Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bali - Singapur se závěrečným pobytem u moře hotel

Vydejte se společně s námi na neopakovatelnou cestu Indonésií. Nechte se okouzlit tamní přírodou, tajemnými jevy, starobylými chrámy a přátelskými obyvateli. POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD se závěrečným pobytem u moře: Singapur - Gunug Kawi - Tirta Empul - Tegallalang - Besakih - Lovina Beach -

Popis hotelu ?

Vydejte se společně s námi na neopakovatelnou cestu Indonésií. Nechte se okouzlit tamní přírodou, tajemnými jevy, starobylými chrámy a přátelskými obyvateli.

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD se závěrečným pobytem u moře: Singapur - Gunug Kawi - Tirta Empul - Tegallalang - Besakih - Lovina Beach - Ulun Danu - Pura Taman Ayun - Tanah Lot - Sanur...

PROGRAM ZÁJEZDU:
1.den

V cca 16 hod. odlet z Prahy přes Dubaj do Singapuru. (čekání na přestupu cca 3 hod.)

2.den
Odpoledne přílet do Singapuru. Transfer do hotelu situovaného ve čtvrti Bugis, cca 5 min. chůze od stanice metra. Večerní procházka pulsující Arabskou čtvrtí s řadou restaurací a orientálních krámků soustředěných nedaleko Sultánovy mešity. Nocleh.

3.den
První část prohlídky SINGAPURU - atraktivního městského státu, který je originální směsicí asijské, koloniální i moderní architektury zastoupené četnými mrakodrapy: návštěva exotické "Malé Indie" protkané nezaměnitelnou vůní koření (tržiště, pestrobarevný hinduistický chrám Sri Veeramakaliamman zasvěcený bohyni Kálí…), neobyčejný zahradní komplex Gardens by the Bay s futuristickými stromy "Supertrees" vybavenými solárními panely a spojenými visutou lávkou; součástí parku je i Flower Dome - největší skleník na světě plný květů ze středomořských a polosuchých oblastí a také neméně impozantní Cloud Forest - skleník tropických rostlin pyšnící se nejvyšším vnitřním vodopádem světa; nádherné panorama z vyhlídky ikonické budovy obchodního centra a hotelu Marina Bay Sands (svého času nejdražší stavba světa) - architektonické perly v podobě tří věží propojených gigantickou střešní terasou zahrnující mimo jiné restauraci a 150 m dlouhý bazén; večer zhlédnutí úchvatné světelné a zvukové show v Gardens by the Bay a účast na neopakovatelném laserovém představení za doprovodu působivých vodotrysků. Návrat na ubytování.

4.den
Dokončení prohlídky "Města lvů", jehož upravenost a dokonalá čistota jsou pověstné: Koloniální čtvrť (proslulý hotel Raffles, katedrála sv. Ondřeje, Národní galerie, Parlament…); Čínská čtvrť s nezaměnitelnou atmosférou a mnoha zajímavými chrámy, ale paradoxně i hinduistickým svatostánkem Sri Mariamman. Navečer přelet na BALI. Transfer na ubytování do města Ubud.

5.den
Návštěva GUNUG KAWI - královské hrobky z 11. století vytesané do skály uprostřed okouzlující krajiny. Prohlídka TIRTA EMPUL, jednoho z nejposvátnějších hinduistických chrámů Bali zbudovaného u léčivého pramene. Zastávka v exotické zahradě s ovocem a kořením (uvidíte, jakým způsobem roste ananas, papaya, kakaovník, mnoho druhů koření, dále jak se chovají cibetky. Možnost degustace cca 20 druhů místních čajů a kávy včetně pravé cibetkové kávy Luwag). Pokračování horskou oblastí KINTAMANI s impozantní sopkou BATUR (1 717 m). Možnost obědu na terase s nádherným výhledem na kráter a sopečné jezero. Přejezd k fotogenickým rýžovým terasám TEGALLALANG. Návrat na ubytování.

6.den
Celodenní výlet po východní části ostrova, které dominuje MOUNT AGUNG (3 142 m), nejuctívanější a nejvyšší sopka, která se naposledy probudila v roce 2017. Krátká zastávka v dílně na výrobu dekorativní batiky (seznámení s technikou batikování látek). Přejezd do tradiční vesnice PENGLIPURAN s pozoruhodnou sociální komunitou, kde všichni obyvatelé žijí jako jedna velká rodina. Historie tohoto uspořádání sahá až do 16. století, do doby vlády krále Kehena. Prohlídka nejvýznamnějšího hinduistického chrámového komplexu BESAKIH přezdívaného Matka chrámů. Zastávka v BUKIT JAMBUL (možnost obědu) s úžasným výhledem do údolí plného rýžových teras a na sopku GUNUNG AGUNG a dále v městě KLUNGUNG, metropoli stejnojmenné provincie (prohlídka maleb na stropě královského soudního dvora z 16. století). Návrat na ubytování.

7.den
Poznávací okruh severním pobřežím ostrova. Přejezd vnitrozemím do dechberoucí oblasti PUPUAN a ANTOSARI, kde jsou za ranního světla ideální podmínky pro fotografování jedinečných rýžových teras. Ukázka pěstování kávy, kakaa a spousty exotického ovoce. Přestávka na oběd a koupání na vulkanické pláži LOVINA BEACH. Přesun do horské oblasti s pěkným výhledem na jezera BUYAN a TAMBLINGAN. Dešťový prales, který obě jezera obklopuje, je domovem různých exotických ptáků, stromů a květin. Zastávka v BEDUGUL u jezera BRATAN s fantastickým vodním chrámem ULUN DANU, zasvěceným bohyni vody. Návrat na ubytování.

8.den
Odpoledne prohlídka chrámu PURA TAMAN AYUN z 16. století, který patří k nejkrásnějším chrámům na Bali. Zastávka v ALAS KEDATON - tzv. opičím lese. Návštěva chrámu TANAH LOT, který osaměle stojí na vrcholu skály v moři. Přístup k chrámu je možný pouze během odlivu. Za příznivého počasí je pohled na siluetu chrámu s pozadím zapadajícího slunce jedním z nejpůsobivějších zážitků celého pobytu na Bali. Ubytování v oblíbeném přímořském letovisku Sanur.

9.-12.den
Volný den. Odpočinek u moře. Možnost fakultativních výletů: večerní zhlédnutí tance Kecak, v němž vystupuje stovka mužů, kteří se uvedou do transu (během tance se nepoužívá žádný hudební nástroj; následuje představení, při kterém muž uvedený do transu tančí na rozžhavených resp. hořících slupkách z kokosových ořechů; plavba katamaránem na ostrov Lembongan - šnorchlování…

13.den
Zastávka ve vesnici BATUBULAN s ukázkou tradičních balijských tanců Barong a Kris zobrazující věčnou válku dobra a zla. Prohlídka hlavního města Bali - DENPASARU (náměstí Paputan, chrámu Agung Jagatnata situovaný uprostřed tropické zahrady…). Odpoledne relaxace na pláži v místě ubytování.

14.den
Volný den u moře. Večer transfer na letiště. O půlnoci odlet do Dubaje.

15.den
Přílet do Prahy v cca 13 hod. (čekání na přestupu cca 3 hod.)

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • BALI - SINGAPUR se závěrečným pobytem u moře

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám