Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Francie - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Francie? Naše poznávací zájezdy do Francie vás zavedou do této romantické země plné kultury, historie a lahodného jídla. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit světoznámé památky, malebná venkovská městečka a vyhlášené francouzské vína. Francie je zemí elegance a šarmu, a naše poznávací zájezdy vám umožní prozkoumat její bohatství a zažít nezapomenutelné... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Francie? Naše poznávací zájezdy do Francie vás zavedou do této romantické země plné kultury, historie a lahodného jídla. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit světoznámé památky, malebná venkovská městečka a vyhlášené francouzské vína. Francie je zemí elegance a šarmu, a naše poznávací zájezdy vám umožní prozkoumat její bohatství a zažít nezapomenutelné okamžiky ve středu evropského umění a kultury.

Francie, země známá jako "země lásky" a "země světla," je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací na světě. Tato země v západní Evropě je bohatá na kulturu, historii, kulinářské dobrodružství a nádhernou přírodu.

Hlavním městem Francie je Paříž, která je symbolem romantiky a elegance. Město světla je domovem ikonických památek, jako je Eiffelova věž, Louvreské muzeum s obrazem Mona Lisy a katedrála Notre-Dame. Paříž je také známá svými krásnými bulváry, trhy, módními butiky a kavárnami, které nabízí autentický zážitek z francouzské kultury.

Francie je také zemí vinařství a kulinářského umění. Pro milovníky vína je Burgundsko, Bordeaux a Champagne synonymem pro výjimečná vína a vinice, které lze navštívit. Kulinářská nabídka zahrnuje nejlepší sýry, bagety, croissanty, a zákusky, jako je tarte tatin a macarons. Francie je domovem některých z nejlepších restaurací na světě a má mnoho tříhvězdičkových Michelinových restaurací.

Historie Francie je bohatá a odráží se v různých památkách po celé zemi. Kromě Paříže můžete navštívit historická města, jako je Versailles s královským palácem, Mont Saint-Michel s klášterem na skalním ostrově, a katedrálu Chartres, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO.

Francie je také známá svou přírodou krásou. Francouzské Alpy nabízí lyžařské a horské dobrodružství, zatímco jižní Francie má krásné pláže na Azurovém pobřeží a Korsiku. Dále můžete prozkoumat krajiny v Provence, Normandii a Bretani, které jsou známé pro svou malířskou inspiraci a malebné scenérie.

Francie je také centrem umění, módy a kultury. Můžete navštívit muzea, jako je Musée d'Orsay a Centre Pompidou, prohlédnout si módní přehlídky a divadla, a sledovat různé kulturní akce a festivaly po celé zemi.

Celkově lze říci, že Francie je zemí, která láká návštěvníky svým půvabem, historií, kulturou, kulinářskými zážitky a krásnou krajinou. Pro turisty je to destinace, která nabízí nekonečné možnosti pro objevování a relaxaci.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám