Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Filipíny - informace

Hledáte zájezd na Filipíny, tropický ráj v jihovýchodní Asii? Filipíny nabízí zájezdy do více než 7 000 ostrovů, kde se můžete těšit na nádherné pláže, křišťálově čisté vody a pohostinnost místních obyvatel. Toto souostroví je bohaté na různorodost, a každý ostrov má své vlastní jedinečné kouzlo. Filipíny, souostroví složené z více než 7 000...

Informace o zemi Filipíny

Hledáte zájezd na Filipíny, tropický ráj v jihovýchodní Asii? Filipíny nabízí zájezdy do více než 7 000 ostrovů, kde se můžete těšit na nádherné pláže, křišťálově čisté vody a pohostinnost místních obyvatel. Toto souostroví je bohaté na různorodost, a každý ostrov má své vlastní jedinečné kouzlo.

Filipíny, souostroví složené z více než 7 000 ostrovů v jihovýchodní Asii, nabízí návštěvníkům pestrý mix úchvatných přírodních krás, bohaté historie a kultury a nezapomenutelných dobrodružství.

Hlavním městem Filipín je Manila, která je významným kulturním a ekonomickým centrem země. Město nabízí historické památky, jako je Intramuros, starobylé španělské město, a také moderní oblasti, jako je Makati, která je plná obchodů, restaurací a nočního života.

Filipíny jsou známé svými nádhernými plážemi a ostrovy. Boracay, Palawan a Cebu patří mezi nejpopulárnější destinace pro milovníky slunce a moře. Filipínské pobřeží je také ideální pro potápění, a mnoho potápěčských lokalit nabízí úžasnou podmořskou biodiverzitu a možnost pozorovat korálové útesy a různé druhy mořských živočichů.

Filipíny mají bohatou historii a kulturu, která je ovlivněna jak původními kmeny, tak i koloniální vládou Španělska a Spojených států. Historické památky zahrnují španělské kostely, náměstí a starobylá města. Filipínská kultura se projevuje v tradičním tanci, hudbě a festivalech, jako je Sinulog na Cebu a Pahiyas Festival v Lucbanu.

Jedním z významných aspektů filipínské kultury je také gastronomie. Filipínská kuchyně je pestrá a zahrnuje různé pokrmy, jako je adobo (maso marinované v octu a kořeněné) a lechon (pečené vepřové). Můžete ochutnat tradiční pokrmy na místních trzích a restauracích.

Pro dobrodruhy nabízí Filipíny mnoho aktivit, jako jsou trekking v rýžových terasách Banaue, výstupy na sopky, jako je Mayon, a průzkum jeskyní a vodopádů.

Filipíny jsou zemí, která láká různé typy turistů - od těch, kteří hledají relaxaci na pláži, až po dobrodruhy a milovníky kultury. Tato země nabízí nekonečné možnosti pro objevování a poznávání jejího bohatého dědictví a krásy přírody.

Mapa Filipíny - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám