Marina Julia Camping Village Monfalcone studia a apartmány

Marina Julia Camping Village Monfalcone leží v krásné přírodě asi 3 kilometry od města Monfalcone a přímo u pláže. Disponuje vlastními bazény. Areál je vhodný pro rodiny s dětmi a svým hostům nabízí velké množství služeb.   Poloha: Prostorné villaggio Marina Julia Camping Village Monfalcone, dříve ...

298 zájezdů 214 last minute od 785 Kč

Popis hotelu ?

www.marinajuliacampingvillage.com

Marina Julia Camping Village Monfalcone leží v krásné přírodě asi 3 kilometry od města Monfalcone a přímo u pláže. Disponuje vlastními bazény. Areál je vhodný pro rodiny s dětmi a svým hostům nabízí velké množství služeb.
 
Poloha:
Prostorné villaggio Marina Julia Camping Village Monfalcone, dříve nazývané Villaggio Albatros, leží u pláže, vstup na pláž je volný a přímo z villaggia bez přecházení silnice nebo pěší zóny. Přístup do moře je pozvolný, pláž je písčitá s oblázky a místy s trávou. Marina Julia Camping Village Monfalcone se nachází v krásné přírodě nejvýchodnější části severní Itálie - 3 kilometry od města Monfalcone a asi 20 km od Grada a 25 km od Terstu. U komplexu se nachází dvě přírodní rezervace, ráj pozorování ptáků. V této oblasti se také mohou objevovat divoká zvířata, jako jsou koně Camargue. Vzdálenost z Prahy 730 km.
Marina Julia je přímořská část spadající pod město Monfalcone, od kterého leží pouhých pár kilometrů. Letovisko bylo vybudováno za účelem turismu a koupání, jedná se o malé satelitní městečko umístěné na pobřeží. Pláže jsou prostorné a dlouhé, letovisko nabízí kempy, vilové komplexy, restaurace a bary, plážový servis, pěší zóny.
 
Vybavení:
Celý pozemek o rozloze 15 ha je plný zeleně a pinií. Na náměstí uprostřed villaggia probíhají animace a různé hudební večery (cca červen - srpen), dále se zde nachází restaurace, pizzerie, bar, zmrzlinový stánek, minimarket a informační kancelář s internetem a Wi-Fi. Klientům je k dispozici aerobik, miniklub, dětské hřiště, volejbalové a basketbalové hřiště, tenisové kurty a hřiště na malou kopanou, které mají osvětlení, bazén pro dospělé se skokanským můstkem, olympijský bazén, dětský bazén, bazén se skluzavkou a river-bazén (všechny v provozu cca 15.05. - 12.09.). Bazény jsou otevřené od 10.00 - 18.00 hod. mimo pondělní dopoledne z důvodu pravidelné údržby, povinnost koupací čepice na ověření v CK. Dále je k dispozici minigolf, stolní tenis, kurzy windsurfingu a kitesurfu (za poplatek). Pro pejsky je vyhrazeno psí hřiště - agility park, k dispozici je také sprcha pro psy a v těsné blízkosti kempu se nachází psí pláž (La Spiaggia di Pluto).
 
Sport:
půjčovna kol, 10 EUR/den nebo 50 EUR/týden, tenis, s nočním osvětlením, stolní tenis, malá kopaná, s nočním osvětlením, basketbal, volejbal, minigolf, aerobik, aqua aerobik / aquagym, windsurfing, kitesurf, cca 100 m, za poplatek, skupinové aktivity
 
Pro děti:
animace, cca červen - srpen, dětské hřiště, miniklub, od 4 let. Lze půjčit: dětská židlička, 2,50 EUR/den, zábrany k posteli, 1,50 EUR/den
 
Stravování:
Vlastní.
Možnost doukoupení: snídaně: 7 EUR/den/osoba
polopenze: 24 EUR/den, děti 0-9 let 12 EUR/den
plná penze: 34 EUR/den, děti 0-9 let 17 EUR/den
snídaně, polopenze nebo plná penze za výše uvedené zvýhodněné ceny musí být objednaná předem a na celou dobu pobytu (jinak platí ceny dle aktuálního lístku restaurace), snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu (bez nápojů), zeleninový a ovocný bar, dětské menu, na vyžádání, bezlepková strava, pouze z hotových polotovarů, na vyžádání.
 
Ubytování:
Všechny typologie mají vlastní sociální zařízení (mobilhomy dvojí), TV/SAT, klimatizaci, krytou terasu s venkovním posezením a parkovací místo. Některé bungalowy jsou vybaveny venkovním zděným krbem (nelze vyžádat předem, grilovací mřížka je k vyzvednutí na recepci). Požadavek na konkrétní číslo bungalowu nebo mobilhomu či na umístění klientů vedle sebe je za poplatek na místě 100 EUR za ubytovací jednotku.
 
bungalow Standard 4+1 - ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 5.osoba na vyžádání, za poplatek. (max. 5 osob, počet ložnic 2), plocha 30 m2, terasa, krytá, klimatizace, TV, satelit, lednice, sprcha, (sprchový kout), zahradní nábytek, parkovací místo, u bungalowu, 2. parkovací místo, možnost na přilehlém nehlídaném parkovišti, bez poplatku (nelze vyžádat předem), nástupní dny kdykoliv na vyžádání.
 
bungalow Standard Pet 4+1 - ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 5.osoba na vyžádání, za poplatek. (max. 5 osob, počet ložnic 2), plocha 30 m2, terasa, krytá, klimatizace, TV, satelit, lednice, sprcha, (sprchový kout), zahradní nábytek, parkovací místo, u bungalowu, 2. parkovací místo, možnost na přilehlém nehlídaném parkovišti, bez poplatku (nelze vyžádat předem), nástupní dny kdykoliv na vyžádání.
 
apartmán Comfort bilo 4 - ložnice s manželskou postelí nebo se dvěma lůžky (lze spojit), obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem (max. 4 osoby, počet ložnic 1), plocha 34 m2, 1. nebo 2. patro, balkon, klimatizace, topení, bez patrových postelí, TV, lednice, sprcha, (sprchový kout), parkovací místo, nástupní dny kdykoliv na vyžádání.

bungalow Standard trilo 5 - ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem (max. 5 osob, počet ložnic 2), plocha 30 m2, terasa, krytá, klimatizace, topení, TV, lednice, sprcha, (sprchový kout), zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny kdykoliv na vyžádání.
 
mobilhome Superior 4 - ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem (max. 4 osoby, počet ložnic 2), plocha 32 m2, terasa, dřevěná, krytá, klimatizace, moderní vybavení, bez patrových postelí, TV, satelit, lednice, samostatný mrazák, sprcha, (sprchový kout), druhé soc. zařízení, zahradní nábytek, parkovací místo, u mobilhomu, 2. parkovací místo, možnost na přilehlém nehlídaném parkovišti, bez poplatku (nelze vyžádat předem), nástupní dny kdykoliv na vyžádání.
 
mobilhome Superior Plus 5+1 - ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 6.osoba na vyžádání, za poplatek. (max. 6 osob, počet ložnic 3), plocha 32 m2, terasa, dřevěná, krytá, klimatizace, moderní vybavení, bez patrových postelí, TV, satelit, lednice, samostatný mrazák, sprcha, (sprchový kout), druhé soc. zařízení, zahradní nábytek, parkovací místo, u mobilhomu, 2. parkovací místo, možnost na přilehlém nehlídaném parkovišti, bez poplatku (nelze vyžádat předem), nástupní dny kdykoliv na vyžádání.
 
mobilhome Comfort 6 - ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem (max. 6 osob, počet ložnic 2), terasa, dřevěná, z poloviny krytá, klimatizace, bez patrových postelí, lednice, sprcha, (sprchový kout), zahradní nábytek, gril / barbecue, parkovací místo, na parkovišti u vjezdu do kempu, nástupní dny kdykoliv na vyžádání.
 
Mobilhome Mars pro 4/5 osob: (plocha 24 m2) obytná část s kuchyňským koutem a lavicí přestavitelnou na lůžko, ložnice, pokoj se 2 lůžky, koupelna s WC, zastřešená dřevěná terasa se zahradním nábytkem. Maximální obsazení 4 dospělí a 1 dítě do 6 let.

Mobilhome Orion pro 6 osob: (plocha 30 m2) obytná část s kuchyňským koutem, ložnice, pokoj se 2 lůžky, pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo 2 lůžky, koupelna, WC s umyvadlem, zastřešená dřevěná terasa se zahradním nábytkem. V nabídce jsou i mobilhomy v první linii areálu od pláže.
 
Mobilhome Comfort Line pro 4/5 osob: (plocha 24 m2) obytná část s kuchyňským koutem a lavicí přestavitelnou na lůžko, ložnice, pokoj se 2 lůžky, koupelna s WC, zastřešená dřevěná terasa se zahradním nábytkem. Maximální obsazení 4 dospělí a 1 dítě do 6 let.

Mobilhome Premium pro 6 osob: (plocha 30 m2) obytná část s kuchyňským koutem, ložnice, pokoj se 2 lůžky, pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo 2 lůžky, koupelna, WC s umyvadlem, zastřešená dřevěná terasa se zahradním nábytkem. V nabídce jsou i mobilhomy v první linii areálu od pláže.
 
Apartmán "Friuli Venezia Giulia": cca 34 m2, sprcha nebo vana, WC, klimatizace, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňkou, TV, terasa, 1 ložnice, apartmány jsou v budově poblíž hlavního vchodu
 
Bungalov "Villino Trieste": cca 30 m2, sprcha nebo vana, WC, klimatizace, obývací pokoj s kuchyňkou, TV, veranda, 2 ložnice
 
HAPPY COMFORT (25m2) – je mobilní dům pro max. 6 dospělých osob. Vzhledem k menším velikostem místností tento typ domku doporučujeme pro max 4 osoby nebo rodinám se dvěma až třemi dětmi. K výbavě patří vybavená kuchyně s ledničkou s malou mrazící přihrádkou, sporákem se čtyřmi hořáky a dřezem, jednou ložnicí s manželskou postelí, jednou ložnicí s oddělenými postelemi a obývacím pokojem s gaučem, který může sloužit jako přistýlka. Dále se zde nachází koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. V některých domcích je toaleta zvlášť. Postele mají rozměry 190 x 70 cm, manželská postel 190 x 140 cm. Před domem je terasa se zahradním nábytkem, slunečníkem nebo markýzou, dvěma polohovatelnými lehátky a grilem. K výbavě patří přikrývky a polštáře. Ložní prádlo a ručníky je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Všechna okna jsou vybavena síťkou proti komárům.

Poloha na mapě ?

Video

Marina Julia Camping Village Monfalcone

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
13. 08. - 20. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
48 419 Kč 39 220 Kč -19% Detaily

Pobytové

Základní cena: Standard Pet trilo / bungalow pro pět .. Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem bungalowu spotřeba energií, v.. Celý popisek
Základní cena: Standard Pet trilo / bungalow pro pět osob
Cena zahrnuje:
pronájem bungalowu
spotřeba energií, včetně klimatizace
ložní prádlo, ručníky (včetně týdenní výměny - k vyzvednutí na recepci), v ceně
plážový servis v ceně, 1 slunečník + 1 lehátko, od 5. řady, 1 x

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa není v ceně
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 EUR/pobyt
dětská postýlka, na vyžádání, 3,50 EUR/den
zvířata, do 20 kg, na vyžádání, za poplatek, 10 EUR/den
vratná kauce 100 EUR/pobyt/bungalow
13. 08. - 20. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
48 419 Kč 39 220 Kč -19% Detaily

Pobytové

Základní cena: Standard trilo / bungalow pro pět osob Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem bungalowu spotřeba energií, v.. Celý popisek
Základní cena: Standard trilo / bungalow pro pět osob
Cena zahrnuje:
pronájem bungalowu
spotřeba energií, včetně klimatizace
ložní prádlo, ručníky (včetně týdenní výměny - k vyzvednutí na recepci), v ceně
plážový servis v ceně, 1 slunečník + 1 lehátko, od 5. řady, 1 x

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa není v ceně
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 EUR/pobyt
dětská postýlka, na vyžádání, 3,50 EUR/den
zvířata, nepovolena
vratná kauce 100 EUR/pobyt/bungalow
13. 08. - 20. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
42 296 Kč 34 260 Kč -19% Detaily

Pobytové

Základní cena: Comfort Pet bilo / apartmán pro tři os.. Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem apartmánu spotřeba energií, v.. Celý popisek
Základní cena: Comfort Pet bilo / apartmán pro tři osoby
Cena zahrnuje:
pronájem apartmánu
spotřeba energií, včetně klimatizace
ložní prádlo, ručníky (včetně týdenní výměny - k vyzvednutí na recepci), v ceně
plážový servis v ceně, 1 slunečník + 1 lehátko, od 5. řady, 1 x

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa není v ceně
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 EUR/pobyt
dětská postýlka, na vyžádání, 3,50 EUR/den
zvířata, do 20 kg, za poplatek, 10 EUR/den
vratná kauce 100 EUR/pobyt/apt
13. 08. - 20. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
39 975 Kč 32 380 Kč -19% Detaily

Pobytové

Základní cena: Comfort Pet bilo / apartmán pro tři os.. Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem apartmánu spotřeba energií, v.. Celý popisek
Základní cena: Comfort Pet bilo / apartmán pro tři osoby
Cena zahrnuje:
pronájem apartmánu
spotřeba energií, včetně klimatizace

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa není v ceně
ložní prádlo, k dokoupení, cena ložního prádla, jednolůžko, 8 EUR, dvoulůžko, 16 EUR, ručníky, k dokoupení, 8 EUR
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 EUR/pobyt
dětská postýlka, na vyžádání, 3,50 EUR/den
zvířata, na vyžádání, za poplatek, 10 EUR/den
vratná kauce 100 EUR/pobyt/apt
plážový servis k dokoupení, 20 EUR/den
dvě lehátka a slunečník, u bazénu, 10 EUR/den/ks
13. 08. - 20. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
28 355 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Mobilhome Mars - Cena za mobilhome Celý popisek
Cena zahrnuje: spotřebu vody, plynu, elektřiny, klima.. Celý popisek
Základní cena: Mobilhome Mars - Cena za mobilhome
Cena zahrnuje:
spotřebu vody, plynu, elektřiny, klimatizaci, závěrečný úklid (kuchyňský kout uklízejí klienti), využívání bazénů a hřišť, animaci dle programu, 1 parkovací místo.

Cena nezahrnuje:
Povinné poplatky na místě: pobytová taxa, vratná kauce EUR 100.
Fakultativní příplatky v ČR: mobilhome Orion v první linii kempu od pláže 550,-Kč/týden (v termínu 22/05-05/06 1230,-Kč/týden).
Fakultativní příplatky: povlečení a ručníky (nutno objednat předem): samostatné lůžko EUR 8, dvojlůžko EUR 16 (každá výměna za poplatek). Set ručníků EUR 7 za osobu/ výměnu (1x osuška, 1x ručník).
Poplatek za psa
Příplatek 1. linie od pláže
13. 08. - 20. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
32 441 Kč 27 900 Kč -14% Detaily

Pobytové

Základní cena: MBH COMFORT 6 Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem mobilhomu pro 4 osoby spotřeb.. Celý popisek
Základní cena: MBH COMFORT 6
Cena zahrnuje:
pronájem mobilhomu pro 4 osoby
spotřeby vody, elektřiny a plynu
1 parkovací místo/mobilhome
klimatizace

Cena nezahrnuje:
vratná kauce - 100 EUR/mobilhome
závěrečný úklid - provádí klient, pokud neuklidí - zaplatí 40 EUR/MBH
doprava
služby delegáta
1 set povlečení - 15 EUR/set
2 sety povlečení - 20 EUR/set
plážový ručník - vlastní
ručníky - vlastní
klimatizace - 5 EUR/den (na vyžádání)
5., 6. osoba - 200 Kč/osoba/noc
dětská postýlka - 2 EUR/den (na vyžádání)
domácí zvířata na vyžádání za poplatek 5EUR/den (povinný poplatek 20EUR za úklid, vratná kauce tedy 120EUR celkem)
13. 08. - 20. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
38 641 Kč 31 300 Kč -19% Detaily

Pobytové

Základní cena: Superior / mobilhome pro čtyři osoby Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem mobilhomu spotřeba energií, v.. Celý popisek
Základní cena: Superior / mobilhome pro čtyři osoby
Cena zahrnuje:
pronájem mobilhomu
spotřeba energií, včetně klimatizace

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa není v ceně
ložní prádlo, 8 EUR/jednolůžko nebo 16 EUR/dvoulůžko, ručníky 8 EUR/set (malý a velký), k dokoupení
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 EUR/pobyt
dětská postýlka, na vyžádání, 3,50 EUR/den
zvířata, nepovolena
vratná kauce 100 EUR/pobyt/mobilhome
plážový servis k dokoupení, 1 slunečník + 2 lehátka, 10 EUR/den
dvě lehátka a slunečník, u bazénu, 10 EUR/den/ks
13. 08. - 20. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
33 320 Kč 26 990 Kč -19% Detaily

Pobytové

Základní cena: Comfort / mobilhome pro pět osob Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem mobilhomu spotřeba energií, v.. Celý popisek
Základní cena: Comfort / mobilhome pro pět osob
Cena zahrnuje:
pronájem mobilhomu
spotřeba energií, včetně klimatizace

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa není v ceně
ložní prádlo, na vyžádání min. 7 dní před pobytem, k dokoupení, cena ložního prádla, jednolůžko, 15 EUR, dvoulůžko, 20 EUR, ručníky, k dokoupení, 10 EUR
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 40 EUR/pobyt
dětská postýlka, na vyžádání, 3 EUR/den
zvířata, na vyžádání, povoleno max. 1 zvíře malého nebo středního vzrůstu (do 35 kg), za poplatek 160 Kč/den + 650 Kč/pobyt za extra úklid
vratná kauce 100 EUR/pobyt/mobilhome
plážový servis k dokoupení, 1 slunečník + 2 lehátka, 20 EUR/den
dvě lehátka a slunečník, u bazénu, 10 EUR/den/ks
13. 08. - 20. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
37 308 Kč 30 220 Kč -19% Detaily

Pobytové

Základní cena: Standard Pet 4+ / bungalow pro pět osob Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem bungalowu (až 4 osoby) spotře.. Celý popisek
Základní cena: Standard Pet 4+ / bungalow pro pět osob
Cena zahrnuje:
pronájem bungalowu (až 4 osoby)
spotřeba energií, včetně klimatizace

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa není v ceně
ložní prádlo, 8 EUR/jednolůžko nebo 16 EUR/dvoulůžko, ručníky 8 EUR/set (malý a velký), k dokoupení
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 EUR/pobyt
osoba navíc , 5.osoba od 2 let, 330 Kč/den (do 26.06. a 17.07. - 31.07.), 360 Kč/den (26.06. - 03.07. a 21.08. - 28.08.), 390 Kč/den (03.07. - 17.07., 31.07. - 21.08. a od 28.08.), na vyžádání
dětská postýlka, na vyžádání, 3,50 EUR/den
zvířata, malého vzrůstu povolena (do 20 kg), na vyžádání, za poplatek, 10 EUR/den
vratná kauce 100 EUR/pobyt/bungalow
plážový servis k dokoupení, 1 slunečník + 2 lehátka, 10 EUR/den
dvě lehátka a slunečník, u bazénu, 10 EUR/den/ks
13. 08. - 20. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
37 308 Kč 30 220 Kč -19% Detaily

Pobytové

Základní cena: Standard 4+ / bungalow pro pět osob Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem bungalowu (až 4 osoby) spotře.. Celý popisek
Základní cena: Standard 4+ / bungalow pro pět osob
Cena zahrnuje:
pronájem bungalowu (až 4 osoby)
spotřeba energií, včetně klimatizace

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa není v ceně
ložní prádlo, 8 EUR/jednolůžko nebo 16 EUR/dvoulůžko, ručníky 8 EUR/set (malý a velký), k dokoupení
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 EUR/pobyt
osoba navíc , 5.osoba od 2 let, 330 Kč/den (do 26.06. a 10.07. - 31.07.), 360 Kč/den (31.07. - 07.08.), 390 Kč/den (26.06. - 10.07. a od 07.08.), na vyžádání
dětská postýlka, na vyžádání, 3,50 EUR/den
zvířata, nepovolena
vratná kauce 100 EUR/pobyt/bungalow
plážový servis k dokoupení, 1 slunečník + 2 lehátka, 10 EUR/den
dvě lehátka a slunečník, 10 EUR/den/ks
13. 08. - 20. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
34 650 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: 2-4 lůžkový apartmán Celý popisek
Cena zahrnuje: za apartmá/bungalov na noc bez stravy .. Celý popisek
Základní cena: 2-4 lůžkový apartmán
Cena zahrnuje:
za apartmá/bungalov na noc bez stravy
Ceny za apartmán

Cena nezahrnuje:
Závěrečný úklid 50 EUR/jednotka.
Vratná kauce 100 EUR/jednotka.
Pobytová taxa dle vyhlášky města EUR/osoba/noc.
Dětská postýlka na vyžádání - za poplatek 3,5 EUR/noc.
Domácí zvířata povolena - na vyžádání - poplatek 10 EUR/noc
14. 08. - 21. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
16 689 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, A.. Celý popisek
Let: 00:00 - 00:00 / 00:00 - 00:00 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Apartmán pro 2 osoby
Let: 00:00 - 00:00 / 00:00 - 00:00

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
bez stravy
14. 08. - 21. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
9 539 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba v ubytovací jednotce pro 4 osoby.. Celý popisek
Let: 00:00 - 00:00 / 00:00 - 00:00 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: Osoba v ubytovací jednotce pro 4 osoby, Apartmán pro 2 osoby
Let: 00:00 - 00:00 / 00:00 - 00:00

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
bez stravy
20. 08. - 27. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
44 555 Kč 36 090 Kč -19% Detaily

Pobytové

Základní cena: Standard Pet trilo / bungalow pro pět .. Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem bungalowu spotřeba energií, v.. Celý popisek
Základní cena: Standard Pet trilo / bungalow pro pět osob
Cena zahrnuje:
pronájem bungalowu
spotřeba energií, včetně klimatizace
ložní prádlo, ručníky (včetně týdenní výměny - k vyzvednutí na recepci), v ceně
plážový servis v ceně, 1 slunečník + 1 lehátko, od 5. řady, 1 x

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa není v ceně
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 EUR/pobyt
dětská postýlka, na vyžádání, 3,50 EUR/den
zvířata, do 20 kg, na vyžádání, za poplatek, 10 EUR/den
vratná kauce 100 EUR/pobyt/bungalow
20. 08. - 27. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
44 555 Kč 36 090 Kč -19% Detaily

Pobytové

Základní cena: Standard trilo / bungalow pro pět osob Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem bungalowu spotřeba energií, v.. Celý popisek
Základní cena: Standard trilo / bungalow pro pět osob
Cena zahrnuje:
pronájem bungalowu
spotřeba energií, včetně klimatizace
ložní prádlo, ručníky (včetně týdenní výměny - k vyzvednutí na recepci), v ceně
plážový servis v ceně, 1 slunečník + 1 lehátko, od 5. řady, 1 x

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa není v ceně
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 EUR/pobyt
dětská postýlka, na vyžádání, 3,50 EUR/den
zvířata, nepovolena
vratná kauce 100 EUR/pobyt/bungalow
20. 08. - 27. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
39 382 Kč 31 900 Kč -19% Detaily

Pobytové

Základní cena: Comfort Pet bilo / apartmán pro tři os.. Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem apartmánu spotřeba energií, v.. Celý popisek
Základní cena: Comfort Pet bilo / apartmán pro tři osoby
Cena zahrnuje:
pronájem apartmánu
spotřeba energií, včetně klimatizace
ložní prádlo, ručníky (včetně týdenní výměny - k vyzvednutí na recepci), v ceně
plážový servis v ceně, 1 slunečník + 1 lehátko, od 5. řady, 1 x

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa není v ceně
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 EUR/pobyt
dětská postýlka, na vyžádání, 3,50 EUR/den
zvířata, do 20 kg, za poplatek, 10 EUR/den
vratná kauce 100 EUR/pobyt/apt
20. 08. - 27. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
15 699 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, A.. Celý popisek
Let: 00:00 - 00:00 / 00:00 - 00:00 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Apartmán pro 2 osoby
Let: 00:00 - 00:00 / 00:00 - 00:00

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
bez stravy
20. 08. - 27. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
8 879 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba v ubytovací jednotce pro 4 osoby.. Celý popisek
Let: 00:00 - 00:00 / 00:00 - 00:00 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: Osoba v ubytovací jednotce pro 4 osoby, Apartmán pro 2 osoby
Let: 00:00 - 00:00 / 00:00 - 00:00

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
bez stravy
20. 08. - 27. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
33 320 Kč 26 990 Kč -19% Detaily

Pobytové

Základní cena: Comfort Pet bilo / apartmán pro tři os.. Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem apartmánu spotřeba energií, v.. Celý popisek
Základní cena: Comfort Pet bilo / apartmán pro tři osoby
Cena zahrnuje:
pronájem apartmánu
spotřeba energií, včetně klimatizace

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa není v ceně
ložní prádlo, k dokoupení, cena ložního prádla, jednolůžko, 8 EUR, dvoulůžko, 16 EUR, ručníky, k dokoupení, 8 EUR
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 EUR/pobyt
dětská postýlka, na vyžádání, 3,50 EUR/den
zvířata, na vyžádání, za poplatek, 10 EUR/den
vratná kauce 100 EUR/pobyt/apt
plážový servis k dokoupení, 20 EUR/den
dvě lehátka a slunečník, u bazénu, 10 EUR/den/ks
20. 08. - 27. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
20 340 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Mobilhome Mars - Cena za mobilhome Celý popisek
Cena zahrnuje: spotřebu vody, plynu, elektřiny, klima.. Celý popisek
Základní cena: Mobilhome Mars - Cena za mobilhome
Cena zahrnuje:
spotřebu vody, plynu, elektřiny, klimatizaci, závěrečný úklid (kuchyňský kout uklízejí klienti), využívání bazénů a hřišť, animaci dle programu, 1 parkovací místo.

Cena nezahrnuje:
Povinné poplatky na místě: pobytová taxa, vratná kauce EUR 100.
Fakultativní příplatky v ČR: mobilhome Orion v první linii kempu od pláže 550,-Kč/týden (v termínu 22/05-05/06 1230,-Kč/týden).
Fakultativní příplatky: povlečení a ručníky (nutno objednat předem): samostatné lůžko EUR 8, dvojlůžko EUR 16 (každá výměna za poplatek). Set ručníků EUR 7 za osobu/ výměnu (1x osuška, 1x ručník).
Poplatek za psa
Příplatek 1. linie od pláže
20. 08. - 27. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
26 046 Kč 22 400 Kč -14% Detaily

Pobytové

Základní cena: MBH COMFORT 6 Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem mobilhomu pro 4 osoby spotřeb.. Celý popisek
Základní cena: MBH COMFORT 6
Cena zahrnuje:
pronájem mobilhomu pro 4 osoby
spotřeby vody, elektřiny a plynu
1 parkovací místo/mobilhome
klimatizace

Cena nezahrnuje:
vratná kauce - 100 EUR/mobilhome
závěrečný úklid - provádí klient, pokud neuklidí - zaplatí 40 EUR/MBH
doprava
služby delegáta
1 set povlečení - 15 EUR/set
2 sety povlečení - 20 EUR/set
plážový ručník - vlastní
ručníky - vlastní
klimatizace - 5 EUR/den (na vyžádání)
5., 6. osoba - 200 Kč/osoba/noc
dětská postýlka - 2 EUR/den (na vyžádání)
domácí zvířata na vyžádání za poplatek 5EUR/den (povinný poplatek 20EUR za úklid, vratná kauce tedy 120EUR celkem)
20. 08. - 27. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
37 308 Kč 30 220 Kč -19% Detaily

Pobytové

Základní cena: Superior / mobilhome pro čtyři osoby Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem mobilhomu spotřeba energií, v.. Celý popisek
Základní cena: Superior / mobilhome pro čtyři osoby
Cena zahrnuje:
pronájem mobilhomu
spotřeba energií, včetně klimatizace

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa není v ceně
ložní prádlo, 8 EUR/jednolůžko nebo 16 EUR/dvoulůžko, ručníky 8 EUR/set (malý a velký), k dokoupení
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 EUR/pobyt
dětská postýlka, na vyžádání, 3,50 EUR/den
zvířata, nepovolena
vratná kauce 100 EUR/pobyt/mobilhome
plážový servis k dokoupení, 1 slunečník + 2 lehátka, 10 EUR/den
dvě lehátka a slunečník, u bazénu, 10 EUR/den/ks
20. 08. - 27. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
27 074 Kč 21 930 Kč -19% Detaily

Pobytové

Základní cena: Comfort / mobilhome pro pět osob Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem mobilhomu spotřeba energií, v.. Celý popisek
Základní cena: Comfort / mobilhome pro pět osob
Cena zahrnuje:
pronájem mobilhomu
spotřeba energií, včetně klimatizace

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa není v ceně
ložní prádlo, na vyžádání min. 7 dní před pobytem, k dokoupení, cena ložního prádla, jednolůžko, 15 EUR, dvoulůžko, 20 EUR, ručníky, k dokoupení, 10 EUR
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 40 EUR/pobyt
dětská postýlka, na vyžádání, 3 EUR/den
zvířata, na vyžádání, povoleno max. 1 zvíře malého nebo středního vzrůstu (do 35 kg), za poplatek 160 Kč/den + 650 Kč/pobyt za extra úklid
vratná kauce 100 EUR/pobyt/mobilhome
plážový servis k dokoupení, 1 slunečník + 2 lehátka, 20 EUR/den
dvě lehátka a slunečník, u bazénu, 10 EUR/den/ks
20. 08. - 27. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
31 987 Kč 25 910 Kč -19% Detaily

Pobytové

Základní cena: Standard 4+ / bungalow pro pět osob Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem bungalowu (až 4 osoby) spotře.. Celý popisek
Základní cena: Standard 4+ / bungalow pro pět osob
Cena zahrnuje:
pronájem bungalowu (až 4 osoby)
spotřeba energií, včetně klimatizace

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa není v ceně
ložní prádlo, 8 EUR/jednolůžko nebo 16 EUR/dvoulůžko, ručníky 8 EUR/set (malý a velký), k dokoupení
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 EUR/pobyt
osoba navíc , 5.osoba od 2 let, 330 Kč/den (do 26.06. a 10.07. - 31.07.), 360 Kč/den (31.07. - 07.08.), 390 Kč/den (26.06. - 10.07. a od 07.08.), na vyžádání
dětská postýlka, na vyžádání, 3,50 EUR/den
zvířata, nepovolena
vratná kauce 100 EUR/pobyt/bungalow
plážový servis k dokoupení, 1 slunečník + 2 lehátka, 10 EUR/den
dvě lehátka a slunečník, 10 EUR/den/ks
20. 08. - 27. 08. 2022 Last minute 8 dní vlastní bez stravy
31 987 Kč 25 910 Kč -19% Detaily

Pobytové

Základní cena: Standard Pet 4+ / bungalow pro pět osob Celý popisek
Cena zahrnuje: pronájem bungalowu (až 4 osoby) spotře.. Celý popisek
Základní cena: Standard Pet 4+ / bungalow pro pět osob
Cena zahrnuje:
pronájem bungalowu (až 4 osoby)
spotřeba energií, včetně klimatizace

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa není v ceně
ložní prádlo, 8 EUR/jednolůžko nebo 16 EUR/dvoulůžko, ručníky 8 EUR/set (malý a velký), k dokoupení
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 EUR/pobyt
osoba navíc , 5.osoba od 2 let, 330 Kč/den (do 26.06. a 17.07. - 31.07.), 360 Kč/den (26.06. - 03.07. a 21.08. - 28.08.), 390 Kč/den (03.07. - 17.07., 31.07. - 21.08. a od 28.08.), na vyžádání
dětská postýlka, na vyžádání, 3,50 EUR/den
zvířata, malého vzrůstu povolena (do 20 kg), na vyžádání, za poplatek, 10 EUR/den
vratná kauce 100 EUR/pobyt/bungalow
plážový servis k dokoupení, 1 slunečník + 2 lehátka, 10 EUR/den
dvě lehátka a slunečník, u bazénu, 10 EUR/den/ks

Další používané názvy

 • Albatros
 • Bungalovy Albatros
 • Friuli Venezia Giulia - Rekreační komplex ALBATROS - MARINA JULIA
 • Jaderská riviéra - Friuli Venezia Giulia - Villaggio ALBATROS
 • Marina Julia
 • MARINA JULIA ALBATROS Village Camping
 • Marina Julia Camping Village
 • Marina Julia Camping Village - Happycamp
 • Marina Julia Camping Village - Marina Julia
 • Marina Julia Camping Village - Villaggio Albatros - Marina Julia
 • Marina Julia Camping Village - Villaggio Albatros (Dodavatel 2) - Marina Julia
 • Marina Julia Camping Village (Dodavatel 2) - Marina Julia
 • Marina Julia Camping Village (Dodavatel 3) - Marina Julia
 • Marina Julia Camping Village-Club Del Sole
 • MARINA JULIA Family Camping Village
 • Marina Julia H
 • Marina Julia V
 • MARINA JULIA Village Camping
 • Village Albatros
 • Village Albatros - Apartmán
 • Village Albatros - Bungalov
 • Village Marina Julia - Apartmán
 • Village Marina Julia - Bungalov
 • Village Marina Julia Camping
 • VILLAGGIO ALBATROS
 • Villaggio Marina Julia Camping s bazénem PIG- Marina Julia
 • Villaggio Marina Julia Camping s bazénem PIG- Marina Julia Gorizia

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a (vedle pošty)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: LAST MINUTE Kamelya World Turecko