Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Garni Cima Dodici Sesto hotel

Garni Cima Dodici hotel se rozprostírá v krásné přírodě v oblíbené lokalitě Dolomity. Útulný hotel s příjemnými a milými majiteli vás učaruje nej kouzelnou okolní přírodou, ale i výhodnou polohou v blízkosti skiareálu Monte Elmo vzdáleného jen 300 m. Pokud cestujete s dětmi oceníte jistě i nedaleký,

Pěšky na sjezdovku

Popis hotelu ?

www.cimadodici.it

Garni Cima Dodici hotel se rozprostírá v krásné přírodě v oblíbené lokalitě Dolomity. Útulný hotel s příjemnými a milými majiteli vás učaruje nej kouzelnou okolní přírodou, ale i výhodnou polohou v blízkosti skiareálu Monte Elmo vzdáleného jen 300 m. Pokud cestujete s dětmi oceníte jistě i nedaleký, jen 250 m vzdálený, dětský skiareál Waldheim, kde si vaše děti užijí lyžování dosytosti. Hned za hotelem se navíc nachází běžkařská trať, která vede do Val Fiscalina.
 
Poloha:
Hotel Garni Cima Dodici leží ve městě Sesto jen 500 m od jeho centra. Na nejbližší skiareál Monte Elmo je to od hotelu 300m. Do dětského skiareálu Waldheim je to 250m. Pokud budete chtít navštívit vzdálenější skiarály je k dispozici skibus, vzdálený od hotelu 350 m.
 
Vybavení:
Hotel Garni Cima Dodici disponuje recepcí, jídelnou pro snídaně, wi-fi připojením k internetu, úschovnou lyží a lyžařských bot, vyhrazeným parkovištěm. Hotel nabízí pobyty pouze pro dospělé či rodiny s dětmi od 4 let.
 
Internet:
Wi-Fi připojení k dispozici v celém hotelu
 
Ubytování:
Pokoje Standard 2 - 21 až 27 m², pokoj s manželskou postelí, sociálním zařízením s fénem, balkonem,  TV sat., trezorem, wi-fi připojením k internetu.
 
Standard 2 21 až 27 m² - pokoj s manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro 2 děti do nedovršených 18 let, sociální zařízení s fénem, balkon, TV sat., trezorem, wi-fi připojením k internetu.  Maximální obsazenost pokoje jsou 2 dospělé osoby a 2 děti od 4 do 18 let.
 
Stravování:
Snídaně  formou kontinentálního bufetu včetně nápojů.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Garni Cima Dodici
  • Hotel Garni Cima Dodici

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám