Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Guyana - informace

Hledáte zájezd do Guyany, fascinujícího zeměpisného útvaru v severní Jižní Americe, který vás okouzlí svou bohatou divočinou, přírodními zázraky a multikulturní atmosférou? Guyana nabízí zájezdy do jedinečného prostředí, kde se můžete těšit na bujné deštné pralesy, říční údolí, a nádhernou přírodu, která je domovem mnoha druhů exotických rostlin...

Informace o zemi Guyana

Hledáte zájezd do Guyany, fascinujícího zeměpisného útvaru v severní Jižní Americe, který vás okouzlí svou bohatou divočinou, přírodními zázraky a multikulturní atmosférou? Guyana nabízí zájezdy do jedinečného prostředí, kde se můžete těšit na bujné deštné pralesy, říční údolí, a nádhernou přírodu, která je domovem mnoha druhů exotických rostlin a zvířat.

Guyana, země nacházející se na severním pobřeží Jižní Ameriky, je fascinující destinací s rozmanitou přírodou, bohatou kulturou a historií. Tato země, která je známá svými deštnými pralesy, rozlehlými řekami a rozmanitými etnickými skupinami, nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky.

Hlavním městem Guyany je Georgetown, které se nachází na břehu řeky Demerara. Město je plné historických budov a trhů, kde si můžete zakoupit místní řemeslné výrobky a suvenýry. Georgetown je také místem, kde můžete ochutnat různé kulinářské poklady zahrnující vlivy různých etnických skupin, jako jsou indická, africká a kreolská kuchyně.

Guyana je známá svou přírodou, zejména deštnými pralesy, které pokrývají velkou část země. Můžete se vydat do národního parku Kaieteur, kde se nachází stejnojmenný vodopád, který je jedním z největších vodopádů na světě. Pralesy Guyany jsou domovem mnoha druhů zvířat, včetně jaguárů, tapírů a barevných ptáků.

Guyana má také bohatou kulturní scénu, která odráží různorodost etnických skupin. Můžete se setkat s lidmi z různých kultur, včetně Indo-Guyanese, Afro-Guyanese, a původními obyvateli, kteří zachovávají své tradice, tance a hudbu. Každý rok jsou v Guyaně pořádány různé festivaly a oslavy, které slaví různé kultury a tradice.

Guyana je také známá svými řekami, včetně řeky Essequibo, která je jednou z největších řek v Jižní Americe. Můžete podniknout výlety na řece, pozorovat ptáky a divokou zvěř a prozkoumat malebné pralesy podél břehů.

Celkově lze říci, že Guyana je destinací, která spojuje přírodu, kulturu a historii. Je to ideální místo pro dobrodružství, poznávání nových kultur a objevování neporušené přírody.

Guyana - informace o destinacích

Mapa Guyana - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám