Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

El Salvador - informace

Hledáte zájezd do slunečného El Salvadoru? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do El Salvadoru vás zavedou do této malebné středoamerické země, která je známá svými nádhernými plážemi, surfováním, sopečnými jezery a poutními místy. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou dobrodružství a...

Informace o zemi El Salvador

Hledáte zájezd do slunečného El Salvadoru? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do El Salvadoru vás zavedou do této malebné středoamerické země, která je známá svými nádhernými plážemi, surfováním, sopečnými jezery a poutními místy. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou dobrodružství a relaxace.

El Salvador, malá, ale půvabná středoamerická země, je známá svými krásnými plážemi, koloniálními městy a přírodními krásami. Ležící na pobřeží Tichého oceánu, El Salvador nabízí návštěvníkům rozmanité zážitky, od surfování na slunečných plážích po prohlídky historických památek.

Jedním z hlavních lákadel El Salvadoru jsou jeho pláže. Pláže v oblasti La Libertad jsou známé svými vlnami, což činí země ideální destinaci pro surfaře. Tato oblast je také domovem přírodních rezervací a nádherných písečných pláží jako El Tunco a El Zonte.

San Salvador, hlavní město El Salvadoru, je pulzujícím městem s moderními obchody, restauracemi a kulturními památkami. Mezi těmito památkami se nachází katedrála Metropolitana, která je nejvýznamnějším kostelem v zemi, a krásný Národní palác, sídlo vlády El Salvadoru.

El Salvador je bohatý na přírodní krásy. Návštěvníci mohou podnikat túry v národních parcích jako je Parque Nacional El Imposible, kde mohou obdivovat bohatou faunu a flóru, včetně exotických ptáků a motýlů. Vulkan Santa Ana je oblíbeným turistickým místem, nabízejícím nádherné výhledy na krajinu a kráter s jezerem.

Kulturní dědictví El Salvadoru je fascinující směsí původních indiánských kultur a španělských vlivů. Návštěvníci mohou navštívit města jako Suchitoto, která je známá pro svou koloniální architekturu a umělecké galerie. V těchto městech můžete zakoupit tradiční řemeslné výrobky jako je keramika a tkaničky.

Kuchyně El Salvadoru je chutná a autentická. Tradiční pokrmy zahrnují pupusas, což jsou placky z kukuřičného těsta naplněné sýrem, masem nebo fazolemi, a ceviche, pokrm z čerstvých ryb marinovaných v citronové šťávě s cibulí a chilli papričkou.

Celkově lze říci, že El Salvador je zemí, která nabízí krásnou přírodu, pestré města a pohostinné obyvatele. Pro cestovatele nabízí nezapomenutelné zážitky a možnost poznat autentickou středoamerickou kulturu.

El Salvador - informace o destinacích

Mapa El Salvador - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám