Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Holandsko - Poznávací zájezd - informace

Hledáte poznávací zájezd do Nizozemska? Naše poznávací zájezdy do Holandska vás zavedou do této fascinující země, kde se střetává bohatá historie, malebná krajina a vynikající umění. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit historická města jako Amsterdam a Rotterdam, krásné tulipánové pole, a tradiční holandskou kuchyni. Holandsko je zemí, která kombinuje moderní pohodlí s historickým... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Nizozemska? Naše poznávací zájezdy do Holandska vás zavedou do této fascinující země, kde se střetává bohatá historie, malebná krajina a vynikající umění. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit historická města jako Amsterdam a Rotterdam, krásné tulipánové pole, a tradiční holandskou kuchyni. Holandsko je zemí, která kombinuje moderní pohodlí s historickým šarmem, a naše poznávací zájezdy vám umožní prozkoumat tuto rozmanitou destinaci a poznat její bohatství a kulturu.

Holandsko, známé také jako Nizozemsko, je zemí, která se nachází v západní Evropě. Je to země plná malebné krajiny, historických měst, bohaté kultury a moderního životního stylu. Nizozemsko je známé pro své větrné mlýny, tulipány, cyklistiku, sýry a kanály.

Hlavním městem Holandska je Amsterdam, které je považováno za jedno z nejkrásnějších a kulturně bohatých měst v Evropě. Amsterdam je plný historických památek, jako je Královský palác na Damu, muzeum Rijksmuseum s díly Rembrandta a Vermeera, a také známými domy na vodě v oblasti Jordaan. Město je proslulé také svou živou kavární a nočním životem.

Holandsko je známé pro své větrné mlýny, z nichž mnohé jsou stále funkční a jsou využívány pro mletí obilí nebo odvodňování polderů. Jedním z nejznámějších je Zaanse Schans, kde můžete prozkoumat tradiční holandskou kulturu a řemeslné dovednosti.

Kanály jsou dalším charakteristickým znakem Holandska. Mnoho měst, včetně Amsterdamu a Utrechtu, má rozsáhlý systém kanálů, které jsou často využívány pro dopravu a rekreační plavby na lodi. Cyklistika je dalším význačným rysem Holandska, a to díky rozsáhlé síti cyklostezek a přátelskému postoji vůči cyklistům.

Holandsko je také známé svými sýry, včetně Goudy, Edamu a Leydenu. Můžete navštívit trhy s sýry a ochutnat různé druhy sýrů spolu s hollandským chlebem a hořčicí.

Kulturní scéna v Holandsku je bohatá a zahrnuje muzea, divadla a festivaly. Muzeum Van Gogh v Amsterdamu a Královské muzeum v Haagu jsou významné umělecké instituce.

Celkově lze říci, že Holandsko je zemí, která kombinuje bohatou historii, kulturu, nádhernou krajinu a moderní životní styl. Je to ideální místo pro cestovatele, kteří hledají rozmanité zážitky a dobrodružství v srdci Evropy.

Mapa Poznávací zájezd - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám