Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Estonsko - informace

Hledáte zájezd do Estonska, nádherné země na pobřeží Baltského moře? Estonsko nabízí zájezdy do svého hlavního města Tallinnu, které je známé svými středověkými uličkami a krásnými historickými památkami. Tato země také láká na zájezdy do své nádherné přírody, včetně národních parků a pobřeží Baltského moře. Zájezdy do Estonska vám umožní...

Informace o zemi Estonsko

Hledáte zájezd do Estonska, nádherné země na pobřeží Baltského moře? Estonsko nabízí zájezdy do svého hlavního města Tallinnu, které je známé svými středověkými uličkami a krásnými historickými památkami. Tato země také láká na zájezdy do své nádherné přírody, včetně národních parků a pobřeží Baltského moře. Zájezdy do Estonska vám umožní prozkoumat místní kulturu, tradice a ochutnat estonskou kuchyni, která spojuje tradiční a moderní prvky.

Estonsko, republika ležící na východním pobřeží Baltského moře, je fascinující zemí, která nabízí jedinečnou kombinaci přírodní krásy, bohaté historie a moderní kultury. Hlavním městem Estonska je Tallinn, což je jedno z nejzachovalejších středověkých měst v Evropě a zároveň moderní metropole.

Estonská příroda je nádherná a různorodá. Země je pokryta rozsáhlými lesy, mnoha jezery a národními parky, což činí Estonsko ideálním místem pro pěší túry, cykloturistiku a pozorování ptáků. Největší jezero v zemi, Peipsi jezero, je známé svými rybáři a tradičními estonskými jídly. Estonské pobřeží na Baltském moři je plné klidných pláží a malých rybářských vesnic, což nabízí možnosti pro vodní sporty a odpočinek u moře.

Historicky bylo Estonsko ovlivněno různými kulturami a vládci, což se odráží v jeho architektuře a kultuře. Tallinnský historický střed se pyšní středověkými hradbami, kostely a úzkými uličkami, které lákají turisty na procházky a objevování historie. Estonská kultura je také bohatá v tradičním zpěvu a tanci, což je národní poklad, který je stále živý a důležitý pro estonskou identitu.

Dále můžete v Estonsku ochutnat lahodnosti místní kuchyně, včetně různých pokrmů z brambor, ryb, a chleba. Estonská kuchyně je založena na sezonních a lokálních surovinách a zahrnuje i tradiční pokrmy jako je "kama" (směs mouky a jogurtu) a "kohuke" (mléčný zákusek).

Estonsko je také známé svou digitální transformací, což z něj činí jednu z nejmodernějších zemí na světě. Země je plná inovací a technologických start-upů, což přispívá k dynamickému podnikatelskému prostředí.

Celkově lze říci, že Estonsko je zemí, která spojuje krásu přírody s historickým dědictvím a moderní kulturou. Turisté, kteří navštíví Estonsko, budou potěšeni jeho jedinečným šarmem a pohostinností místních obyvatel.

Estonsko - informace o destinacích

Mapa Estonsko - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám