Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Fidži - informace

Hledáte zájezd na Fidži, ráje v jižním Pacifiku? Fidži nabízí zájezdy do nádherného tropického ráje, kde se můžete těšit na slunečné pláže, tyrkysové laguny a pohostinnost místních obyvatel. Toto souostroví se skládá z více než 300 ostrovů, z nichž každý má své vlastní jedinečné kouzlo. Fidži je rájem pro milovníky přírodní krásy, teplých pláží...

Informace o zemi Fidži

Hledáte zájezd na Fidži, ráje v jižním Pacifiku? Fidži nabízí zájezdy do nádherného tropického ráje, kde se můžete těšit na slunečné pláže, tyrkysové laguny a pohostinnost místních obyvatel. Toto souostroví se skládá z více než 300 ostrovů, z nichž každý má své vlastní jedinečné kouzlo.

Fidži je rájem pro milovníky přírodní krásy, teplých pláží a bohaté kultury. Tato tropická destinace je známá svými azurovými oceány, bílými písečnými plážemi a vřelejším přístupem místních obyvatel.

Hlavním městem Fidži je Suva, kde se nachází historické památky, trhy a kulturní centra. Na Suva můžete objevit bohatou fidžijskou kulturu, včetně tradičních tanců, hudby a řemeslných prací, které odrážejí dědictví domorodých Fidžijců.

Fidži je známé také pro svou úchvatnou přírodu. Můžete se těšit na potápění a šnorchlování v křišťálově čistých vodách korálových útesů, které jsou domovem pestrého mořského života. Oblasti, jako jsou Yasawa Islands a Beqa Lagoon, jsou oblíbenými destinacemi pro ty, kteří milují vodní sporty.

Pokud jste do dobrodružství, můžete podniknout trekking v horách a džunglích Fidži, kde narazíte na vodopády, sopky a dechberoucí výhledy. Národní park Colo-i-Suva je skvělým místem pro pěší túry a pozorování ptáků.

Kultura kava je také důležitou součástí fidžijského života. Kava je tradiční nápoj vyrobený z kořenů kava, který se pije při rituálních setkáních a slavostech. Můžete se účastnit kava ceremonií s místními, abyste lépe poznali jejich kulturu a zvyky.

Fidži je také známé svými luxusními letovisky a wellness centry, které nabízejí relaxaci a odpočinek na pláži nebo v luxusních lázních.

Celkově lze říci, že Fidži je jedinečnou destinací spojující dobrodružství, krásnou přírodu a teplý přístup místních obyvatel. Pro turisty je to ideální místo na relaxaci, zážitky a objevování exotického ráje na zemi.

Mapa Fidži - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám