Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Abbazia Hotel Venezia hotel

Abbazia Hotel Venezia leží přímo v centru Benátek, kde je v pěší dostupnosti vlakové a autobusové nádraží. Kousek od Abbazia Hotel Venezia se nachází stanice vaporetta, což je vodní autobus, kterým se dostanete na Náměstí svatého Marka a k mostu Rialto. Abbazia Hotel Venezia má pro své hosty k

Popis hotelu ?

www.abbaziahotel.com

Abbazia Hotel Venezia leží přímo v centru Benátek, kde je v pěší dostupnosti vlakové a autobusové nádraží. Kousek od Abbazia Hotel Venezia se nachází stanice vaporetta, což je vodní autobus, kterým se dostanete na Náměstí svatého Marka a k mostu Rialto. Abbazia Hotel Venezia má pro své hosty k dipozici hotelovou zahradu, kterou můžete využít k odpočinku.
 
Poloha:
Abbazia Hotel Venezia se nachází v centru Benátek, v pěší dostupnosti od vlakového nádraží Santa Lucia a autobusového nádraží Piazzale Roma. 150 m od Abbazia Hotel Venezia leží stanice vaporetta (vodního autobusu), odkud se dostanete k mostu Rialto a na Náměstí sv. Marka. K odpočinku můžete využít hotelovou zahradu.
Unikátní starobylé město na laguně s mnoha památkami a labyrintem kanálů, z nichž nejslavnější je Canal Grande, který protíná celé Benátky a představuje tak jeho hlavní bulvár. Dopravu zajišťují motorové čluny vaporetto a proslavené gondoly. Právě z paluby vaporetta nebo gondoly plující po Canal Grande je ten nejkrásnější pohled. Břehy lemuje mnoho paláců a chrámů od gotických po renesanční, během plavby podplouváte mnoho mostů, můstků a lávek, z nichž nejproslulejší je Ponte di Rialto. Určitě navštivte známé náměstí Piazza San Marco s mnoha pouličními kavárničkami, bazilikou evangelisty Marka a Palazzo Ducale.
 
Vybavení:
Abbazia Hotel Venezia - zahrada, jídelna, Wi-fi, bar, pokojová služba, 24hodinová recepce, úschova zavazadel, klimatizace
 
Internet:
WiFi připojení k dipozici
 
Ubytování:
Standard pokoj - koupelna, WC, televizor, fén, klimatizace, telefon, trezor, minibar

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • ABBAZIA

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám