájezd na Ischii, nádherný ostrov v Tyrrhénském moři u pobřeží Itálie? Naše nabídka zájezdů na Ischii vám přináší příležitost prozkoumat tento krásný ostrov, který je známý pro své termální prameny, krásné pláže a bohatou historii. Ischia je ideálním místem pro ty, kteří touží po relaxační dovolené v přírodě a wellness procedurách. Ostrov nabízí několik termálních lázní, kde si můžete užít léčivou vodu a relaxační procedury.

Ischia je nádherný italský ostrov, který se nachází v Tyrhénském moři, nedaleko pobřeží Neapolského zálivu. Tento ostrov je známý svými termálními prameny, krásnými plážemi, bohatou historií a malebnou krajinou, což ho činí oblíbeným cílem pro turisty.

Termální prameny jsou jedním z hlavních lákadel ostrova. Ischia je domovem mnoha termálních lázní a wellness center, kde návštěvníci mohou relaxovat a užívat si léčebných vlastností minerálních pramenů. Mnohé z těchto lázní se nacházejí v krásných zahradách a mají výhled na moře.

Ostrov Ischia má také mnoho nádherných pláží, kde můžete relaxovat, opalovat se a koupat se v Tyrhénském moři. Pláže na severním pobřeží jsou známé svým jemným pískem, zatímco na jižním pobřeží najdete skály a malebné zátoky.

Města na ostrově, jako je Ischia Porto, Ischia Ponte a Forio, nabízejí bohatou historii a kulturní dědictví. Můžete navštívit historické kostely, pevnosti a archeologické naleziště, které představují minulost ostrova.

Kulinarická scéna na ostrově je rovněž vynikající, a můžete ochutnat tradiční italské pokrmy, jako je mořská ryba, těstoviny a pizza. Regionální specialitou je "coniglio all'ischitana," což je kuřecí maso dušené s rajčaty a bylinkami.

Ischia je také známá svými vinnými sady, které produkují vynikající víno, včetně bílých a červených odrůd.

Celkově lze říci, že Ischia je idylickým ostrovem v Tyrhénském moři, který nabízí kombinaci termálních lázní, nádherných pláží, historie a vynikající kuchyně. Je ideální destinací pro odpočinek a relaxaci, ale také pro ty, kteří chtějí objevovat krásy italského ostrova.

Mapa Ischia - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám