Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Vetta Alpine Relax hotel

Vetta Alpine Relax hotel se nachází nedaleko centra města Livigna. Hotel je bohatě vybaven tak, aby hostům během pobytu nic nechybělo. Pro hosty připraveno parkoviště, lyžárna a úschova zavazadel. Pokoje jsou moderně vybaveny, některé typy pokojů vybaveny i saunou.   Poloha: Dvoupatrový hotel se

Pěšky na sjezdovku

Popis hotelu ?

www.vettalivigno.it

Vetta Alpine Relax hotel se nachází nedaleko centra města Livigna. Hotel je bohatě vybaven tak, aby hostům během pobytu nic nechybělo. Pro hosty připraveno parkoviště, lyžárna a úschova zavazadel. Pokoje jsou moderně vybaveny, některé typy pokojů vybaveny i saunou.
 
Poloha:
Dvoupatrový hotel se nachází přímo v Livignu cca 1,3 km od centra města, cca 500 m od lanovky Doss a cca 1,2 km od lyžařského resortu Carosello 3000. Restaurace je od hotelu vzdálená cca 400 m a obchod cca 250 m.
Zimní středisko Livigno s nadmořskou výškou 1 816 m. n. m. se nachází v rezortu Alta Valtellina společně s dalšími středisky: Bormio, Valdidentro, Santa Caterina Valfurva. Lyžařské trasy v Livignu jsou velmi dobře značené podle jednotlivé náročnosti svahu. Trasy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé lyžaře, na své si přijde každý. Připraveno je cca 77 km sjezdovek. Pro milovníky běžek je zde připraveno cca 40 km upravených tratí. Lákadlem pro turisty není jen sportovní vyžití, ale i procházky po malebném městečku s malými obchůdky, které nabízejí řemeslné výrobky. Nachází se zde přibližně 60 restaurací, ve kterých můžete ochutnat speciality Valtellinského regionu. Pro snowboardisty je zde připraven velmi oblíbený snowpark Mottolino, jehož části jsou navrženy přímo profesionálními snowboardisty. Naleznete zde různé druhy obtížnosti.
 
Vybavení:
Budova hotelu Vetta Alpine Relax disponuje 18 pokoji, recepcí, barem, terasou, vyhřívanou lyžárnou, WiFi připojením v celé budově zdarma, parkovištěm (omezená kapacita, nelze rezervovat předem), garáží (na vyžádání), parkování pro osoby s omezenou schopností pohybu, úschovnou zavazadel, výtahem a topením.
 
Internet:
Wi-Fi v areálu a na pokojích zdarma.
 
Ubytování:
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, balkonem, topením, SAT/TV, minibarem, trezorem, WiFi připojením a zařízením pro přípravu čaje nebo kávy.
Hotel disponuje pokoji typu Junior Suite, které dle výběru při rezervaci disponují saunou, zážitkovou sprchou nebo tureckými lázněmi. Dětská postýlka je na vyžádání u CK za poplatek cca 10 EUR/noc a dětská židlička je pak na vyžádání zdarma.

Dvoulůžkový pokoj Comfort - Pokoj o rozměrech cca 25 m2 disponuje vlastním sociálním zařízením, fénem, balkonem, topením, SAT/TV, minibarem, trezorem, WiFi připojením a zařízením pro přípravu čaje nebo kávy. Pokoj lze obsadit jednou osobou.

Dvoulůžkový pokoj Superior s možností 1 přistýlky - Pokoj o rozměrech cca 28 m2 disponuje vlastním sociálním zařízením, fénem, balkonem, topením, SAT/TV, minibarem, trezorem, WiFi připojením a zařízením pro přípravu čaje nebo kávy. Pokoj lze obsadit jednou osobou.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s možností až 2 přistýlek - Pokoj o rozměrech cca 28 m2 disponuje vlastním sociálním zařízením, fénem, balkonem, topením, SAT/TV, minibarem, trezorem, WiFi připojením a zařízením pro přípravu čaje nebo kávy.

Dvoulůžkový pokoj Junior Suite - Pokoj o rozměrech cca 30 m2 disponuje vlastním sociálním zařízením, fénem, balkonem, topením, SAT/TV, minibarem, trezorem, WiFi připojením a zařízením pro přípravu čaje nebo kávy. Dle výběru při rezervaci je součástí pokoje sauna, turecké lázně nebo zážitková sprcha.
 
Stravování:
Stravování formou snídaně.
 
Platební karty:
Ubytování akceptuje platební karty Visa, MasterCard, EC card/Maestro.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Hotel Vetta Alpine Relax - Livigno
  • Vetta Alpine Relax

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám