Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Egypt - Taba - informace

Hledáte zájezd do Taby, malebné destinace na severovýchodním pobřeží Sinaje, kde se setkává fascinující historie s nádhernou přírodou Rudého moře? Naše zájezdy do Taby vám nabízí kombinaci relaxace, dobrodružství a poznání starověkých památek. Taba, nacházející se na severovýchodním konci Sinajského poloostrova v Egyptě, je malebné letovisko, které láká turisty svými nádhernými plážemi, teplým... Celý popis

Hledáte zájezd do Taby, malebné destinace na severovýchodním pobřeží Sinaje, kde se setkává fascinující historie s nádhernou přírodou Rudého moře? Naše zájezdy do Taby vám nabízí kombinaci relaxace, dobrodružství a poznání starověkých památek.

Taba, nacházející se na severovýchodním konci Sinajského poloostrova v Egyptě, je malebné letovisko, které láká turisty svými nádhernými plážemi, teplým Středozemním mořem a fascinujícím okolním prostředím. Tato destinace je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou a příležitost objevit krásy přírody.

Taba je známá svou krásnou zátokou a výhledy na hory, což vytváří malebnou kulisu pro relaxaci a odpočinek. Pláže zde nabízejí jemný písek a průzračnou vodu, což je ideální kombinace pro šnorchlování a plavání. Mnoho letovisek v oblasti poskytuje pohodlná místa pro odpočinek a sledování úchvatných západů slunce.

Historické a kulturní zajímavosti Taby jsou taktéž hodny pozornosti. Nedaleko města se nachází Saladinova pevnost, která přináší pohled na historii a architekturu této oblasti. Blízkost hranic s Izraelem a Jordánskem také umožňuje turistům objevovat širší region s bohatou historií.

Pro dobrodruhy a milovníky přírody je v oblasti mnoho možností prozkoumání pouště Sinaj. Výlety na hory nabízejí úžasné panoramatické pohledy a nezapomenutelná dobrodružství.

Místní kuchyně v Tabe je odrazem bohatého kulturního mixu, a návštěvníci si mohou vychutnat tradiční egyptská jídla i mezinárodní kulinářské speciality.

Taba také nabízí pohodlné ubytování v mnoha luxusních letoviscích s moderními vybaveními a wellness centry. Pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci daleko od rušného života, je Taba ideální destinací na odpočinkovou dovolenou.

 

 

 

Mapa Taba - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám